Пані з калабані• 26 января в 22:04
Що буде якщо не забрати замовлення резервед
Замовила дитині ,тепер бачу воно все стало дешевше, разом виходить відчутна сума, замовила накладним платежем, що буде якщо я не заберу а пере замовлю вже по новій ціні яка зараз?
Ловлю капці• 26 января в 22:14
А потім дивуємося, чому в нас суспільство таке трохи з гнильцою.
Конотопська відьма• 26 января в 22:24
Ответ дляЛовлю капці
💯
Пані з калабані
• 26 января в 22:51
Ответ дляКонотопська відьма
💯
Ну да в США можна косметику користовану повернути, а ми правильні незламні хаваємо що дають
Конотопська відьма• 27 января в 11:31
Ответ дляПані з калабані
Відкрийте спочатку свій бізнес, і нехай у вас купують такі самі клієнти, потім поговоримо) перевзуєтесь швидко, гарантую.