Удальонка• 27 января в 14:40
Хто проходив курс масажів спини і шиї в салоні саме через сидячу роботу?
Напруга і головні болі реально зменшилися, чи після закінчення курсу все повернулося?
Непонятно• 27 января в 14:43
Власне мені масажі мають короткостроковий ефект. Більше допомогла від моєї сидячки офісної йога і пілатес- набридає одне займаюся іншим.
Відірву та викину• 27 января в 14:43
Так, дійсно допомагає.
Але гімнастику типу Шишоніна теж варто додати
когдадеЦкие• 27 января в 14:50
Я роблю все в комплексе - лфк, басейн, масаж, магнітотерапія, доска Євминова
Липка-прилипка• 27 января в 15:01
Ответ дляЗяблик протестант
Как думаете, перед этим стоит сходить к неврологу ?
Да и к терапевту, может вам вообще нельзя массаж
Барабасиха• 27 января в 15:29
Та не просто так болит спина от сидячей работы
Грыжи, протрузии, отсутствие спорта -вот истинная причина болей
Помогает, на время