Вся така шо куди там• 26 января в 20:44

Я лежу і кайфую в ідеально чистій квартирі, навіть музику не слухаю

телевізор не включаю, просто лежу і кайфую.
Вчора викинула на хєр все що не носилось більше року, все безпощадно з гардеробної, взуття теж, всі шкафчики перебрані на кухні, всі шухлядки, все абсолютно вимито в цьому домі, пледи попрані, подушечки маленькі, штори, тюль ну всееее. Все до чого не доходили руки - зроблено ! І лежу вже пів дня і кайфую від цього)))
Поки дехто не прийшов і знову не засрав )))
автор Вся така шо куди там • 26 января в 21:24
Ответ дляОябунчик
сама ви дивна. Народ сидит в кукурузе а вы убираетесь и стираетесь весь день. вот это уже странно.
абы сернуть, потому что я пятки вам не поцеловала за вашу уборку
Удалено администрацией...
Щас ухожу• 26 января в 21:28
Ответ дляВся така шо куди там
У Львові відключення не по графікам, ну по крайній мірі так було тиждень тому.
Але ви трохи дивна.
Ха, значить Львів такі
Клептоманка• 26 января в 21:28
В мене немає мотлоху і одягу
автор Вся така шо куди там • 26 января в 21:34
Ответ дляЩас ухожу
Ха, значить Львів такі
З чого вам смішно?
Я в нью йорку
60 метрів сметани• 26 января в 21:36
Ответ дляВся така шо куди там
При чому тут ви?
Вас можна впізнати з трьох нот та одного смайлика, 3xL.
бибизяна• 26 января в 21:54
Ответ дляВся така шо куди там
З чого вам смішно?
Я в нью йорку
О то це гавгавгав расходимся, народ, хай кайфует