Не виправдовуюсь• 25 января в 23:20

У меня очень светлая кожа, легко краснею от холода и ветра

Есть какие-то реально работающие защитные кремы на зиму?
Триндю-бриндю• 25 января в 23:20
В моем случае, все фигня. Хожу, как алкаш с красным носом и щеками
Файна дівка• 25 января в 23:22
Балаклава вам в дорогу.
І це єдиний спосіб щоб не морозити лице.
Бандитка Сью• 25 января в 23:31
Це не світла шкіра, а судини. Мені в свій час допоміг крем Sesderma Azelac. Я теж була завжди червоненька, з юності, навіть тональний крем не перекривав. Цей крем купували від висипань, але приємним ’побічним’ ефектом стало те, що моя шкіра стала біла-біла.
Красота неземная• 25 января в 23:36
Нужен хороший барьерный крем. Мне подошёл от Зияжа мед (с липидами). Он дешевый, но состав рабочий
КаРаКаТиЦа• 26 января в 01:02
Мне помогает тональный крем с плотной текстурой. До этого перепробовала много средств от мороза и ветра - ничего не помогало.
Сметчица• 26 января в 13:36
як не дивно, але підійшов дешевий біокон зимовий-обличчя не червніє, немає жирної плівки і гарно лягає макіяж