Ліна-7961• 26 января в 14:46

Хто робив мамопластику в Києві?

Підкажіть хорошого лікаря.
Тро Нью-Йорку• 26 января в 15:03
https://www.instagram.com/doctor.a.zaika?igsh=

Супер професіонал. Робила у нього у квітні 2025 року.

Тро Нью-Йорку• 26 января в 15:06
І він ще виправляв не якісну роботу пропіареного лікаря. Моя знайома мала проблему. Тому вдруге ретельно шукала іншого лікаря і вийшла на Заіку. Вже потім до нього звернулась і я.
Регионщица• 26 января в 15:25
Так Ви ж вагітна!
Пластику грудей вагітній не будуть робити.
автор Ліна-7961 • 27 января в 10:03
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую
автор Ліна-7961 • 27 января в 10:32
Ответ дляТро Нью-Йорку

скільки по часу була реабілітація? Думаю через скільки днів можна виходить на роботу?
Тро Нью-Йорку• 27 января в 23:22
Ответ дляЛіна-7961
Це індивідуально. Головне слухати все, що радить лікар. Я швидко почала займатися побутом. Певні були обмеження. Через місяць після операції я полетіла у Європу.
автор Ліна-7961 • 28 января в 14:21
а як вам по відчуттям? на спину є нагрузка?