Хочу на Балі• 26 января в 19:17
Ситуація з підлітком, ночівля, цікаво як реагувати
Є донька, 10 клас. Зустрічається десь з літа з хлопчиком, 11 клас. От приходить до мене моя крошка-дочь і каже - мама, так і так, я могла б тебе обманути, попроситися на ночівлю до подружки, а сама піти до свого хлопця ночувати, але я не хочу тебе обманювати, хочу прямо у тебе відпроситися на вихідні на ночівлю, ми нічо робити не будемо, просто є така можливість (у парубка будуть відсутні батьки, як я розумію) і ми хочемо нею скористатися.
До подружок на ночівлю я відпускаю без проблем, так само як подружки приходять до нас, раз на місяць точно у неї є ночівлі десь у друзів і давно, років в з 12.
Що б ви зробили? З однієї сторони - добре, що у нас є довіра в спілкуванні, з іншої - яка в біса ночівля у хлопчика? Але вона права, що вона легко могла б відпроситися до подружки і я б навіть не дізналася, що вона ночує не там.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Відпустити
Не пускати
Не пускати на ночівлі більше
Інше
Країна мрій• вчера в 12:48
Ответ дляКвітка папороті
тобто- живи доня не своє життя, а так, завжди оглядайся що люди скажуть. Бо що вони скажуть- найголовніше. Засунь свої бажання, мрії подалі, бо суспільство може тебе осудити. Я боюся осуду, тому завжди живу оглядаючись, щоб суспільство не осудило.
ПС: суспільство, якщо захоче- придумає і засудить навіть за те, що не робила. Співчуваю вашім дітям. Якщо вони є)
Моїм дітям співчувати не треба.
Ми сідаємо і говоримо про можливі наслідки.
Дякувати Богу, дитина здатна на саморефлексію.
Квітка папороті• вчера в 13:27
Ответ дляКраїна мрій
Моїм дітям співчувати не треба.
сомневаюсь что это так) У мамы которая без ШИ не может ответить и так оглядывается на окружение)
Країна мрій• вчера в 13:57
Ответ дляКвітка папороті
У вас жодного аргументу, ну окрім як про ШІ, і той нічим не підкріплений.)
Прикро, що ви не вмієте складати думки в звʼязний текст без допомоги.
Але не в усіх так все сумно.
Княгиня пітьми• вчера в 14:44
Ответ дляПотужна махіна
Какие социальные службы? Много девочек уже с 13 лет на пацанов лезут, прям жертву нашли) Смешные. Не будет дома, будет на вписках или по лесам лазить, так лучше? Так она у себя дома и выгонит того пацана, как только захочет.
Її батьки не виконують свого прямого обовʼязку. Хто там на кого лізе- це вже нюанси, є закон, вона неповнолітня і за всі її дії несуть відповідальність батьки.
І так, якби ці батьки за дитиною стежили , а не лише своє особисте життя влаштовували, то не лазила б вона по лісам. Не кажу, що була б свято, але в такому віці повна свобода- це мінус, а не плюс. А тут - просто добровільно підклали свою дитину під якогось повнолітнього студента і раді старатись. Пощастило, що її в інтернатну систему не забрали.