Снежнакомка• сегодня в 01:43
Було у вас, думали - класний рецепт, а воно дурне?
І якесь геть несмачне. Хоч на відео запевняли, що така смакота.
Безлім на все• сегодня в 08:31
Ответ дляСнежнакомка
Я довго збирались на рецепт - сир мʼякий (творог), банани, яйця, перемішати, запекти, запіканка супер! Але… навіть я в шоці, хоч обожнюю мʼякий сир. Смак дуже на любителя. Особисто для мене. Банан зайвий.
Банан в выпечке это вообще на любителя. Перебивает вкус всего.
Безлім на все• сегодня в 08:33
Ответ дляСнежнакомка
Розумію. В мене так в смітник пішла свіжа папайя. За купу грошей. Сушена, найцікавіше, смачна, типу цукати. А от свіжа - не моє.
А я обожаю свежую
Оцененная• сегодня в 09:06
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Але це було давно зараз не експерементую). Правда з салатом було: фета, мандарини, буряк, горіхи і зелень мікс, От фету з буряком люблю а тут таке г вийшло
мені сподобався салат фета, буряк запечений, гарбуз запечений
культУра• сегодня в 09:22
Ответ дляНе танцую- но пою
Ось не розумію - це просто горохова паста, що там любити...
Нууу, горох это вкусно, сча из гороховой муки кучу суперфуда делают) правда эти в семье ем только я, остальным фу
Карусель-весель• сегодня в 09:39
Я вже в більшості опираюся на свої смаки, але буває - щось побачу, ніби і моє, і новеньке, а воно не таке. З останнього - панакота з мандаринами, мандариновий шар вийшов гірким, все зняла - викинула, вершковий шар не зіпсуєш.)
Карусель-весель• сегодня в 09:43
Ответ дляСнежнакомка
У мене і коментарі були позитивні, гарні відгуки.
Як то кажуть - на смак всі фломастери різні.) Не ваше. Я давно зрозуміло, що навіть з подругами у нас часто дуууже різняться смаки, і це нормально.
Карусель-весель• сегодня в 09:48
Ответ дляparele
Дайте ещё шанс этому))
Я не любитель хумуса, а такой люблю. На ржаной сухарик Финн Грипс, и ещё можно добавить красный болгарский перец.
Не автор того посту, але я дам, дякую, в Сільпо? Брала там один і не зайшов, не так щоб зовсім, але більше ні. А з в´яленими томатами може й так, люблю, їм, ще й з сухариками цими.
Карусель-весель• сегодня в 09:50
Ответ дляОцененная
Клас, дякую що підкинули ідею-рецепт, все люблю з цього - спробую. А заправку яку робите?
Карусель-весель• сегодня в 09:51
Ответ дляНе танцую- но пою
Не горохова все ж таки, нутова. Смак різний.
Мядуза аля моргонер• сегодня в 10:33
Ответ дляЗубная фея
А я пасту с этим зелёным соусом забыть не могу. Рыганина. Даже пёс наш отказался. А он на пляже песок ест
Песто?
Снежнакомка
• сегодня в 11:19
Ответ дляБезлім на все
Так, схоже на те.
Снежнакомка
• сегодня в 11:20
Ответ дляБезлім на все
А я обожаю свежую
Мабуть, справа смаку. Я так багато років тому авокадо не зрозуміла геть. Час пройшов. А тепер наче і нічого! На а маслини з юності здавались чимось гидким, а тепер також наче і нічого. Може, моя папайя ще попереду:-)
Мию чакри щоденно• сегодня в 11:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Банан зіпсує що завгодно. Поки він цілий, він смачний, тільки ти його роздавиш - куди б не додав - то зіпсуєш. Все,що я пробувала робити з з бананом - все гидота.
Погоджуюсь. Бананові кекси пекла - зрозуміла, що не моє. Консистенція важка, плотна, гумова. Хоча у випічці є один варіант, де я люблю печений банан, але там він не подрібнений в пюре, а шматочками - це пиріг, де внизу тісто,як на кекс, тоді ідуть ягоди чорної смородини і банан, а зверху сметанна заливка і печеться. То там запах і смак банану дуже класно поєднується зі смородиною. А оці всі бананові жижі не зайшли. Іще з вівсянкою пробувалатипу печиво бананове ПХ - теж ні
Мию чакри щоденно• сегодня в 12:01
Ответ дляНе танцую- но пою
В мене з ткемалі не склалося. От декілька рецептів пробувала - ну фігня гидота. Потім у знайомих пробувала - теж гидота, а вони у захваті - то я зрозуміла, що справа не в моїх вміннях, а в смаках
О, я теж робила соуси по типу ткнмалі, з аличі, абрикос до м´яса - все мені не сподобалося. Я просто зрозуміла, шо не люблю солоне варення
ОливьЕЖечка• сегодня в 12:01
Ответ дляНе танцую- но пою
В вашем рецепти мне лишний чорнослив.
Кто его не любит - да. А кто любит - ооочень в тему )
Зубная фея• сегодня в 12:03
Ответ дляНезламна Україна
Горгонзолу пробовали? Вот где кошмар, а с трюфелем вкусно
Горгонзола? Чтоб прям так её есть то мне тоже радости мало, но не фу. Могу. А вот вы её с хамоном, рукколой и карамелизированной грушей в вине попробуйте. Вот там она на месте.
Зубная фея• сегодня в 12:06
Ответ дляНе танцую- но пою
В мене з трюфелем теж не склалося
це якась хімічна зброя
Мию чакри щоденно• сегодня в 12:08
На відео дуже хвалили печений гарбуз, а я не змогла їсти - зрозуміла, що не люблю гарбуз все ж. Хоча мамин суп їм)
Ще колись робила шубу по-новому (ну, як ото купа випендрьожних рецептів її, аби не так, як завжди). Розчарувалася, зрозуміла, що я люблю тільки класику, все інше - пародія з метою здивувати гостей - нашо їх дивувати, їх би нагодувати смачно)
Зубная фея• сегодня в 12:08
Ответ дляЧижик Пижик
С Песто? Обожаю)
Вот честно не понимаю как можно это есть. Пробывала трижды с тремя разными песто. Это ж ужас.
Мию чакри щоденно• сегодня в 12:12
Ответ дляЗубная фея
О! Я лосося якось з часником жарила та вершки та ще щось. Боже яка гидота вийшла. Але чоловік з´їв
Та чоловіки все луплять
Моя дочка каже, що у неї хлопець, як компостна яма - все, шо їй не подобається, не вийшло приготувати,як треба, він їсть під нуль все, шо даси
Зубная фея• сегодня в 12:12
Ответ дляВимагаю спілкування
Єдине, що мені подобається з бананом— це коктейль.
Беру замерзлу, перемелену з цукром, полуницю, додаю свіжий банан, блендером збиваю, додаю молоко. Можна трохи ванільну.
Банан дає консистенцію, полуниця — смак.
Навіть син підліток обожнює такий коктейль.
Але робиться на раз. Якщо постоїть трохи, то темніє.
Да! Это очень вкусно. Любимый коктейль нашей семьи. Я из-за него второй раз замуж вышла
Мию чакри щоденно• сегодня в 12:13
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Стейки лосося з бананами😅Уе повни провал
А мені курка з апельсинами не сподобалася - у м´яса такий присмак був не альо
Зубная фея• сегодня в 12:19
Ответ дляМию чакри щоденно
Та чоловіки все луплять
у нас поговорка дома - будешь їсти чи я собаці викину?
Незламна Україна• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Ну тут по трюфелю прошлись. Мне он очень нравится, послевкусие приятное и долго держится. Охочусь за бри с трюфелем, но цена кусачая, а по скидке разбирают. А горгонзола мне воняет, муж вообще выплюнул и пошёл зубы чистить
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляНезламна Україна
🤣🤣🤣 я пока в Украине жила сыры с плесенью не могла есть. После дорблю тоже зубы чистила. Хз как оно работает. В Польше вот горгонзола зашла. Приезжаю в Украину на месяц и опять не ем ни горгонзолу ни хамон. Вот оно мне не вкусно и всё. Хамон вообще сушенным фараоном воняет.))
Послевкусие трюфеля помню и оно правда долго держится и оно приятнее чем сам вкус в начале. Он просто ужасен для меня. Странно что бри вы любите а горгонзолу нет
Незламна Україна• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Они же вообще разные по вкусу и по текстуре
Аноним_• 42 минуты назад
Ответ дляЧижик Пижик
Блин, и хумус я люблю)))
И я люблю. В Киеве покупала свежайший, еще тёплый, хумус с разными вкусами у девочки, которая имеет бизнес по его производству. Вкуснейший хумус. Покупала в магазине - гадость редкая.