МадамОхмури• вчера в 07:41
Пам’ятаєте цю жахливу історію?
Це зі сторінки тієї самої жінки. Отакий фінал цієї їх «нової родини».
Колдунья-вещунья• вчера в 12:24
Ответ дляАБВГДэшница
Ви м´яким місцем слухали? Він пішов до іншої жінки, одружився і в них зараз дитина. А перша жінка вбила 2х дітей
У них уже два ребенка дочки, и он уже расстался со второй.
Смотрю он с каждой по 5лет +- и по двое детей клепает каждой
Да, я блондинка!• вчера в 12:25
Ответ дляМадамОхмури
Трохи думати про своїх дітей і мати яка лишилась з ними сама? Яку він перевіз в нове місто і кинув? Чи він не помічав, що з нею щось не так? Не привозити коханку під дім?
Її мати (коханки та потім вже другої дружини, чиї пости я викладала - сказала - що перша дружина «хвора і бісилась з жиру». То з все ж таки щось помічали?
Ага, моїй мамі мати коханки теж таке казала. А потім їх сини поклали мого батька в лікарню - побили. Карма вона різна.
Да, я блондинка!• вчера в 12:26
Ответ дляКопуша
Ви багато знаєте випадків, коли мати вбиває дітей через розлучення?
Вона вбила дітей виключно через психічну хворобу, іншої причини нема.
Тут мова не про вбивцю. Тут мова, на яке дніще впала коханка в боротьбі за штани і де вона зараз.
Царевна в уггах• вчера в 12:31
Ответ дляЗалізна пані
Что вы романтизируете - ’воспринимала’ - она была больна, а это чмо оставило детей с больной женой. ’За квартиру он платил’ писали они
Я Вам более того скажу, она же работала в детском саду. Должна была проходить медосмотры - раз. И другие родители оставляли с ней своих детей - два.
Кстати, тот кто подписывал ей медосмотр ежегодный понес какую-то ответственность, интересно?
Да, я блондинка!• вчера в 12:29
Ответ дляКопуша
А Катіни батьки щось помічали?
60% чоловіків уходятт в туман, кидають своїх дітей без фінансової підтримки і платять копійчані аліменти, цей хоча б фінансово утримував.
Давайте уявімо, що чоловік щось помічав. Він не мав юридичного права забрати у неї дітей, не мав права відправити на примусове лікування. Яким чином по-вашому він міг їй допомогти?
А він намагався?а він взагалі хотів? Він може не винен, що пішов від жінки. Але в убивстві дітей він точно співучасник разом зі своєю коханкою.
Да, я блондинка!• вчера в 12:30
Ответ дляЛина-7139
Его ошибка была в том что он связался с первой психически больной женщиной и ещё и сделал ей детей, хорошо хоть сам ноги унёс и хорошо что новой его жене она ничего не сделала,она социально опасна с такими женщинами вообще не стоит связываться ни подругам ни мужчинам.Бедные дети от маньячки матери,и это не оскорбление,это факт потому что убить двоих детей ещё и своих родных это чудовищно
А де папаня в цей час був? Розмножувався по новій?
Колдунья-вещунья• вчера в 12:30
Ответ дляДа, я блондинка!
Она ударилась в железо, как мужик стала, морду любому набьет
АБВГДэшница• вчера в 12:31
Ответ дляКолдунья-вещунья
О, то Лізаветі бумеранг прилетів, нарешті
Колдунья-вещунья• вчера в 12:32
Ответ дляАБВГДэшница
Тут плохо одно, он же дальше пойдёт стругать детей
Да, я блондинка!• вчера в 12:32
Ответ дляКопуша
Опублікувала б - отримала купу хейту і що вона шукає популярності за рахунок чужої трагедії.
Іноді достатньо помовчати. Але їй це не знайомо.
Да, я блондинка!• вчера в 12:33
Ответ дляLizavel
А помните историю? Анатолий Малец в Виннице молотком забил маму,жену бывшую и двоих детей 31 декабря? И у него была любовница и новый ребёнок ?Я до сих пор помню, жуть, зверь просто и детей не пожалел....
Теж мішали жити нове життя...
Да, я блондинка!• вчера в 12:38
Ответ дляКопуша
В смислі на захист? Від чого той пост і кого захистив? Дітей від смерті не захистив, катю від психічної хвороби не захистив, в чому захист?
Щоб бути близькими зі своєю дочкою батькам не потрібно жити поруч з нею. Це рівень спілкування, а не фізична відтань між тілами.
Щодо того, що вона була одинока, це факт, в якому ніхто не винен. Багато людей переїжджають, обростають новими знайомствами і підтримують старі. Чому не можна було спілкуватися зі своїми кримськими подругами? Підозрюю, що їх і в Криму не було. Це такий психотип людини.
Все, що ви зараз пишете, рожеві соплі на рівні підліткового мислення. В дорослому житті кожен відповідає за свої вчинки. Чоловік виключно в своїй невірності, і то, він не жив на дві сім´ї, одразу пішов, щоб не обманювати. Ані він, ані його нова дружина не винуваті, що колишня жінка захворіла і вбила.
В мене родичі на тій території залишились. Ніфіга це не просто - спілкуватись через фронт.
Він доречі пішов до вагітної, а не одразу.І він наче не винен ні тоді, ні зараз. І нова винна тільки у своїй поведінці тоді, і соцмережі це дуже добре відобразили Всі невинні, тільки діти померли страшною смертю. А ні папаня, ні його коханка не винні.
Копуша• вчера в 12:39
Ответ дляДа, я блондинка!
Забрав би дітей. Чи заважали?
Рішенням суду місце проживання дітей було визначено з матір´ю.
Да, я блондинка!• вчера в 12:40
Ответ дляЛина-7139
Тоді чоловіку варто було вчасно лишити її батьківських прав на основі недієздатності і небезпеки для дітей і забрати дітей до себе і виховувати їх зі своєю новою дружиною
Але їм обом вони були не потрібні у простощасливомужитті
Да, я блондинка!• вчера в 12:41
Ответ дляКопуша
Жити своє життя - це нормально, а не відсутність емпатії.
Ну то буде жити. Тепер з двома дітьми. Продемонструє як то варто робити
Копуша• вчера в 12:42
Ответ дляДа, я блондинка!
Інтернет, телефон, 2019 рік.
Дітей вбила Катерина, винна вона і її хвороба, яку вона не лікувала. Кожен відповідає за свої вчинки. Але вина за зраду і вбивство непорівнянні
Да, я блондинка!• вчера в 12:42
Ответ дляЛина-7139
А яке вона має відношення до вчинків божевільної?Добре що хоч його спасла звідти.Чому вона не має права бути щасливою?Звісно я також намагалася б спасти свою кохану людину від опасної ситуації,будь то чоловік або син або друг чи брат
Ну от спасла. Він їй подякував. Добре, якщо не звинувачує і його нова жінка не веде себе так само ницо, як вона.
Копуша• вчера в 12:43
Ответ дляДа, я блондинка!
Так вже демонструє. За словами автора тягає в спортзалі залізо, а не дітей топить.
Да, я блондинка!• вчера в 12:43
Ответ дляЛина-7139
Вона вбивця дітей,а ви її захищаєте?
А може не захищає, а звинувачує батька дітей в бездіяльності?
Да, я блондинка!• вчера в 12:44
Ответ дляЦирк на дроті
А мужика карма настигла?
Він з нами не поділився в соцмережах.
Да, я блондинка!• вчера в 12:45
Ответ дляЛина-7139
Ви немов сама та його перша🤯, мабуть також здатні вчинити таке з своїми дітьми чи що?Вас зрозуміють тільки такі ж хворі і суцільно небезпечні люди як і його перша дружина
У вашого теж перша дружина - монстр, а ви квіточка? А то що спали з одруженим, то то кохання? Що, не повезло, перша не вбила дітей і доводиться з аліментами миритись?
Колдунья-вещунья• вчера в 12:48
Ответ дляКопуша
Потому что она не одна , у нее ест тыл
Да, я блондинка!• вчера в 12:48
Ответ дляКопуша
На основі якої недієздатності? З якою аргументацією? Ви взагалі з країни рожевих поні?
Це ви схоже не розумієте де живете. У безробітної жінки на повному утриманні в Україні забрати дітей фігня питання. І без недієздатності. Спустіться з хмар.
Копуша• вчера в 12:49
Ответ дляДа, я блондинка!
Вона ж працювала в дитсадку.
Да, я блондинка!• вчера в 12:49
Ответ дляЛина-7139
Депресія це психічний розлад.Якщо у жінки діагностують психічну хворобу та ще й схильність до агресії до своїх дітей то її легко признати недієздатною так як вона психічно хвора і ще легше на цьому грунті передати дітей батьку,а на підставі її агресії до дітей навіть заборонити до них наближатись.Таких випадків достатньо.Навіть просто на підставі випадків агресії до дітей лишають батьківських прав
100 відсотків, але ні батькові, ні Лізі то було не треба.
Копуша• вчера в 12:50
Ответ дляКолдунья-вещунья
Потому что она не одна , у нее ест тыл
Ви в курсі, що у неї є тил?
Взагалі-то, Катя теж не сирота.
Девальвация• вчера в 12:51
Ответ дляЛина-7139
Да не сделать из доброй женщины маньячку,у людей намного более тяжёлые ситуации бывают, вообще настоящие трагедии,а здесь если с ума сошла от своего передка то хотя бы пила успокоительные
Реально довести здорового человека до психического расстройства, это относится к тяжким телесным повреждениям.
Писали, что у нее был бред и фантастическая идея спасения детей, а не ненависть к ним. И все-таки мы точно не знаем, как все произошло на самом деле
Да, я блондинка!• вчера в 12:52
Ответ дляЛина-7139
Просто ви дуже стурбовані дільожкою чоловіка а нам важливо в цієї історії що загинули діти,тому цей шлюб просто не мав права на існування,бо ця жінка не здатна була бути матір´ю із-за своєї хвороби
А в неї був діагноз до одруження? Який?
Колдунья-вещунья• вчера в 12:53
Ответ дляКопуша
Ви в курсі, що у неї є тил?
Взагалі-то, Катя теж не сирота.
Да ,я уже писала у неё тыл , на видео в шапке это прекрасно видно. Тыл ого-го.
Катя одна в Киеве.
Она хотела уехать к родителям с детьми, он не пустил и оставил её саму со своими проблемы в одиночестве. Это доведения до того что она сделала
Катя одна в Киеве.