Скромняшка• сегодня в 19:17
Будинки з електричним опаленням зарахували до критичної інфраструктури
у яких немає газопостачання. Якщо центральне опалення, але з електроплитами, то такі будинки не відносяться? Чи відносяться?
буреЛОМКА• сегодня в 19:20
Ні, не належать до критичної інфраструктури.
Принаймні станом на зараз.
Інше питання, що від учора щонайменше уся Троєщина (масив з населенням 400 тис ) без опалення і без строків його повернення. То вже байдуже, у кого, які плити. Замерзають усі :(
Принаймні станом на зараз.
Скромняшка
• сегодня в 19:20
Ответ дляТримбулька
Нам сказали ні. У нас такий.
Зрозуміла. Дякую.
Сама купляю квіти• сегодня в 19:20
На бумаге все, увы. 70% Киева это электродома с газовой котельней
Скромняшка
• сегодня в 19:21
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ні, не відносяться. Сама в такому виживаю на грані ((
Ех(
Контрольница• сегодня в 19:21
Если у вас есть батарея, в которой иногда булькает вода - ваш не относится к домам с электроотоплением
буреЛОМКА• сегодня в 19:22
Ответ дляШеллар
Наш режим - дно, а з низу стукають, тому писульку видати запросто, а що в людей з´явиться світло не вірю.
Половина Києва вже не мріє про світло, тільки про тепло, бо коли в квартирах +5-10 градусів , усе інше стає неважливим
Сама купляю квіти• сегодня в 19:24
Ответ длябуреЛОМКА
Принаймні станом на зараз.
Ой, Трою вобще жаль. Мы только говорили с мужем. У нас в жк якобы собрали денег с нас на генератор, но активисты пытаются от Кличка под эту программу выдрать бюджетный. Пусть лучше тот кличкун трое его отдаст, если существует не спижженый гена
Відморожена• сегодня в 19:25
Ответ дляСкромняшка
Зрозуміла. Дякую.
А как плита влияет на критичнось?
Дідова баба• сегодня в 19:26
круто, на всі новобудови електрики у них значить вистачить. Тепер нас (без газу і з центральним опаленням) мабуть вже і вмикати не будуть
Тримбулька• сегодня в 19:26
Ответ длябуреЛОМКА
Принаймні станом на зараз.
Так. Але у мого тата газ. То він може гарячого чаю попити, гаряче поїсти, погрітись в тій же кухні - спить там теж, бо тепліше. Вмикає духовку щоб тепліше було, заодно щось там готує. В електробудинку такий же пенсіонер буде замерзати, не маючи змоги поїсти гарячого та зігрітися хоч трохи.
Я поки не знайшла методу зігрітися в своїй квартирі. Гаряче так, їмо (що швидко готується) на туристичній плитці, але грітись нічим.
Скромняшка
• сегодня в 19:27
Ответ дляКонтрольница
Так і є. Іноді булькає)
Скромняшка
• сегодня в 19:28
Ответ дляДідова баба
Буває, що всього година на добу(
Бабка_в_кедах• сегодня в 19:29
Мої друзі живуть в тауні містечку, двохповерхові будиночки на електриці
То їх вже з пʼятниці не відключають
Мандолина Бу• сегодня в 19:30
У меня такой дом, и что? От Кмда выделили генератор, но когда света нет 7 часов и более батареи остывают
Тримбулька• сегодня в 19:30
Ответ длябуреЛОМКА
Так. Спочатку ми думали що важлива електрика, бо робота онлайн. Потім виявилось що мале Екофло можна знайти де зарядити і заперти на свій високий поверх. Але проблема відсутність водопостачання. Потім навчились щапасати і економити воду. А от з опаленням і холодом, коли ніс мерзне - поки не знайшли порятунку. І це ще у нас не так холодно як в сусідньому будинку, де квартирах +4-5°. У нас все таки 14-16°.
Тримбулька• сегодня в 19:31
Ответ дляВідморожена
А как плита влияет на критичнось?
Не плита. Насоси від електрики. Не подають тепло, навіть якщо воно в мережі є.
Стебель березы• сегодня в 19:31
Ответ дляСкромняшка
Так і є. Іноді булькає)
Так у вас водное центральное отопление. Электроотопление - это когда радиатор включаются непосредственно в розетку. Таких домов в Киеве очень мало, я только один раз видела. Вот их и не будут отключать.
Стебель березы• сегодня в 19:31
Ответ дляМандолина Бу
У вас батареи включают в сеть?
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 19:32
Уже нічого нікуди не відноситься. Читали сьогодні,що у будинках вище 9 поверхівки не має можливості наразі запустити опалення
Неробименінерви• сегодня в 19:32
А хто при будівництві у мирний час розраховував на такий піздєц у війну з електричними будинками. Ці норми були давно, а тепер повністю все переробити на такі випадки буде довго і дорого.
Стебель березы• сегодня в 19:32
Ответ дляТримбулька
Такие дома не относятся, потому что к ним можно подключить генератор. Электроопалення - это совершенно другое
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 19:32
Ответ дляСтебель березы
У нас насос без електрики не запускається
Бабка_в_кедах• сегодня в 19:33
Ответ дляСтебель березы
Так, все правильно