КаРаКаТиЦа• вчера в 08:06

На Кільки років виглядаю?

Киця-бриця• вчера в 13:57
Ответ дляMs. Искренность
Опечатка это когда буква не та, а не фраза.
Вы б лучше поблагодарили и разговаривали правильно, а не русизмами.
там мало бути ’виглядаєте’. При чому тут фраза?? Т9 замінив на ’виглядають’. Це так важко збагнути?? ЧИ треба прискіпуватися до кожного слова?? Одразу видно що ви ’щаслива мати трьох янголят’ (ніт)
Ms. Искренность• вчера в 14:00
Ответ дляКиця-бриця
в украинском языке нет слова ’виглядаєте’ когда речь идёт про внешность. Есть выражение ’має (ти маєшь/вона має) гарний вигляд’. А виглядає миша із під віника Так нам всегда учитель в школе говорила)
Киця-бриця• вчера в 14:06
Ответ дляMs. Искренность
добре, добре, вспокойся і тримай медаль )), щаслива мати трьох янголят
Ms. Искренность• вчера в 14:56
Ответ дляКиця-бриця
Вы пьяны или просто плохо образованы?
Киця-бриця• вчера в 14:57
Ответ дляMs. Искренность
Вы пьяны или просто плохо образованы?
гарна маніпуляція ))
Сарафанное радио• вчера в 20:38
45 лет