Пешеходик• 27 января в 12:23
Боти. Як розпізнати і вберегти своє ментальне здоровʼя.
Кількість ботів вже на порядок перевищує кількість живих людей в коментарях у всіх мережах, де люди висловлюють свою думку.
Достатньо десяти агресивних ботів, щоб запустилася «спіраль мовчання" живі люди просто не хочуть щось писати, коли бачать перші коментарі.
На першому графіку чітко видно, що «хейтери» (червоні вузли) - це штучно згуртовані групи, які створюють ілюзію масовості, тоді як реальні люди (сині вузли) діють органічно та децентралізовано.
Другий графік не потребує пояснень. Чітко все написано.
тянитолкайка• 29 января в 13:12
Ответ дляНа границе
Відповідаю. Тому, що я не хочу вести з вами аргументовану дискусію. Мені ліньки переповідати вам шкільні підручники. А найбільш неоціненими є якраз безкоштовні поради. Найміть коуча/репетитора/терапевта/будь кого, хто за гроші з вами побалакає.
Ви не можете - ось в чому суть. І прийняти те, що ви не здатні вести дискусію - тобто аргументовано обгрунтувати свою точну зору , ви теж, на жаль, не можете. Тому що точки зору і нема, є лише ключові слова і емоції, з ними пов´язані. Тому вам доводиться петляти і агресувати, говорити про опонента, але не по суті питання.
На границе• 29 января в 13:34
Ответ длятянитолкайка
А нагадайте/сформулюйте предмет дискусії, на якій ви так наполягаєте?