Зроблено у 80-х• Изменено 26 января в 13:17

Чи було у вас таке, що поїхали закордон на роботу і робота вам не підійшла

і ви повертались назад додому?
автор Зроблено у 80-х • 26 января в 13:18
Клоуна можешь себе поставить на аватарку.😅
Крайня невістка• 26 января в 13:18
Не поверталась
Ответ дляКрайня невістка
Не поверталась
Шукали на місці чи вже як було терпіли?
Крайня невістка• 26 января в 13:19
Ответ дляЗроблено у 80-х
Шукали на місці чи вже як було терпіли?
Не терпіла, агентство знайшло іншу. Я моделлю працювала
Дама-мадама• 26 января в 13:20
Ні не було
Коржик• 26 января в 13:21
Терпіла і працювала до кінця контракту (1 рік)
Нервогенератор• 26 января в 13:55
Знакомый ездил - получил зарплату и вернулся обратно. Вперёд ему даже билеты купили. То что заработал, то за проезд в обе стороны и отдал. Плюс вещи покупал специально для работы.
Месяц продержался. Начальник самодур был.
Ну не удивительно кого ещё туда посылать будут.
Сусідка знизу• 26 января в 14:02
Моя подруга ще перед війною поїхала у Польщу, і декілька разів міняла там роботу. Потім повернулась, і на початку війни поїхала у Німеччину. Там теж декілька разів міняла роботу, поки не знайшла те, що їй максимально підійшло. Досі там знаходиться, приїжджає іноді додому в гості.