Мааарковная• Изменено вчера в 21:50

Чи нормально, на вашу думку, коли звичайний цивільний ходить у військовій формі

Зараз ситуація така, що ТЦК часто діють жорстко, зупиняють людей просто на вулицях. У мого чоловіка закінчилась бронь, і він підлягає призову. У нього з’явилась ідея: ходити в місті у військовій формі, мовляв тоді до нього не буде питань, бо виглядатиме як вже військовослужбовець. Мені ця думка здається сумнівною і навіть ризикованою, але хочу почути думку з боку.
сою не люблю• вчера в 21:52
Это не просто ненормально. Это запрещено законом. И если его остановит ВСП, то пздц ему.
Светка-пипетка• вчера в 21:53
Пробивочка на защитана)))
У военных тоже проверяют документы
D_A_V• вчера в 21:54
ця думка не нова та вже не дієва багато часу
тут коли впіймають у військовій формі- скажуть: о, цьому навіть форму не потрібно видавати- можно відразу відправлять на перед
СкокоМнеДадите• вчера в 21:54
У нас сосед приходит в отпуск и ходит постоянно в форме,мусор выносит,с женой гуляет ,может тоже одел для прикрытия Киев
Ряженка• вчера в 21:55
Питання будуть..військові в тилу ходять в цивільному..
КараПузовна• вчера в 21:56
Пусть ходит. Вдруг повезет
Мой знакомый ходил в рясе священника месяцев 7 до решения вопроса, его никто не останавливал
Котики-муркотики• вчера в 21:57
Хай ходить, швидше до ВСП потрапить, а далі в штурми, так як вже досвідчений
Сокодавка ще та• вчера в 21:58
Это законом запрещено вообще-то
Не зви чайна• вчера в 22:01
Ответ дляСокодавка ще та
Это законом запрещено вообще-то
Шо вони працюють? Начебто на паузі, кожен зараз рятує свою шкірку
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 22:02
військові в тилу ходять не у формі ,тому шансів що зупинять ще більше .В формі ходять ті що у відпустці ,але ваш чоловік точно не буде на них схожий і коли зупинять буде ще гірше
Не виправдовуюсь• 2 часа назад
У військовій формі - це ризиковано. Нехай у вашому одязі ходить: сукня, колготки, чобітки. Перуку вдягніть. Макіяж.
Буде і безпечно, і відповідно
Работать надо• 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
Пусть ходит. Вдруг повезет
Класна ідея!
Бензопирен• 2 часа назад
Они ж за это штраф вводили
Пекельнi Борошна• 2 часа назад
Это уголовная ответственность.
У вас муж дурачок
автор Мааарковная • 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
Пусть ходит. Вдруг повезет
До священників не підходять?
КараПузовна• 2 часа назад
Ответ дляМааарковная
До священників не підходять?
Я не знаю. К нему не подходили. Он даже удостоверение священника себе сделал - не понадобилось. А потом он получил бронь на работе и больше не носил
автор Мааарковная • 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
Дякую. Треба буде сказати чоловікові
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Ответ длясою не люблю
Ему итак пздц если и без формы остановят
Розбещена цяточка• 2 часа назад
Зараз холодно.Підіть на секонд, купіть йому довгий жіночий пуховик з величезним капюшоном,шапку,штанці широченні жіночого кольору і хай ходить. Маску одягнув і пішов,сумочку дамську кросбоді. Капюшон накинув і нічого не видно. Звичайно,може видати походка