НетЕщеНаверное• вчера в 11:38
Трёхкомнатная квартира в Кривом Роге, бесплатно за долги
Предложили знакомые. Сами они за границей. Полностью бесплатно отдают мне, с условием что я закрою суммарные долги на 107 тысяч гривен. Металлургический район, Червонная балка. Что посоветуете?
Распутница• вчера в 12:28
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви маячню пишите. Купити лічильник на будинок 😂
Я вище писала, що 100 грн за кв.м без лічильника.
Це Кривий Ріг. Найвищий тариф на опалення.
Самі ви маячню і пишете.
Трьошка в 60 кв за місяць 6 тис тільки опалення? А в кого сучасне просторе житло, то 10-12 тис за централізоване опалення?
Распутница• вчера в 12:31
Ответ дляНичеНипанимаю
Хто таке каже?
Це жарт?
Тут пишуть. Не знаю, тема була серйозна. І не одна.
А так обсирають всі міста.....
Khmelnichanka• вчера в 12:30
Ответ дляРаспутница
Якось дивно це читати, пишуть завжди тут, що КР процвітаюче красиве місто
Ну, не процвітаюче, звісно, але й не таке жахливе, як його малюють. Багато гарних парків, є де знайти гарні місця. Тобто, не «ужас-кжас-» в плані естетики. А от щодо економісного розвитку , комунальної сіери і т.д. , то з цим біда (((. Це суто субʼєктивна думка, звичайно.
НичеНипанимаю• вчера в 12:31
Ответ дляРаспутница
Самі ви маячню і пишете.
Мля, яке просторе сучасне житло в КР.
Останній будинок побудований в 90 ті.
Читати вмієте? Будинки БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКА.
Ось такі старі двоповерхові стальнки, в який до 20 квартир не мають лічильника.
Автор про таку і пише.
Останній будинок побудований в 90 ті.
Читати вмієте? Будинки БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКА.
Автор про таку і пише.
Весёлая морковка• вчера в 12:32
Ответ дляНетЕщеНаверное
Тоже думаю. Муж не хочет, говорит район дохлый и нищета вокруг, старики одни. Он против, если купим потом пожалеем и квартира повиснет мёртвым грузом. Риск немаленький. Коммуналка высокая, ещё и долг нехилый оплатить
А вы хотели что бы вам даром отдали 😂
Свій варік• вчера в 12:35
Ответ дляРаспутница
Это был сарказм?
В КрРио и до войны квартиры были некоторые по 5-7 тыс. Конечно это было старье без ремонта на выселках, но тем не менее вывод об уровне города уже можно было сделать.
Распутница• вчера в 12:36
Ответ дляНичеНипанимаю
Мля, яке просторе сучасне житло в КР.
Останній будинок побудований в 90 ті.
Читати вмієте? Будинки БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКА.
Автор про таку і пише.
Останній будинок побудований в 90 ті.
Читати вмієте? Будинки БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКА.
Автор про таку і пише.
Точно шо, мля
Ви звідти виїхали у 90 років, і вважаєте, що немає там новобудов?
Ви якось взагалі не послідовна, з одного перескакуєте на інше.
Распутница• вчера в 12:37
Ответ дляСвій варік
Это был сарказм?
Можливо
Про ціни квартир в багатьох великих містах обізнана, окрім КР
НичеНипанимаю• вчера в 12:37
Ответ дляРаспутница
Точно шо, мля
Назвіть мені а якому районі новобудови.
Ви хоч раз в КР були, чарівна 😂
Вам скинути нарахування?
Ви хоч раз в КР були, чарівна 😂
Вам скинути нарахування?
Весёлая морковка• вчера в 12:38
Ну народ и тупой, за долги продать за такие копейки ,такое ощущение что интернетом пользоваться не умеют, сделать фото фото и выставить на оликс, я в шоке
За в 8 тыс это минимум можно не парясь продать)
Честно я в шоке от продавцов
Распутница• вчера в 12:38
Ответ дляНичеНипанимаю
Назвіть мені а якому районі новобудови.
Ви хоч раз в КР були, чарівна 😂
Вам скинути нарахування?
Ви хоч раз в КР були, чарівна 😂
Вам скинути нарахування?
З вашою чарівнивністю мені не зрівнятися. Скидайте ваші нарахування в 6 тис гривень за опалення на 60 квадратів
НичеНипанимаю• вчера в 12:39
Ответ дляРаспутница
Можливо
Боже яке кон@ене.
Напишить ще що у нас є Діснейленд і аквапарк. Поруч з новобудовами
Распутница• вчера в 12:40
Ответ дляНичеНипанимаю
Боже яке кон@ене.
Чого це я повинна ваші фантазії писати? Того, що написали ви, про себе кончену, достатньо
Хвігура мічти• вчера в 12:41
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Право собственности все на вас переписывают квартиру за 2500 дол примерно?
сказка просто
Встидаюся запитать• вчера в 12:48
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сумма долгов совсем не радует
Это 2 тыс евро. Где вы купите квартиру за такую цену?
Хачапууури• вчера в 12:52
Конечно брать. Впускаете квартирантов за коммуналку. Если останется, продадите намного дороже 104 тисяч гривен. Если разрушат - сертификат так же с существенно большей суммой.
Встидаюся запитать• вчера в 12:53
Ответ дляНетЕщеНаверное
Квартира будет моей, главное условие оплатить долг, так как теперь он на бедной родственнице висит и она психует. Квартира ей не нужна
Похоже на развод.
Вы ее можете на себя переписать и потом уже долг по коммуналке платить. Зачем это делать до?
Встидаюся запитать• вчера в 12:58
Ответ дляВесёлая морковка
Честно я в шоке от продавцов
Они на пособиях за 4 года уже имеют больше 50 тыс евро, а у кого несколько детей, то и под 100 тыс, так что для них это фигня
НичеНипанимаю• вчера в 12:59
Ответ дляРаспутница
Так що там по новобудовами .де вони в КР, чекаю відповідь.
Ось нарахування на квартиру з 35 квадратів.
Трикімнатна у 60 і буде 6000.
Влізти в тему і нести пургу, не маючи жодного уявлення, про що мова.
Хочу фото новобудов в Кривому Розі!!!!!
Жгі
Трикімнатна у 60 і буде 6000.
Хочу фото новобудов в Кривому Розі!!!!!
Жгі
НичеНипанимаю• вчера в 13:00
Ответ дляРаспутница
Скинула. Дивись
Распутница• вчера в 13:02
Ответ дляНичеНипанимаю
Скинула. Дивись
Куди дивись? Може ви дивись? Де 100 грн за квадрат?
Весёлая морковка• вчера в 13:03
Ответ дляВстидаюся запитать
Вы цены на продукты видели, сейчас в Украине это деньги фигня,
2500 т дол жилье это просто даром, подарок
Встидаюся запитать• вчера в 13:05
Ответ дляВесёлая морковка
А вы мои сообщения видели? Я как раз и пишу, что за 2 тыс евро автор ничего не купит. И это очень выгодное предложение
Распутница• вчера в 13:07
Ответ дляНичеНипанимаю
Трикімнатна у 60 і буде 6000.
Хочу фото новобудов в Кривому Розі!!!!!
Жгі
Трикімнатна у 60 і буде 6000.
Хочу фото новобудов в Кривому Розі!!!!!
Жгі
Це все в 90 х роках побудовані?
Жгі!!!
Khmelnichanka• вчера в 13:13
Ответ дляРаспутница
Це все в 90 х роках побудовані?
Жгі!!!
Ну…. Який відсоток таких новобудов щодо загальної кількості житла?
І не знаю, як стосовно 6 тисяч, але 3,5 - 4 тисячі за опалення я теж в своій платіжці бачила.
Зараз наче менше ;)
Весёлая морковка• вчера в 13:15
Ответ дляВстидаюся запитать
Сори , не поняла ) за мою жизнь мне никто такого не предлагал, а жаль , наверное не везёт
Г@Л@В@ломка• вчера в 13:19
Ответ дляРаспутница
Самі ви маячню і пишете.
Просторе сучасне житло, це яке? Аж цікаво, може я куплю квартиру в такому будинку. Де воно є?
Чи вам по приколу цей брєд писати?
Г@Л@В@ломка• вчера в 13:21
Ответ дляРаспутница
Це все в 90 х роках побудовані?
Жгі!!!
Ви були у Кривому розі?
5 будинків на місто довжиною в 120 км?
І по чем?
5 будинків на місто довжиною в 120 км?
І по чем?
Распутница• вчера в 13:21
Ответ дляKhmelnichanka
Зараз наче менше ;)
Та мені все одно, який відсоток. Моя опонентка стверджує, що останній будинок у КР побудований у 90 роках . Ви ж читали?
Распутница• вчера в 13:23
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ви були у Кривому розі?
5 будинків на місто довжиною в 120 км?
І по чем?
5 будинків на місто довжиною в 120 км?
І по чем?
Якщо ви почитаєте, то зрозумієте. Ви ж читати вмієте? Чи тільки виривати слова з контексту?
То будинок в КР останній побудований у 90?