Солоденька цукОрка• вчера в 21:36
Где купить загуститель для крема? И могут ли наврать про жирность сливок?
Готовлю крем дря торта, у меня сливки 33% процента, всегда брала одной фирмы и сбивались хорошо. А тут купила другую, сбиваю минут 20 уже и нифига. Чем можно загустить или как-то исправить? Варит наверное нельзя?
Несу пургу• вчера в 21:40
Ферма - гімно.
Селянські збиваються завжди.
Загусник є в будь-якому магазині.
Селянські збиваються завжди.
Загусник є в будь-якому магазині.
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:42
Ответ дляУраганнаЯ
А шо хоч за фірма? Шоб собі не купить
В атб по акції зараз, вони дорожчі ніж ті які я беру, думала може краще. Упаковка біла з рожевим, я вже викинула її
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:43
Ответ дляНесу пургу
Ферма - гімно.
Селянські збиваються завжди.
Загусник є в будь-якому магазині.
Селянські збиваються завжди.
Загусник є в будь-якому магазині.
Ось такі в мене
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:43
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:43
Ответ дляТелячі ніжноСті
Кукурузный крахмал.
А хіба може просто, чи треба варити?
Несу пургу• вчера в 21:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ось такі в мене
Ці через раз збиваються.
Галичина ще норм
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:49
Ответ дляНесу пургу
Ці через раз збиваються.
Галичина ще норм
Може я думаю проблема в тому, що вони недостатні холодні були. Хоча і стояли в холодильнику, але не було світла, а тут включили і я одразу крем почала робити. Хоча інші взагалі бувало не охолоджувала і нормально збивались
Белочкой зови• вчера в 21:49
Будь який загущувач - це крохмаль+цукрова пудра. Можете самі зробити.
І сметану або вершки треба збивати тільки з цукровою пудрою, не з цукром, бо від цукру молочка ’пливе’.
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:49
Ответ дляБелочкой зови
Я з пудрою і завжди збиваю
Несу пургу• вчера в 21:50
Ответ дляСолоденька цукОрка
Преміале у всіх через раз збиваються. І ніхто не знає, чому.
Ответ дляБелочкой зови
Я как то сбивала сметану 23 процента с пудрой, вроде сметана была густая, как пудра попала в нее, стала прям жидкая. Ходила в магазин, купила желатин, толком не поняла, как его разводить, немного налила воды, разогрела и влила в смесь. Смесь перед этим стояла в холодильнике, была холодной, желатин взялся полосками, густоты не дал. Короче я решила следующий раз сбивать наоборот с сахаром, может не станет такая жидкая сметана.
Солоденька цукОрка
• вчера в 21:56
Ответ дляНесу пургу
Більше не буде їх брати значить
Солоденька цукОрка
• вчера в 22:22
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вони жахливі
Я вже зрозуміла, це жесть просто, але крохмаль добавила, а воно таке саме
УраганнаЯ• вчера в 22:24
Ответ дляMPB
Бо ви зробили неправильно, того і не вийшло. Сметану магазинну не збивають, бо вона стане навпаки рідкою. Це домашня густа і жирна, то вона при збиванні збагачується киснем і ще густіша стає, а магазинну краще не збивати, бо через хвилину роботи міксера сметана стане консистенції молока майже. У магазинну я додаю цукор, кілька хвилин стоїть, цукор розтає, перемішала і готово, не збиваю - тоді крем +-густий. Желатин розпущений завжди додають до теплого чи до рідини кімнатної температури, бо схопиться і піде нерівномірно одразу, ви і перемішати не встигнете. Я колись теж робила бите скло, то додала желатин у холодну сметану. То навіть у форму не встигла вилити, схопилося комком одразу, відігрівала на водяній бані, зате наука на все життя тепер)
Солоденька цукОрка
• вчера в 22:24
Ответ дляНесу пургу
Думаю, виробник дозволяє собі інколи намудрити з жирністю, інша причина не знає яка може бути
Ответ дляУраганнаЯ
Вот и я теперь знаю, что в холодное нельзя))
Дякую за рекомендації, наступного разу зроблю як треба.
УраганнаЯ• вчера в 22:32
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну, теплі дійсно не збиваються - у вас ще й цей нюанс же. Я завжди беру гарно холодні вершки і ще й перед збиванням хвилин 10 тримаю вінчик у морозилці - тоді блискавично збивається
Солоденька цукОрка
• вчера в 22:50
Ответ дляУраганнаЯ
У мене не прям теплі, воно стояло у холодильники, але світла не було, але все таки трохи охолоджені були