Пластилин_Колец• 27 января в 00:19
Кто пользуется косметикой Eveline, что у них есть хорошего?
Пластилин_Колец
• 27 января в 00:24
Ответ дляЗаведУющая
Консилер для глаз, тушь
А какой именно, вижу их несколько
На пів ставки• 27 января в 00:45
Крем для ніг із сечовиною. Позбавив мене від тріщин на пʼятках, тепер без нього нікуди.
Продаю витрішки• 27 января в 00:56
Ответ дляНа пів ставки
кстати это тема, но не только эвелин- тут на советчице тоже советовали и я оба взяла и оба классные
Алина-1240• 27 января в 00:58
Консиллер ликвид камуфляж, голубенький крем для депиляции, тени в жестянках, спарклы однушки
Телепузик• 27 января в 01:09
Мені прдрбаєтбся крем під очі.. серія gold, досить поживний, не легкий
Гравітація• 27 января в 07:20
Оцей крем для тіла зараз дуже актуальний. Не знаю що там по целюліту, я худа і в мене його і так нема, але ж він гріє! Після душу намазалась і в ліжко. І так тепло🥰
Мию чакри щоденно• 27 января в 07:48
Ответ дляДама с собачкой
Укрепляющая эмаль для ногтей
+ класна дуже і взагалі лінійка для нігтів і ще подобається Туш золота , донці зараз подарували два блиски , наче нічого але не знаю скільки протримаються
ЗаведУющая• 27 января в 09:56
Ответ дляПластилин_Колец
А какой именно, вижу их несколько
Magical perfection