Хочу на Балі• 26 января в 19:17
Ситуація з підлітком, ночівля, цікаво як реагувати
Є донька, 10 клас. Зустрічається десь з літа з хлопчиком, 11 клас. От приходить до мене моя крошка-дочь і каже - мама, так і так, я могла б тебе обманути, попроситися на ночівлю до подружки, а сама піти до свого хлопця ночувати, але я не хочу тебе обманювати, хочу прямо у тебе відпроситися на вихідні на ночівлю, ми нічо робити не будемо, просто є така можливість (у парубка будуть відсутні батьки, як я розумію) і ми хочемо нею скористатися.
До подружок на ночівлю я відпускаю без проблем, так само як подружки приходять до нас, раз на місяць точно у неї є ночівлі десь у друзів і давно, років в з 12.
Що б ви зробили? З однієї сторони - добре, що у нас є довіра в спілкуванні, з іншої - яка в біса ночівля у хлопчика? Але вона права, що вона легко могла б відпроситися до подружки і я б навіть не дізналася, що вона ночує не там.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Відпустити
Не пускати
Не пускати на ночівлі більше
Інше
Країна мрій• 26 января в 19:33
Ответ дляХочу на Балі
Я впевнена, що у них немає ще інтимних стосунків і донька запевнює, що поки що нічого і не буде, що вона усвідомлює, що ще мала. Просто ночівля це свій ’вайб’ кажучи їхньою мовою. Я взяла час на подумати, ніби і розумію їхнє бажання, але і дати згоду не можу. В той же час розумію, що моя відмова вплине на рівень довіри між нами.
Ті батьки в курсі?
Бо будете крайнЯ
Хочу на Балі
• 26 января в 19:34
Ответ дляКраїна мрій
А як ви могли б прогавити ночівлю у подруг?
Хіба ви не дзвоните батькам приймаючої сторони - уточните запрошення?
Ні, це наші друзі багато років, давно все якось на довірі.
Мрії у вирії• 26 января в 19:34
Ответ дляХочу на Балі
Слушайте, ну какой вайб, не знаю, что она думает, но мальчик то понятно, что секс предполагает, она ещё маленькая, вы в любом случае за нее отвечаете, а если он ее наприи и склонит к сексу, а если просто изнасилует, оно вам надо. Тут речь не о доверии, а о здравом смысле. Будет 18, пусть хоть живёт у него
Ганцю в кєдах• 26 января в 19:34
Ответ дляЗаикальница
Когда то же надо начинать))
Так пусть начинают. Но дети школьники должны ночевать у себя дома, а не друг у друга.
Тепличная• 26 января в 19:34
Отпустите, но поговорите про контрацепцию и подростковую беременность.
А вообще вы с парнем этим знакомы? Ему можно доверять?
Вмію заміряти найкраще• 26 января в 19:34
Ответ длявсе по ГОСТу!
Подякувати за довіру, обійяняим і намагатись донести, що рано таке робити.
Так она сделает это в другое время, не уведомив мамку.
Мочалкин блюз• 26 января в 19:35
Не знаю,дочери я доверяю, но парень чужой человек, вдруг она не захочет, а он ее силой заставит.
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:35
Я свою не отпускала к мальчику, к подругам да. Но я родителей подруг знаю хорошо и бала уверена что они будут у подруги дома. Если отпустите раз, знайте что на этом не ограничится. Потом будут у вас ночевать.
Заикальница• 26 января в 19:36
Ответ дляГанцю в кєдах
А где им сексом заниматься? В подъезде?
Трільчиха• 26 января в 19:36
Поговорите о контрацептивах с ней.Секс-этотне самое плохое,что может случится в жизни. Ну и смотреть на отношения мальчика к ней.
Хочу на Балі
• 26 января в 19:37
Ответ дляТепличная
Знайома, ніби вихований, хороший хлопчик. В першу чергу я довіряю донці, звичайно, хлопчика я знаю лише офіційно, разом ми час не проводили.
Вмію заміряти найкраще• 26 января в 19:37
Ответ дляГанцю в кєдах
Не отпустила бы. Дело здесь не в сексе, а в том, что в ее возрасте нужно ночевать у себя дома. А днем уже пусть занимаются чем хотят.
В чем сакральная разница секса днём от секса ночью? От ночного больше вероятность залететь?
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:37
Ответ дляХочу на Балі
Секса не будет до этой ночи
Муркошечка• 26 января в 19:39
Ответ дляПланшетница
Моя когда в 11 классе училась, у нее, в наше отсутствие, тоже парень ее ночевал. Секса не было, у меня с дочерью отличные отношения (секс был с другим и на много позже) Так что ужасного ничего в этом не вижу, но о контрацепции позаботилась бы
Мне вот всегда было интересно, где берут таких парней? Ну что парню за интерес ночевать у девушки... без девушки) Он кто? друг? брат? они что уроки вместе делают ночами? кино смотрят?
Ну вот вспоминаю я себя в 17. Да нахрена мне такой парень. Я так и с подружками могла.
Вмію заміряти найкраще• 26 января в 19:39
Ответ дляЗаикальница
А где им сексом заниматься? В подъезде?
Ага, главное, чтобы не ночью.
Царевна_несушка• 26 января в 19:40
Як мама 10-класниці не відпустила б. І на такий випад про «могла б збрехати» я б їй відповіла, що теж могла б перестати їй довіряти і ще багато чого могла б. Вона може й не збирається «нічого такого» робити, а хлопець може ще й як збиратись і може тиснути на неї психологічно, а можливості піти не буде. В 15 років відпускати до хлопця в будинок його батьків на потр***шки легковажно.
Нехай я буду снобом і занудою, але вважаю, що і статеві відносини доцільно починати ближче до повноліття, коли вже самостійно буде нести відповідальність за наслідки, якщо вони зʼявляться.
Муркошечка• 26 января в 19:41
Ответ дляКраїна мрій
«Я ціную, що ти сказала мені правду. Справді. Але ночівля у хлопця — це не те саме, що у подружки, і я не можу робити вигляд, що це одне й те саме.»
Поставити чіткі умови (і їх має бути небагато)
Можливі варіанти — ви обираєте, що вам ближче:
Варіант А (найбільш “перехідний”)
Ночівля — ні
Вечір разом, до певної години
Ви її забираєте або таксі
Варіант Б (компромісний)
Ночівля можлива
але я знаю батьків хлопця
можу з ними зв’язатися
знаю, де ви і хто ще в домі
домовляємося про правила (алкоголь, гості, зв’язок)
Варіант В (відкладений)
«Зараз — ні. Але давай домовимось: через пів року / з 16 років / за певних умов ми повернемося до цієї теми».
Ключове — не “ніколи”, а “поки що”.
Варіант А (найбільш “перехідний”)
Ночівля — ні
Вечір разом, до певної години
Ви її забираєте або таксі
Варіант Б (компромісний)
Ночівля можлива
але я знаю батьків хлопця
можу з ними зв’язатися
знаю, де ви і хто ще в домі
Варіант В (відкладений)
Ключове — не “ніколи”, а “поки що”.
В мои 17 вы бы потерпели фиаско) это был бы последний раз когда бы я заговорила с вами бы о личной жизни в принципе.
Ганцю в кєдах• 26 января в 19:42
Ответ дляЗаикальница
А где им сексом заниматься? В подъезде?
Школьникам обязательно сексом заниматься? Без этого прям никак? Прямо все в школе уже сексом занимались?
Открою вам секрет: найдут где, было бы желание. Но отправлять матери свою школьницу дочь на ночлег к парню не нормально.
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:43
Ответ дляНЛОша
Я би відпустила. Не пустите - буде те саме, тільки почне брехати.
Как в пкредаче ’беременна в 16’ одна сказала: мама мне разрешила у него переночевать, а лучше бы запретила. Этим все сказано.
Подтяжка• 26 января в 19:44
Ответ дляХочу на Балі
То запитайте дочку, який у неї буде вайб, як припруться ще з 2-3 хлопці з ними ночувати ? Чи в неї лише рожеві поні в голові і кохання до гробу ?
Країна мрій• 26 января в 19:44
Ответ дляМуркошечка
Дякувати Богу я була нормальна дитина.
Сексом займалася на 2 курсі університету
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:44
Ответ дляТепличная
Вот именно 6 месяцев встречаний для первого секса маловато.
Ганцю в кєдах• 26 января в 19:45
Ответ дляМуркошечка
Он не просто так ночевал, он все надеялся и ждал до последнего)
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:45
Ответ дляМочалкин блюз
Ароблема не только в доверии к дочери а и к парню. Чтобы потом не искали девочку везде.
Хочу на Балі
• 26 января в 19:45
Ответ дляЦаревна_несушка
От чомусь все зводиться до потрахушок, але мені здається у нас з нею все добре з сексуальною освітою і їм дійсно може бути просто цікаво разом посидіти в тіктоці, пообійматися, подивитися фільми. Без ’потрахушок’, до яких чомусь зводятиться вся ця тема :( тобто виходить підліткам взагалі не можна довіряти?
Мочалкин блюз• 26 января в 19:46
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Зайдут его друзья в гости и черти что может случится.
Путающаяся• 26 января в 19:48
Ответ дляХочу на Балі
Автор, все мои друзья занимались сексом дома после уроков/пар, пока родителей не было дома.
Ночёвка ничего не решает.
Я бы отпустила
Ночёвка ничего не решает.
Я бы отпустила
Муркошечка• 26 января в 19:48
Ответ дляХочу на Балі
Ему 17 у него гормоны должны переть через уши)) какой нахрен фильм)
когдадеЦкие• 26 января в 19:50
Ответ дляМуркошечка
Ну і ?
18 бамкне і така донечка вилітає з квартири без жодного фінансового утримання.
І нехай заробляє , як хоче і де хоче. Любить секс, вперед на панель.
Мій дім- мої правила.
Мамки , як завжди і шоці. :)))
Мій дім- мої правила.
Мамки , як завжди і шоці. :)))