МадамОхмури• 24 января в 07:41

Пам’ятаєте цю жахливу історію?

Це зі сторінки тієї самої жінки. Отакий фінал цієї їх «нової родини».
Царевна в уггах• 24 января в 12:55
Ответ дляДа, я блондинка!
А може не захищає, а звинувачує батька дітей в бездіяльності?
Працівники ДНЗ хіба вже не проходять медоглядів? Так от у цієї Катерини був офіційний папірець, що вона психічно здорова
Кудесница_с_пургеном• 24 января в 12:56
Ответ дляКопуша
В смислі на захист? Від чого той пост і кого захистив? Дітей від смерті не захистив, катю від психічної хвороби не захистив, в чому захист?

Щоб бути близькими зі своєю дочкою батькам не потрібно жити поруч з нею. Це рівень спілкування, а не фізична відтань між тілами.
Щодо того, що вона була одинока, це факт, в якому ніхто не винен. Багато людей переїжджають, обростають новими знайомствами і підтримують старі. Чому не можна було спілкуватися зі своїми кримськими подругами? Підозрюю, що їх і в Криму не було. Це такий психотип людини.

Все, що ви зараз пишете, рожеві соплі на рівні підліткового мислення. В дорослому житті кожен відповідає за свої вчинки. Чоловік виключно в своїй невірності, і то, він не жив на дві сім´ї, одразу пішов, щоб не обманювати. Ані він, ані його нова дружина не винуваті, що колишня жінка захворіла і вбила.
Винуваті. Я ломаю якби він пішов з дітьми не такий бы привабливий був для молодої акули.
Проблема, що в нас чоловіки завжди вільні і завжди жонихи. Залишитись одній з дітьми в новому місці дуже тяжко і ніхто не знає як може криша поїхати у людини. Авжеж, більшість жінок так не зроблять, але тут криша зїхала і сталось таке.
Вероятненько• 24 января в 12:57
Ответ дляКопуша
Ну ок, таке буває. І що? Заборонити розлучення? Він продався в рабство?
Нет, но у нас такое государство в плане как быть неработающей женщине ( она воспитатель детского сада с маленькой зп ) с двумя детьми ?
Да в рабство! Заставить содержать пожизненно !
Да, я блондинка!• 24 января в 12:57
Ответ дляЛина-7139
Ну видимо суд так присудил,я же и говорю что для того чтобы детей отдали отцу ему нужно было признавать её либо недееспособной либо опасной,а он этим не заморачивайся,думал что обойдётся
Є ж простіший шлях - не спроможною утримувати. Але це ж йому було не треба
Кудесница_с_пургеном• 24 января в 12:57
Ответ дляЛина-7139
До кого емпатію?До загиблих дітей тільки її можна відчувати але точно не до тої жахливої вбивці,ще не хватало щоб якийсь чоловік ставав заручником небезпечної божевільної,рано чи пізно вона б і його за щось вбила.Не треба змішувати нормальні жіночі ревнощі зі вбивством ні в чому не винних рідних дітей
Мы ж не знаємо що там було. Мы з ними не жили. Раніше читала. Шо нова пісєчка там дуже добре морально давала, їздила з ним може скандали були і разборки.
Дітей дуже жаль.
Кудесница_с_пургеном• 24 января в 13:00
Ответ дляМадамОхмури
Її всі ненавиділи. Вона пояснила, що в людини душа затяжна депресія. Що це тривало дуже довго, що вона була буде самотня в Києві, що чоловік привозив постійно коханку, що коханка транслювала своє щастя усюди, вимагала, щоб він пішов.

Вона просто пояснювала, що людина була в жахливому стані і вже доволі давно.
Так ось дивишся які ж чоловіки дурні. Мене б зразу відвернулися від тієї молодої якщо вона такая жорстока, така нагла. І впевнена все це тосу що відчувала гроші. Ось не б´ються так молоді ща звичайними чоловіками, а це прям акула якась жити добре захотіла на нещасті інших. А статуси після трагедії це просто дно. У людини ні серця ні співчуття, вона може і раділа що цих дітей нема.
Дідова баба• 24 января в 13:02
Ответ дляМадамОхмури
Я констатую - що карма наздоганяє. Мені було ну дуже цікаво подивитись що з нею буде.

Схоже навіть дві дитини народжені після цього побудувати «ту саму щасливу родину» їй не допомогли.
а йому яка карма? гуляв то він, обманював то він...
Колдунья-вещунья• 24 января в 13:04
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дітей дуже жаль.
Да там соседи говорили что он её морально давил, оскорблял , скорее всего манипулировал что оплачивать квартиру не будет и Лиза с мамой тоже гавкала на Катю.
Катя одна в Киеве, добили женщину
В танке• 24 января в 13:05
Ответ дляЛина-7139
В данном случае если бы он знал то точно с ней не связался бы,если конечно он нормальный сам
Фантазии они такие фантазии.
Люди женятся, когда влюбляются, а не по справкам. А любую справку можно получить у нас за 5 мин и 200грн
Вероятненько• 24 января в 13:07
Ответ дляКопуша
А Катіни батьки щось помічали?
60% чоловіків уходятт в туман, кидають своїх дітей без фінансової підтримки і платять копійчані аліменти, цей хоча б фінансово утримував.

Давайте уявімо, що чоловік щось помічав. Він не мав юридичного права забрати у неї дітей, не мав права відправити на примусове лікування. Яким чином по-вашому він міг їй допомогти?
Детей он мог забрать и этой новой сказать все теперь мы семья дети жить будут с нами, а Катя будет приходить по выходным !
Кудесница_с_пургеном• 24 января в 13:12
Ответ дляВероятненько
Ага, нужны им те дети....
Действительно, он состоятельный , пусть бы забрал детей и не было бы трагедии. Но кажется, новая пассия сразу бы растворилас если бы была перспектива жить с 2 чужими детьми. Быстро бы любовь прошла.
Вероятненько• 24 января в 13:14
Ответ дляДідова баба
Да интересно где его инста ?
Царевна в уггах• 24 января в 13:15
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ага, нужны им те дети....
Думаю была бы. Она же признана психически нездоровой. Отбирание детей стало бы ещё большим триггером. Просто она бы это сделала либо с собой, либо, что хуже, с детьми в детском саду, в котором работала. И тогда бы мужа этого вообще на клочья порвали. Ее бросил, детей забрал, она одна в городе и бла-бла-бла.
В танке• 24 января в 13:15
Ответ дляЛина-7139
В таких случаях они всегда бывают,этоиж видимо маргинальная семья,только в таких семьях доходит до такого,в нормальных во первых редко рождаются дети склонные к такой психической агрессии и убийству во вторых это обычно сразу отслеживается и за такими детьми вся семья особенно следит поэтому эта женщина просто не вышла бы замуж
Ага, ага. И совсем нет случаев, когда дети убивают своих родителей, это потому что следили за ними.
Вы в лесу живёте наверное, и только вчера интернет провели.
Колдунья-вещунья• 24 января в 13:17
Ответ дляМадамОхмури
Фото скоріш за все видалять. Але ось.

Я її ледве впізнала. Зараз вона виглядає так, як його дружина тоді. Ось її фото тоді і зараз.
Кошмар
Чарівне зіллячко• 24 января в 13:21
Ответ дляМадамОхмури
Можете подивитись останні дописи і доскролити до 2019 року. Трагедія сталась в 2018. На цій сторінці ви цього не побачите. Там буде щаслива сімʼя, любов, вірність і т.п.

До речі - якщо дивитись її останні фото - вона зараз виглядає по віку так само, як та перша дружина - яка шукала косметологів і стилістів і була вже не потрібна йому.
Думала, что поймала Бога за бороду, и так будет всегда.

Если они действительно сейчас в разводе, вот вообще не жалко ее. Она приложила руку к трагедии.
Свекруня• 24 января в 13:24
Ответ дляМадамОхмури

Це ніяка не карма. Немає іі, інакше всі нелюди давно були б покарані. Це просто чоловік - лядун. Іде від однієї до іншої. Мій колишній таки. Немає там карми, лядство звичайне. Але ж вона думала що вона особлива. А ні, для таких чоловіків ніхто не особливий
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:25
Ответ дляЛина-7139
У вашего мужа не было женщин до вас?)
Женщина не равно жена )

На женатого я бы и не глянула- не пользуюсь б. У )
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:26
Ответ дляДокладальниця
Мне просто интересно, на вывоз в Крым для чего? Сесть на голову её родителям? Здесь он их обеспечивал, приезжал к детям. А там бы кто это делал, её родители?
Зато дети были бы живы , поддержали дочку свою
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:28
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну это тоже не повод убивать ДЕТЕЙ. Ещё и таким непростым способом - собственноручно их утопить. Чувствовать как они дёргаются под водой, пытаясь спастись, как пытаются вдохнуть. И все равно держать до конца. Сначала одного, потом второго
Я бы поняла, если бы она такое сотворила с ребёнком любовницы

Но со своими
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:31
Ответ дляКопуша
А Катіни батьки щось помічали?

Ее родители в Крыму были
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:32
Ответ дляДідова баба
Может ещё тцк такое чмо заберёт или ракета в него прилетит
Колдунья-вещунья• 24 января в 13:32
Ответ дляОдинРазНадетое

Но со своими
Надо было мочить его и лизу
Магиня• 24 января в 13:32
Ответ дляМадамОхмури
Трохи думати про своїх дітей і мати яка лишилась з ними сама? Яку він перевіз в нове місто і кинув? Чи він не помічав, що з нею щось не так? Не привозити коханку під дім?

Її мати (коханки та потім вже другої дружини, чиї пости я викладала - сказала - що перша дружина «хвора і бісилась з жиру». То з все ж таки щось помічали?
Он не бросил ее. Он оплачивал аренду жилья, содержал детей, приезжал и забирал их в гости, и на прогулки. Он делал все, что должен делать нормальный мужчина после развода. Его единственная ошибка в том, что он не заметил ее психической болезни. Но и в этом нельзя винить, он не врач. А даже если бы и заметил, то у нас без согласия человека его невозможно показать психиатру. Она работала в детском саду и НИКТО не заметил ее болезни, ни коллеги, ни родители детей. Развод тут не при чем. С ума не сходит от развода как такового. Ее к Киеву никто не приковал, могла домой к родителям уехать, если ей так не нравился Киев.
По-вашему женщинам тоже нельзя разводиться или только мужчинам? Брак это тюрьма на годы или все же союз любящих сердец?
ОдинРазНадетое• 24 января в 13:33
Ответ дляЧарівне зіллячко

И я думаю, что мужчина тот винил ее в гибели детей
Копуша• 24 января в 13:33
Ответ дляВероятненько
Так він її та дітей і утримував післч розлучення. Ви взагалі в курсі тої історії чи вам зручніше свою придумувати?
Магиня• 24 января в 13:34
Ответ дляМадамОхмури
Батько несе таку саму відповідальність за дітей як і мати. І якщо він бачив, що з нею щось не так - скакати в нове майбутнє з молодою .. - це не найкраща ідея.
так он и нес. обеспечивал их, проводил с ними время. Это трагедия.
Колдунья-вещунья• 24 января в 13:34
Ответ дляМагиня
Отпустил бы её в Крым с детьми, всё было бы хорошо
Магиня• 24 января в 13:35
Ответ дляКолдунья-вещунья
а как он ее держал? и почему вы решили, чтобы было бы все хорошо? Вы имели дело с психически больными людьми в своей жизни??
Колдунья-вещунья• 24 января в 13:36
Ответ дляКопуша
В этой истории он Катю оскорблял, убивал морально и жила она на съёме, сегодня он платит деньги, завтра нет, сегодня он оплатил кружки и еду , завтра нет.