Не пью, не курю• 25 января в 12:31

Хтось оформлював пенсію он-лайн в кабінеті ПФУ?

Чи можна дізнатись скільки нарахують за заявою? Стажу маю з запасом, пенсійний калькулятор порахував майже оптимально, вилучив період декрету та пару років коли не працювала в ковід. Пенсія теж так розраховується? Поїхала б сама а пенсійний, але нема можливості в найближчий місяць
Така бойова Я• 25 января в 12:35
Декрет входит в стаж
автор Не пью, не курю • 25 января в 12:37
Ответ дляТака бойова Я
Декрет входит в стаж
Так, але виплат не було 3 роки, це впливає на коефіцієнт при розрахунку
А що таке?• 25 января в 12:37
Ответ дляТака бойова Я
Декрет входит в стаж
Але б´є по розміру пенсії
А що таке?• 25 января в 12:38
У вас всі документи онлайн завантажені? Бо це також має значення.
Смешнюча• 25 января в 12:43
Ответ дляТака бойова Я
Декрет входит в стаж
Якщо платили за людину внески.
Там дивлячись коли і як людина йшла в декрет
автор Не пью, не курю • 25 января в 12:45
Ответ дляА що таке?
Завантажені + я ще працюю.
Мене сума за калькулятором влаштовує, але ж не факт що так нарахують
А що таке?• 25 января в 13:00
Ответ дляНе пью, не курю
Завантажені + я ще працюю.
Свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей, документи про освіту і т.д.
А ще підтвердження можливо тих років, які не увійшли до бази
автор Не пью, не курю • 25 января в 13:02
Ответ дляА що таке?
Це все потрібно підвантажувати при подачі заяви. Я ще не подавала, бо не зрозуміло що нарахують
А що таке?• 25 января в 13:03
Ответ дляНе пью, не курю
Це можна зробити хоч зараз.
Без цього вам не нарахують
автор Не пью, не курю • 25 января в 13:08
Ответ дляА що таке?
Це можна зробити хоч зараз.
Без цього вам не нарахують
Тобто можна подати заяву з усіма документами, подивитись що ПФУ нарахував, і відмовитись, якщо не згодна?
Там-тарарам• 25 января в 13:13
В нас пенсія зазвичай виходить трохи більше, ніж рахує пенсійний калькулятор.
У всіх хто зі мною працює.
А що таке?• 25 января в 13:32
Ответ дляНе пью, не курю
Документи потрібно і можна подати завчасно.
Саму заяву вже краще подавати особисто і після того ,як ви все узгодите з пенсійним.
Бо то ще той квест
автор Не пью, не курю • 25 января в 13:33
Ответ дляА що таке?
Бо то ще той квест
Дякую! Треба таки йти в пфу