Ща как дам• 25 января в 20:55

Ви перете зараз руками?

Або чекаєте електрику?
Зробіть вибір:
вже голосів: 97
Перу руками
Тільки чекаю
Не відключають, станція і т.п.
Кумедна• 25 января в 21:07
Ага . В проруби) свет жду
Леннон_Жив!• 25 января в 21:08
Кашемірові светри та шапку, шовковий шарф руками, як і раніше. Все інше намагаюсь піймати світло та воду, Перу в машинці. Але іноді замовчую попередньо в тазику, щоб потім на короткому циклі попрати, не завжди в ті 2 години встигаю запустити пралку
Леннон_Жив!• 25 января в 21:11
Ответ дляSo_so
Напомнили)) в чате нашего дома кто-то рассказал, что купил колокольчик, когда свет вкл он звенит, они просыпаются и запускают стирку, все зарядки.
Ну а як інакше? Я теж пару раз ставили собі будильник на 3 ночі, щоб увімкнути пралку та посудомийку, коли по графіку світло давали.
Язвочка• 25 января в 21:11
Каждый день есть часы со светом: посудомойка работает, пылесошу, грею бойлер и когда нужно стираю, чаще и в сушке успеваю посушить.
So_so• 25 января в 21:13
Ответ дляКому там слова не давали
Чому ? Ви не радієте, коли хоч в когось є світло? Треба страждати разом? Так легше ? Чи яка причина хамства ?
Причем тут наличие света? Если человек увидел, что у другого нет руки и такой о, у тебя руки нет? А у меня есть)
То есть у него мозги?
Человек с мозгами ощущает уместность своих высказываний.
Странно, что Вы не поняли сами.
Леннон_Жив!• 25 января в 21:15
Ответ дляКому там слова не давали
Іноді треба промовчати. Люди виснажені і іноді розлючені, особливо коли їх будинок по 16-18 годин на добу без світла та води, а через дорогу будинки цілодобово зі світлом.
А взагалі-то автор питає тих, в кого тривалі відключення світла
66сезон666серия• 25 января в 21:15
Ответ дляSo_so
Ми просто залишаємо світло у кімнаті.
Хтось та й прокинеться
Тоді можна о 3 ранку поставити прання, до 6 допере, розвісити.
Якщо ж вимикають світло до кінця циклу, то наступного разу запускаємо лише полоскання.
Пьяная вишня• 25 января в 21:17
Ответ дляБратья Капли
серьезный подход конечно
А шо в тому тазіку бабрати
Ищу-брожу• 25 января в 21:20
Ответ дляSo_so
Тю, я так постійно роблю. А що, хтось ні?
Неначасі• 25 января в 21:21
Ответ дляSo_so
У меня просто включен свет в комнате. Когда дают свет - сигнализация подает сигнал+ свет в комнате будит
И так же бегу запускать стиралку, пмм, все гаджеты, батарейки и зарядную станцию ставлю на зарядку
Попа как у Кардашьян• 25 января в 21:25
Ответ дляSo_so
Звонок такой в щит ставится, как однополюсный автомат, очень удобно
Играю у края• 25 января в 21:25
Когда был блэкаут 5 суток, то стирала руками трусы, носки, майки, водолазки, колготки. Остальное ждало света. Но при необходимости перестирала бы и остальное, с меня корона не упадет.
Играю у края• 25 января в 21:26
Ответ дляФісташкова кава
Вазони шкода..їх не одягнеш. В квартирі -10.
а агроволокно замотайте их с небольшим доступом воздуха.
Ду да ду да ду• 25 января в 21:31
Ответ дляФісташкова кава
В каком Вы городе?(
Фісташкова кава• 25 января в 21:32
Ответ дляДу да ду да ду
В каком Вы городе?(
Київ
Фісташкова кава• 25 января в 21:33
Ответ дляИграю у края
Дякую!
А я с Рио-де-Житомира!• 25 января в 21:35
Ответ дляSo_so
То есть у него мозги?
Странно, что Вы не поняли сами.
Тобто люди заздалегідь потурбувались про резервне живлення, а ви стверджуєте, що у таких людей немає мізків... Маніпуляції з руками тут ні до чого... Заздалегідь подумати і забезпечити себе зайвими кінцівками, на відміну від акумуляторів, не можна.
Ду да ду да ду• 25 января в 21:36
Ответ дляФісташкова кава
Київ
Это ужас. У моих друзей на Троещине+3, но -10 это ужас просто, сочувствую
Фісташкова кава• 25 января в 21:37
Ответ дляДу да ду да ду
Ні! Ви шо +10! А у сина в кімнаті +7..
So_so• 25 января в 21:39
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы действительно считаете, что у других нет зарядных станций и инверторов просто потому что они ’не беспокоились’?
Это не гирлянда на аккумуляторе и не павербанк, это дорогое оборудование, а уровень жизни у нас и раньше был невысокий, а сейчас вообще летит вниз со страшной скоростью.
И да, если прямо не спросили про то какое оборудование у Вас стоит, то лезть со своим ’купите инвертор’ мега грубо и такое же отсутствие мозгов.
А я с Рио-де-Житомира!• 25 января в 21:42
Ответ дляSo_so
Чому купувати якусь побутову техніку в кредит чи в оплату частинами модна, а зарядну станцію ні? Чому лбди відкладають гроші на ’чорний день’, а потім їх не витрачають на потрібні гаджети, коли настає той чорний день?
Телефон Рубика• 25 января в 21:44
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы думаете автору интересно как стирают люди, у которых всегда есть свет? И для этого он создал тему?
А я с Рио-де-Житомира!• 25 января в 21:46
Ответ дляSo_so
І так, влітку Блюеті на 2 кВт на олх продавали по 20-25 тис. грн. Ми свій продавали довго. Повно було варіантів і більш дешевих китайських. Але ’розумні’ люди не хотіли думати наперед, думали, що якось воно буде, хоча тоді вже писали про найважчу зиму, про те, що треба готуватись...
Коко Шанель• 25 января в 22:01
Ответ дляSo_so
То есть у него мозги?
Странно, что Вы не поняли сами.
В смысле, автор опрос создала же и пунктик такой в нем даже. Человек ответил. Я например свет имею 4 часа в сутки а воду раз в двое суток. А соседняя область два часа через два. Но ведь я их не ненавижу за это. Хотя у нас город на краю области а село-пригород уже в соседней области и все естественно ездят на работу к нам. То каждая рассказывает ой как у вас, а вот у нас так хорошо, четко два часа есть свет, два нету. Но мы им волосы не щиплем и дурами не обзываем. Ну есть - повезло им. Они его не украли и не за взятку подключили. Есть техническая возможность и хорошо.
Детские_Будут?• 25 января в 22:05
По-разному. Но руками стирать не такая проблема как сушить
автор Ща как дам • 25 января в 22:05
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тому що чорний день насьогодні - терміново потрібно виїхати наприклад? І якщо у людини відкладкна 1-2 тисячі у.о. то їй якось некомфортно витрачати їх на станцію, яку так просто і з собою не забереш.
З царем в голові• 25 января в 22:08
Перу в машинці, бо як немає світла - то немає й води, за дуже рідкісними вийнятками.
Бочка порохУ• 25 января в 22:13
Ответ дляКому там слова не давали
Пралка є і сушка
І світло є
Київ. пралка+ сушка. перу та сушу коли є світло. Є екофлоу, можу прати на ньому, якщо в холодній воді. Я попіклувалась про себе та свій комфорт ще наприкінці 2022. Навіть посудомийкою користуюсь, коли вмикають світло.
Бочка порохУ• 25 января в 22:14
Ответ дляSo_so
У мене бот прописали в будинку. коли вмикається, приходить повідомлення в ТГ. Так, якщо є натхнення, можу вночі запустити пралку та посудомийку.
Бочка порохУ• 25 января в 22:26
Ще пилосос купила на акумуляторі, коли світла немає прибирання за графіком. Серветки вологі для себе і для прибирання купую, сухий шампунь, маю абонемент в зал, коли немає в мене води там іноді є і можно прийняти душ та помити голову. Ну і замовляю питну воду. Та завжди маю біля 150 л технічної води, яку набираю в бутлі. Як можу дбаю про себе та свій побут.