Сижу_и_плачу• Изменено вчера в 09:08
Навіть Тимошенко в суд привела собі відьму, Марію Тиху
А ви тут ображає тих, хто до гадалок звертається, а самі ж точно нє-нє, да і зверталися колись)
Сижу_и_плачу
• вчера в 09:12
Ответ дляДиректриссимо
А юлінька помолоділа
На свій вік шикарна жінка
БезникаяЯ• вчера в 09:13
Ответ дляСижу_и_плачу
фото
Які всі гидотні!
І отаке вже 30 років рулить краіною
Сижу_и_плачу
• вчера в 09:14
Ответ дляБезникаяЯ
Які всі гидотні!
І отаке вже 30 років рулить краіною
Себе проявіть, може ми на вашій стороні будемо і підтримаємо
220В• вчера в 09:16
Ответ дляБезникаяЯ
Які всі гидотні!
І отаке вже 30 років рулить краіною
Вона останні 7 років не рулить, а лише підіграє зеленим вошам
220В• вчера в 09:18
Є питання)
Получається обряд захисту за 20 тис доларів не спрацював ?
А чому вона її не попередила про обшук на терміновій консультації за 30 тис.грн?)
Нічний дожор• вчера в 09:18
Ответ для220В
Она просто продается тому, кто больше заплатит.
БезникаяЯ• вчера в 09:19
Ответ для220В
Вона внесла свій вагомий внесок у те, що зараз відбувається. Мразь ще та
220В• вчера в 09:20
Ответ дляБезникаяЯ
Не більше вагомий, ніж наш любий очільник
Просто каралева• вчера в 09:39
Юля могла) вона перед якимись важливими подіями їздила по всім храмам і жертвувала і просила щоб молилися. Включаючи крішнаїтський
Сегодня я не я• вчера в 09:42
ну,це для піару самої Тихої. дійсно,усі люди при владі мають біля себе езотериків,тих хто знається на цьому,але їх ніхто не рекламує,бо вони цього не потребують. Абсолютно всі люди при владі мають це. Бо успіх і гроші просто так не приходять. Бо сидіти при владі роками допомагають не лише гроші,а й магія. Просто звичайному народу пропагується ,що це гріх, висміюється це, мовляв, хто звертається,той відсталий)))Це все робиться спеціально. Я в 2000 х роках крутилася в певних кругах. Так усі ,до найменшого депутата мали при собі когось. Я навіть спілкувалася з такою жінкою.Вона жила в Києві біля Дорогожичів. До неї ходила уся ..одна держустанова)))і дуже успішно. звичайно,вона виїхала з початком війни. Сильним цього світу дуже вигідно тримати народ в страху,у тупості і пропагувати ,що магія це дурня))))Знаючи закони рун і рунічних ставі,можна перетворити своє життя на таке,яке ти бажаєш,не виходячи з дому. Вони можуть допомогти в будь-якій ситуації.Це вища форма магії,і не треба лазити по кладовищах)(це нижча форма сільської магії). Але ці знання ви так просто не знайдете в інеті. Хоча прості рунічні стави можна робити всім і вон слухаються. Тут треба правильно звернутися.Тому,коли висміюють магію(це насамперед таємні знання),то я розумію,що це нерозумні люди. Це енергія,якою певні люди вміють керувати. Магія є різна. Але церкві вигідно висміювати. Крім того,коли мені було 16 р і я їздила до баи в село,в неї квартирантом був піп. піпі як піп. Але одного разу я застала його в церкві увечері,бо мене баба послала спитати його дещо,як він робив один обряд. То тепер я розумію,що піп знався на соборній магії і викликав Абару))).До речі, на віруючу людину зробити в церкві ритуал - це як плюнути)))) І такий маразм як кажуть,що той хто ходить до церкви,причащається, то його не бере ніщо))Бере ще й як))).
Галя-краля• вчера в 09:48
Ответ дляСегодня я не я
100%, але тут більшість буде розказувати, що цього немає. Ви дуже точно все описали, але на кладовищах не сільська магія, а дуже сильна чорна, руни рунами, але за все треба носити відкуп, і він обов´язковий
Леся Українка• вчера в 09:50
Це якийсь фрік, як міс ДНР.
Аби оце не ви я про ту Тиху і не чула б))
КрестьянинДиор• вчера в 10:06
Ответ дляСижу_и_плачу
Юля, ви й сюди встигаєте забігти?
Сегодня я не я• вчера в 10:14
Ответ дляГаля-краля
на кладовищах це деревенская магия. Це цілий розділ. І сильну кладовищенську порчу можна зняти рунами. довго,не за місяць. і треба мати силу. І таких ставів нема в інеті Бо уміти створювати і ´в´язати руни в стави(малювати простими словами) це велика наука і це треба вміти. Бо треба знати як розмістити і з якої сторони одну руну біля іншої,щоб став.,маючи 10-12-15 рун і інших знаків (є руни не лише скандинавсьькі і слов´янські,є мадярські і вони дуже сильні,є літери різні,і це така сила..),працював як єдиний організм. зараз напишуть тут чого не уб´ють пуйла. там працює як мінімум 100 магів. будь-яка війна це в 99% магія)))вплинути на 1-2-10 осбі легше,ніж на сотні. Там захисти і інше. Ніхто не буде ризикувати своїм життям для цього. Навіть у Єрмака знайшли при обшуку магічні штуки. Бо всі владоімущі абсолютно всі до цього звертаються. Ну а людям розказують,що ходіть моліться,жертвуйте на храм гроші,магія то гріх і всяку лабуду. Бо коли народ знається на таємних знаннях - ти ним хер поуправляєш. тому убили слов´янські знання,ведичні,і ввели християнство.
до речі, хрест це руна наутиз .Так ось її основне значення- обмеження,виживання,випробовування,загартування людей через труднощі. А в нас усі їх носять. Тому я не ношу хрета. До церкви ходять все більше- і ніщі,злиденні і хворі ще більше. Чому ж тоді взяли саме цю руну? її малюють,коли хочуть обмежити волю людини,зробити її безвольною і злиденною.
Сегодня я не я• вчера в 10:15
Ответ дляГаля-краля
Наутіз (ᚾ) – це руна необхідності, обмежень, випробувань і виживання, що символізує терпіння, силу волі та загартування характеру через труднощі; вона вчить витривалості, вимагає протистояти страхам та долати кризи, виявляючи внутрішній стрижень, хоча може означати й тяжку працю, бідність та позбавлення.
тобто терпи і молись.
Сегодня я не я• вчера в 10:25
Ответ дляГаля-краля
за прості ритуали рунічні не треба. Достатньо звернутися до стихій. НАприклад, щоб швидко розсмоктався затор чи щоб затримався літак чи потяг,якщо ви не встигаєте,чи щоб керівництво підписало відпустку. а щось серйозне - то це подарунки Богам скандинавським чи слов´яським. Це не відкуп. це подяка за допомогу і це завжди 100% результат
Директриссимо• вчера в 10:30
Ответ дляСижу_и_плачу
На свій вік шикарна жінка
Фотошоп не має віку)
Принцепесочка• вчера в 10:50
Ответ дляСусідка зверху
что то на ведьму она не очень похожа, больше на эскортницу
А какой на ваш взгляд должна быть ведьма?)
Сусідка зверху• вчера в 11:22
Ответ дляПринцепесочка
ну без всяких манипуляций на лице, по крайней мере
Розбещена цяточка• вчера в 17:08
Ответ дляСегодня я не я
Як? Підносити подарунки і які?