Вся така шо куди там• вчера в 20:44

Я лежу і кайфую в ідеально чистій квартирі, навіть музику не слухаю

телевізор не включаю, просто лежу і кайфую.
Вчора викинула на хєр все що не носилось більше року, все безпощадно з гардеробної, взуття теж, всі шкафчики перебрані на кухні, всі шухлядки, все абсолютно вимито в цьому домі, пледи попрані, подушечки маленькі, штори, тюль ну всееее. Все до чого не доходили руки - зроблено ! І лежу вже пів дня і кайфую від цього)))
Поки дехто не прийшов і знову не засрав )))
Дверной_Проем• вчера в 20:45
Коли є вільний простір,це звісно кайф.
Шукаю трусики• вчера в 20:45
І довго той дехто не проходитиме?
Мамин тріль• вчера в 20:45
Обожаю выкидывать такой мотлох, аж дышится потом легче
ХикориДикори• вчера в 20:46
Ооо, люблю це відчуття
Шкала Радощів• вчера в 20:46
Це класне відчуття і це я вкурила років 10 назад)) тому віддаю все що мені не треба
Вам телефонограмма• вчера в 20:46
Ладно, поубираю щас
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:46
Ответ дляМамин тріль
100% я теж обожнюю, мотлох я з шаф викидаю регулярно, а тут прям весь комплект
Так точно!• вчера в 20:46
Супер! Яка ви молодець! Я б за день не змогла стільки перебрать, а ще і перепрать. Хоч викидати люблю!
Дверной_Проем• вчера в 20:46
Ответ дляВся така шо куди там
Ну то це ж не за день ця робота зробилася
А що таке?• вчера в 20:47
Вы мой герой, я тоже так хочу теперь) надо кухню расхламить и свою одежду.
Мост_Устал• вчера в 20:47
Мужа и детей отправляйте на съем, потому что чистоты хватит на пол дня.
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:47
Ответ дляШукаю трусики
І довго той дехто не проходитиме?
Ще трохи залишилось
Я вже обдумую що їм говорити
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 20:48
Ответ дляШукаю трусики
І довго той дехто не проходитиме?
Хай автор змінить замки
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:48
Ответ дляТак точно!
Змогла б, я супер пупер лінтюх до прибирання, повірте, якщо я змогла, то люба зможе
Мальчун-задирун• вчера в 20:48
Завтра вам обязательно понадобится та самая баночка, которая сегодня ушла на помойку
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Хай автор змінить замки
Блін, де ви раніше були?
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:50
Ответ дляМальчун-задирун
Нє а, точно ні. Це вже перевірено
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 20:50
Нажаль, в мене не вистачає часу і терпіння все одним махом вимить. Я по черзі наводжу порядки.
Але нема того відчуття, що все чисто
Ленивица-красавица• вчера в 20:50
В моїй квартирі зараз немає опалення, і я подумала,що якби ми в ній залишились, то я б пожаліла що викинула старий пуховик, тому що в ньому можна було б спати.
побольшомусекретику• вчера в 20:52
У меня свет был один час с 11 до 12
Оябунчик• вчера в 20:52
Львов? что так просто все убралось и постиралось. у остальніх света тю-тю
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:53
Ответ дляОябунчик
А що у Львові є світло?
Оябунчик• вчера в 20:53
Ответ дляВся така шо куди там
А що у Львові є світло?
смотрела графика полчаса назад. Графики есть, но какие- то нереально счастливые. не считаю 5 часов за день отключения чем- то страшным
Намакушка• вчера в 20:56
Я все сразу выкидываю или отдаю кому то, не дожидаясь генеральной уборки.
Вещи каждый раз, когда меняют осень зиму на весну лето и наоборот. На кухне не держу никаких банок, все пластиковые контейнеры выбросила на из сети купила в 5 раз меньше стеклянных. Места меньше, выглядят лучше. То что было новое упаковке но ненужное подарила бабушке соседке.
автор Вся така шо куди там • вчера в 20:54
Ответ дляОябунчик
У Львові відключення не по графікам, ну по крайній мірі так було тиждень тому.
Але ви трохи дивна.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 20:57
как можно все перестирать без света и воды? и сушить без тепла? Я ставлю стирку на 1 час-еле успевает. Свет дают два раза по 1 часу. И все.
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 20:57
И мы вчера расхламились и навели идеальный порядок, завтра хозяин придет, начали с генералами , закончили вещами. И теперь тоже такой кайф. Прям дышать стало легче
Губной рояль• вчера в 21:01
Я думала автор теми Аліна.
Але ж ні....
автор Вся така шо куди там • вчера в 21:02
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
При чому тут ви?
Оябунчик• вчера в 21:18
Ответ дляВся така шо куди там
Але ви трохи дивна.
сама ви дивна. Народ сидит в кукурузе а вы убираетесь и стираетесь весь день. вот это уже странно.
абы сернуть, потому что я пятки вам не поцеловала за вашу уборку