Головний кошак• сегодня в 04:05

Я так заплуталася

В своїх стосунках. Не знаю до чого це приведе. А поки він на війні молюся, щоб був живий і здоровий. Описувати не буду. Поки сама не знаю розібратися. Просто підтримайте. Що робите, коли важко, коли заплуталися?
Треба ось так• сегодня в 04:19
Он жениться собирается?
Если нет, то не надо путаться с кем попало. Даже, если он войне.
автор Головний кошак • сегодня в 05:04
Ответ дляТреба ось так
Он жениться собирается?
У нас немає навіть можливості поговорити відверто. У нього весь час діяльність, в справах, пару хвилин знаходить поговорити, його в цей час відволікають хлопці зі служби, в листуванні теж так не поговориш. Можливо в наступному місяці вийде зустрітися, то якось вже поговоримо по людськи. Але теж, ті рідкісні моменти коли поруч, так не хочеться на якісь з’ясування переводити, коли бачимося, так хочеться встигнути разом набутися, а час проходить швидко.