Скромняшка• 25 января в 19:17
Будинки з електричним опаленням зарахували до критичної інфраструктури
у яких немає газопостачання. Якщо центральне опалення, але з електроплитами, то такі будинки не відносяться? Чи відносяться?
КоКоКоКоКоКо...• 25 января в 19:46
Ответ дляСкромняшка
У мене останній поверх. Думала про генератор на даху. Передумала.
Чому передумали?
буреЛОМКА• 25 января в 19:50
Ответ дляЛЮБА
Ну у меня газовый двухконтурный котел, но котел не работает без электрики , не понимаю чем такие дома отличаются от электро домов …
Тим що можна купити акумулятор+інвектор на котел і буде тепло.
Ми за 20 тис купили пристрій для свекрів - тримає без підзарядки більше доби. В квартирі +23
буреЛОМКА• 25 января в 19:47
Ответ дляСкромняшка
Мені нема чого скаржитися на тепло. В нас тепло, але світла практично немає.
Пів Києва з задоволенням з вами поміняється :)
КоКоКоКоКоКо...• 25 января в 19:48
Ответ длябуреЛОМКА
Я! Я перша в черзі. 8 градусів в квартирі. Пар з рота йде. Газу нема.
буреЛОМКА• 25 января в 19:49
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Підкажіть, де є такі квартири. Які це будинки?
Стара забудова, до 16 поверхів, краще на правому березі, якщо лівий, то частина, яка опалюється не від ТЕЦ6
Скромняшка
• 25 января в 19:48
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Від 10 січня не маємо опалення( виснажує( ні води,ні опалення,ні світла
Який жах... Як ви виживаєте?
КоКоКоКоКоКо...• 25 января в 19:49
Ответ дляСкромняшка
Який жах... Як ви виживаєте?
Замерзаємо до істерики. Я вже не можу більше. 8 градусів. Пар йде з рота. Я боюсь вже спати лягати
Ответ длябуреЛОМКА
Аккумулятор и инвертор это хорошо когда свет есть 7 через 7 хотя бы , так как аккумулятор заряжается после 12 часов отсутствия света минимум 10—12 часов , а есть полтора … так что не спасет это счастье . Знаю есть у меня такое . С такими отключениями только станция которая заряжается до 2 часов и стоит она слегка дороже
То что больше суток держит , и заряжается за пару часов слегка не 20 тысяч стоит )))
Скромняшка
• 25 января в 19:51
Ответ длябуреЛОМКА
Розумію і дуже співчуваю ((
Скромняшка
• 25 января в 19:53
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чому передумали?
Комусь з сусідів не сподобається і прийдеться забирати. Тільки купу грошей на купівлю викину.
Скромняшка
• 25 января в 19:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Сподіваюся все це закінчиться чим по швидше
буреЛОМКА• 25 января в 19:54
Ответ дляЛЮБА
Принаймні у вас при наявності газового котла є варіанти, як його заживити і мати тепло.
У великої частини киян (Троєщина, частина Оболоні, тощо) - варіантів немає, і є ймовірність, що опалювальний сезон для них вже закінчений.
У іншої частини - насоси в будинках працюють від електрики і потребують генераторів.
Чесно, власникам квартир з газовими котлами зараз гріх жалітися
Тримбулька• 25 января в 19:56
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Скажіть, чи можна в квартирі якусь буржуйку чи щось поставити?
Не можна.
Немає достатньої вентиляції і витяжки. Можна ’угоріти’.
Щоб установити буржуйку - потрібно щоб була тяга, щоб було куди виходити диму і інші нюанси.
Продаю витрішки• 25 января в 19:56
Ответ дляТримбулька
Так. Але у мого тата газ. То він може гарячого чаю попити, гаряче поїсти, погрітись в тій же кухні - спить там теж, бо тепліше. Вмикає духовку щоб тепліше було, заодно щось там готує. В електробудинку такий же пенсіонер буде замерзати, не маючи змоги поїсти гарячого та зігрітися хоч трохи.
Я поки не знайшла методу зігрітися в своїй квартирі. Гаряче так, їмо (що швидко готується) на туристичній плитці, але грітись нічим.
А пробовали кирпичи над свечкой ставить? Видела в тикток, что мега вещь. Комнату нагреть можно немного, на несколько градусов хоть
Ответ длябуреЛОМКА
У кого есть электро котел , так же есть вариант купить мощную станцию и греться
Вы думаете у всех есть возможность купить станцию от 40 тысяч ? Если в домах где стоят электро насосы и надо скинуться меньшими сумами и быть в тепле .
Тримбулька• 25 января в 19:58
Ответ дляПродаю витрішки
Не прогріло навіть на 1° найменше приміщення - кухню.
Пробували. Тільки руки прогріти, але тут краще грілки з Аврори.
Підлога льодяна, швидко охолоджується.
А от повітря різко стало ще сухішим. У мене гігрометр є.
Підлога льодяна, швидко охолоджується.
Бабка_в_кедах• 25 января в 19:58
Ответ длябуреЛОМКА
У моїх батьків стоїть це все, але світла 1,5 години було позавчора
Сьогодні три години - за добу
Топлять буржуйку, бо котел не витягують з таким графіком
Сьогодні три години - за добу
Продаю витрішки• 25 января в 19:59
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У нас в городе в первые блэкауты в соседней панельке из форточки труба буржуйки торчала.... Но последний этаж. Вообще нельзя, но это простояло всю зиму... Никто не трогал, значит. Но стремно.
буреЛОМКА• 25 января в 19:59
Ответ дляЛЮБА
Заживити електро і газовий котел - це незрівнянні речі.
Ви - яскравий приклад, коли будучи об´єктивно в найкращій ситуації, людина певна, що їй найгірше ...
Тримбулька• 25 января в 19:59
Ответ дляЛЮБА
Це довго. У нас як раз вирішують це питання. Найшвидший варіант запуску - кінець лютого. Ціна біля 20 тис з квартири.
Скромняшка
• 25 января в 20:07
Ответ дляSvitlo_
Будинки, які визнані будинками з електроопаленням мають з жовтня по квітень тариф 2,65.
Наприклад в мене такий будинок, але відключають.
Також про тариф читала. Вас рахують по пільговому тарифу?
Страхованная• 25 января в 20:08
Я в такому живу і ми не належимо до критичної, світла нема навіть менше ніж у всіх, бо постійно вибиває фази в щитках.
Поставила інвертори, то трохи легше.
Ответ длябуреЛОМКА
Ну кроме меня например в доме живут люди которые не могут себе позволить такую станцию , и сидят в холодных квартирах по 18—20 часов . Нормальная станция , которая переживет такие отключения и наличия света по 2—3 часа стоит от 40 тысяч
Малявка ще та• 25 января в 20:19
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Буде штраф?
Колись бачила в Тбілісі трубу буржуйки виведену в форточку😅 В них теж були складні часи. Але як це зробити і чи можна хз
как тебе такое илон маск• 25 января в 20:46
Ответ дляСама купляю квіти
Ой, Трою вобще жаль. Мы только говорили с мужем. У нас в жк якобы собрали денег с нас на генератор, но активисты пытаются от Кличка под эту программу выдрать бюджетный. Пусть лучше тот кличкун трое его отдаст, если существует не спижженый гена
В нашому будинку на Троєщині є герератор і батареї,і інвертор. Все ми купили власним коштом. Але для опалення це все вже непотрібно
Відморожена• 25 января в 20:50
Ответ дляТримбулька
Не плита. Насоси від електрики. Не подають тепло, навіть якщо воно в мережі є.
Так поставьте систему с инвестором и батареями. Зачем мучится?
Ошеламиссимо• 25 января в 21:31
Ответ длябуреЛОМКА
Ви знаєте, дуже від будинку залежить. У нас наче бінго - опалення центральне від тец, є газова плита, кімната з´єднана з кухнею. Але при цьому світло не більше 2 годин на добу і не підряд, догріти кімнату газом вдається лише до 9 градусів. А нам кажуть- у вас все ок, опалення підключено. І так у багатьох будинках нової дарниці з того що я знаю. Тобто це такий тиск і температура носія.
Вода холодна є і каналізація працює, їсти можемо приготувати, це великий плюс. Але від холоду аж кістки виламує, запалилися суглоби (