Анонимба• 24 января в 10:48
Купую сирники в кулінарії, вони іноді гумові, іноді кислі.
Є якісь ознаки, по яких зрозуміти, що вони будуть їстівні?
Квітка Миру• 24 января в 10:52
Ну какие могут быть показатели? Часто даже самая внешне привлекательная еда на вкус полное г.
Раз на раз не приходится, даже в той же Гале балованой полуфабрикаты разные по вкусу, потому что готовят разные люди, ну и частенько из разных продуктов. Любая покупная, заранее приготовленая еда, это кот в мешке
Партизанка• 24 января в 10:59
Ответ дляТирамісу на терасі
сирники ідеальні готуються за 20 хвилин
Все залежить від сиру. Тому гарантій, що він нормальний теж нема.
Зараз бабулі на базарі купують сирний продукт і впарюють на базарі, як домашній сир з націнкою *4
Тирамісу на терасі• 24 января в 11:01
Ответ дляПартизанка
Які ще бабулі?
Купуєте будь-який творог в пачках (не зерновий) від зрозумілого виробника і завжди відмінний результат буде.
Бяки-козяки• 24 января в 11:01
Ответ дляТирамісу на терасі
Які ще бабулі?
Резиновый
Партизанка• 24 января в 11:03
Ответ дляТирамісу на терасі
Які ще бабулі?
Особливо з відключеннями світла в супермаркеті
Тирамісу на терасі• 24 января в 11:04
Ответ дляПартизанка
у бабулі ж та в кулінарії нічого не відключають
Миловидна леді• 24 января в 11:05
В нас не було гумових (щє).
Смак: там написано - кислий творог, чи солоний, чи солодкий.
Вказан виробник - завжди можна звернутись. Мале містечко.
Лукава Кішка• 24 января в 11:07
Странно зачем их вообще покупать. Это все-равно что ну не знаю, яичницу покупать или яйца варёные. Ещё понимаю вареники купить, с ними дома мудохаться надо, но сырники, что их там готовить? Намешал за 3 минуты и пожарил.
Миловидна леді• 24 января в 11:12
Ответ дляЛукава Кішка
Если руки не из того места - ничего хорошего дома не сделаешь. Вообще.
Тирамісу на терасі• 24 января в 11:18
Ответ дляМиловидна леді
Просто не треба експерементувати.
Можу рецепт Клопотенка порадити для тих, хто без рук.
Сахар там можна сміливо змінювати, якщо солодке не подобається.
Кількість муки, якщо руки не з того міста, не зменшувати.
Да, і ніяких сталевих або чавунних сковорід для безруких.
Тільки антипригарна з непошкодженим покриттям.
Миловидна леді• 24 января в 11:19
Ответ дляТирамісу на терасі
Просто не треба експерементувати.
Мне не нужно - времени не хватает.
Фраза была, про другого человека. Ответ один: не умею и не буду. И вообще, меня не учили готовить - семья была при деньгах, бабушки - всё готовое подавали. Даже, когда была замужем, всегда всё на подносе. А теперь, вообще, пофиг. Лучше готовое... И такие люди бывают...
Тирамісу на терасі• 24 января в 11:21
Ответ дляМиловидна леді
Мне не нужно - времени не хватает.
шо за бабушки подавали готове?
Миловидна леді• 24 января в 11:23
Ответ дляТирамісу на терасі
шо за бабушки подавали готове?
Повторюсь - не про меня - люблю готовить.
Подсмотрено. Особняк, на несколько этажей - у каждого свой, ну и так - тудым, сюдым жили. Давно это было.