Щебетуха• Изменено вчера в 05:37

Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок

Чому шок...

Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
ФрекенБок• вчера в 09:09
Ответ дляЛуноходик_Ик
ну то отползите в сторону и не кипишуйте. с этого и надо было начинать. не ваша мать- не вам кипишевать
Тоб то емпатія тепер не в моді?
Залетна Я тут• вчера в 09:15
1. Вернуть бабулю в ее квартиру
2. Нанять сиделку ( по ситуации с проживанием или без) - три брата прекрасно на нее скинутся

Мы бабушке нанимали сиделку с проживанием, правда адекватную сложно найти, но можно, особенно сейчас.
Додаю напруги• вчера в 09:20
Ответ дляЩебетуха
Я робила тут все, поки жила. Зараз переїхала, і більше ту свекруху ніхто не обходить виходить, завіз куди небудь або здихатися. В мене і мама була і свекруха на відповідальності.
Да обновите же версию своего переводчика!
’свекруха на відповідальності’🤪
Масяня Я• вчера в 09:26
Ответ дляЩебетуха
Я ж про то. Так і сказала по телефону і чоловікові і братові, що умови проживання незадовільна. Вдома в неї був котик який грав, вона сама ще собі готувалася їсти. Але через цукор її син вирішив здати тіпа під нагляд.
Нагляд наглядом, їй треба в лікарні покапатися.
Всі ці питання нормально вирішував наймолодший син, якого мобілізували.
Скільки з вашого сімейного бюджету платиться за пансіонат? І скільки інший брат виділяє?
Ну і ви ж знайшли хороші заклади, куди можна перевезти? Чи хочете просто на плечі іншого брата скинути?
У Києві норм будинок для людей похилого віку від 25К /місяць.
Доглядальниця від 30К.
Мульйонерша• вчера в 09:27
Просто знайдіть нормальний пансіонат за 12 тис такого немає.

Бабуся пенсію отримує, кімнати її здаєте, то можете організувати щось пристойне з кімнатою хоча б на 2х
Мой_ужин• вчера в 09:29
Ответ дляЩебетуха
Пансіонат для для людей похилого віку. Бо зараз питатимуть, що за опечатка
ви забираєте її до себе, вона ж мама вашого чоловіка?
Море Щастя• вчера в 09:29
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Зараз таких цін немає. 12 тисяч то дуже мало.
яких цін? я писала, що більше
Мой_ужин• вчера в 09:30
Ответ дляЩебетуха
Я б забрала, я з своєю мамою була до останніх годин, але ми живемо в орендованій. Чого не хочу, хочу. Не хоче господар житла і чоловік. Бо каже що не є спадкоємцем.
ви свята людина) коли є відмазка
ротцвеники• вчера в 09:31
Ответ дляЩебетуха
Згоді. Взагалі є 4 сини, тому ми сплануємо пропорційно.
4 сына = 4 невестки, так что сидеть вашей свекрови в том доме до смерти
ротцвеники• вчера в 09:31
Ответ дляЩебетуха
Яка сумма зараз за належний догляд?
Ініціативу я особисто брати не буду, бо коло моєї мами жоден з них і пальцем не вдарив, навіть коли мені треба було допустім авто в лікарню чи вже як організовувала похорони, то всі були зайняті своїми справами. Чоловік це знає, мннеине чіпає.
А при чем они к вашей маме?
Море Щастя• вчера в 09:32
Ответ дляЗалетна Я тут
1. Вернуть бабулю в ее квартиру

особливо зараз навпраки, не можна!!!! подруга роботу кинула, бо не змогла знайти.
Помогалочка• вчера в 09:33
Ответ дляМЧСница
1000 на добу, це наглядальниця живе з бабусею та харчується за ваш рахунок.
Можна знайти дешевше.
Ми платили 5 тисяч на тиждень у 2022-2023 р. Плюс наші продукти.
Доглядальниця мала окрему кімнату у квартирі. І доглядальниця була не киянка, жінка з Вінницької області.
4 сини цілком могли б скинутися, якби мали бажання.
Море Щастя• вчера в 09:35
Оце читаю тут ці коменти і думаю, тут пише хоч хтось один, більш-менш молодий, ну так років до 40-45, хто сам дійсно доглядав за лежачою людиною, за людиною з деменцією? Сам. Язиком тріпать не мішки ворочать. Пансіонати жах - а ви краще б цікаво доглядали. Одна емпатія напевно в голові, коли просто життя свого немає.
автор Щебетуха • вчера в 09:37
Ответ дляЗалетна Я тут
1. Вернуть бабулю в ее квартиру

Ага, лиш є такий з них, безвідповідальний , що свою долю не завжди внесе, а людині треба стабільно платити. Ну розберешся, в свою квартиру в Чернівцях вона неимоде точно, там немає родичів вже. А тут де була, хоче, залишилося знайти людину , щоб гляділа
автор Щебетуха • вчера в 09:37
Ответ дляМульйонерша

Так ото ж. Вже бачу.
автор Щебетуха • вчера в 09:39
Ответ дляМой_ужин
Так , приїду і займуть, пошукаю перевізника, і варіант розміщення коло себе. Правда в нас робота тимчасова зараз Херсонська обл, а завтра може бути Чернігівська, але візьму до себе.
автор Щебетуха • вчера в 09:40
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну так сказав, що пенсія+ то, що з оренди. А от тільки но дзвонила свекруха, взагалі каже, що з її заощадженнь це все. Буду розгрібати .
автор Щебетуха • вчера в 09:40
Ответ дляМой_ужин
ви свята людина) коли є відмазка
Не смішно, до чого цей сарказм.
энциклопУдия• вчера в 09:41
....пансіонаті для плили людей...
Це інша планета?
автор Щебетуха • вчера в 09:44
Ответ дляМоре Щастя
Доглядала, лиш мені 49. І свекра тут доглядала два роки лежачий, і маму свою після інсультів до смерті. ВиІхала і от результат свекруха іншим не дуже треба. Оформили в дуже погані умови. Її не подобається, мені теж
автор Щебетуха • вчера в 09:42
Ответ дляэнциклопУдия
....пансіонаті для плили людей...
Це інша планета?
Інша.
Мой_ужин• вчера в 09:44
Ответ дляЩебетуха
Не смішно, до чого цей сарказм.
тому що не судіть, в мене знайома засуджувала свою тітку, яка чоловіка здала в хоспис і він там помер. тепер їй самій таке прилетіло, вже 4 роки...і невідомо скільки ще буде лежати людина. просто не судіть, якщо взялися допомогти, вам повага
Мой_ужин• вчера в 09:44
Ответ дляЩебетуха
ну от самостверджуєтеся
автор Щебетуха • вчера в 09:48
Ответ дляМой_ужин
Бумеранг не так працює я тобі ти мені. Зовсім не так. Я більше засуджую оці всі фірми, що надають погані послуги, засуджую війну, що через неї приватники не можуть забезпечити еі опалення, ні ел.живлення ., що через війну я мусила змінити роботу і їхати на Південь. Я своїх поховала. Обідно, що стара людина лиш мені цікава. Дай Бог, що буде той заклад коло мене з кращими умовами, я ж працюю з відрядження, але тоді буде догляд поряд.
автор Щебетуха • вчера в 09:48
Ответ дляМой_ужин
ну от самостверджуєтеся
це що заборонено?
Мой_ужин• вчера в 09:52
Ответ дляЩебетуха
саме так і працює, але не мені вас вчити.
Весела бджілка• вчера в 10:07
И смысл было заводить кучу детей? Чтоб потом не было кому в старости помочь. Да уж...
Самый лучший вариант и правда - скинуться и поселить в частный дом или нанять сиделку, чтоб с ней жила.
Мerida• вчера в 10:07
Ответ дляЦікавий писочок
А автор яким боком до квартири?? Тим паче навіть її чоловік, один з синів ніяким боком.
Таким, что автор сама об этом скащала, что он не наследник ( что странно)
Тогда это подмена понятий.
Зашла на 5минут• вчера в 10:08
Сыновья - чужие, у моей свекрухи 2 сына. Один уехал и плюнул, только деньги тянул, мой муж досматривал, но тоже не так уж прямо, как делала бы я. Очень редко, чтобы сыновья были близки к родителям.
Мerida• вчера в 10:08
Ответ дляЦікавий писочок
А чому автор має забирати чужу жінку при наявності 4 дітей??
Не должна. Но, почему-то, этими 4мя детьми командовать хочет