Послушная• 29 декабря 2025

Для вас важливе розташування офісу?

Зробили офер дві компанії, однакові умови по зарплаті та перспективам. Щоб ви обрали: їхати приблизно 1,10 -1,20 в один кінець, компанія знаходиться в промзоні, поряд цементний завод, поки дойдеш весь одяг в пилюці. Інша компанія, біля метро. Чи шукати далі, крайньої потреби виходити прямо зараз нема
ВільнаНазавжди• 29 декабря 2025
дивне питання. звичайно, вибирайте ту, яка біля метро.
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Думаю, ще над третім варіантом
Шмоточницаца• 29 декабря 2025
Ответ очевиден, автор, возле метро
ВільнаНазавжди• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Думаю, ще над третім варіантом
та просто лінуєтесь, не хочете на роботу виходити))
я теж не хочу, щоб відпустка закінчувалась)
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Я не хочу витрачати майже три години життя на дорогу. Була б робота з аналогічними умовами біля дому, вийшла б завтра.
ВільнаНазавжди• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
ну то ви невнятно написали. що, другий варіант також далеко, але хоча б біля метро? це не очевидно з вашого посту.
в метро можна читати, я коли їздила на метро, прочитала багато книг.
але справа ваша. якщо у вас уже дві пропозиції, то й третю зроблять.
Стріляний птах• 29 декабря 2025
Якщо є можливість чекати, немає необхідності в роботі прямо зараз, можете чекати. Але не факт, що дочекаєтеся. Наступні варіанти можуть бути і 1.30-2 год. до роботи. Якщо Ви про Київ, то 1.10 то нормальний час дороги, я вважаю. Самий середньостатистичний час.
Кишмишная Мая• 29 декабря 2025
Промзона это жесть, я так проработала 2 года, зп была 2500€, но все нивелировалось тем, что в округе была лишь грязная Кишеня и все. Не было где ни поесть, ни в тот же банк зайти, ни просто пройтись, вечером стремно опять же.
Все другие офисы были в оживленных местах с ресторанами, магазинами, небо и земля как говорится
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляСтріляний птах
Пропозиції 1,3 + в одну сторону відкидаю одразу, це півробочого дня дорога займе.
Фима Собак• 29 декабря 2025
Однозначно біля метро. Інше не розглядаю. Яка промзона? Дикі собаки,бруд, маргінальні особи,особливо коли зараз нема світла
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Там саме така промзона, але тільки один магазин, поїсти тільки в офісі. Якщо з собою не взяв, тільки доставка.
Я_не_аноним_100%• 29 декабря 2025
А офера на удальонку у вас нема ?
Белая и пушистая• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Это в Киеве? Возле какого метро промзоны рядом?
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А офера на удальонку у вас нема ?
Нажаль, ні, робота вимагає присутності в офісі.
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Видубичі
бювет_в_обед• 29 декабря 2025
Я промзоны тоже избегаю. Там атмосфера такая тяжелая..
А я люблю выйти прогуляться в обед
Белая и пушистая• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Видубичі
Забыла про них) Ну, там не совсем дикое поле. Если других вариантов нет - нормально.
бювет_в_обед• 29 декабря 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А офера на удальонку у вас нема ?
У меня есть
И тоже не сахар
Работа за троих, а зп кот наплакал
Хитрожопые все
Тоже ищу
автор Послушная • 29 декабря 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Там не поле, а цементний завод, декілька компаній нова пошта та магазин.
Кишмишная Мая• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Вот у меня была такая жесть, я там в депрессию впадала. Привыкла, что до этого выбирали из ланчей в 6 ближайших ресторанах, в обед я могла купить купальник, пиджак и духи. А в промзоне сидеть втыкать в окно с обедом из дома
миссАрфография• 29 декабря 2025
А вас наличие тэц5 рядом не смущает?
Чу Ча• 29 декабря 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Лесная
Чу Ча• 29 декабря 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Берестейская
Міряно-переміряно• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Я так і звільнилася через 3 години дороги. А коли там починала працювати, то були в центрі. Потім вон переїхали...
Встидаюся запитать• 29 декабря 2025
Ответ дляПослушная
Це погано. Працювала на таких, зіпсувала жкт. Не раджу обирати такі компанії, переважно там жмоти, а не керівництво, бо офіс знаходиться в жопі світу, значить вони економлять на всьому, починаючи з оренди! потім зп і тд. Якщо офіс біля метро значить вони готові платити великі кошти зп і оренду. Вам зручно добиратися і є їжа по дорозі.
КаРаКаТиЦа• 29 декабря 2025
Мне всегда везло на работу, в пешей доступности от дома