Завтра не пью• 27 января в 20:33
Какой предмет выбрать для дочери?
На нмт надо выбрать четвертей предмет
Завтра не пью
• вчера в 10:42
Ответ дляДело было давно
Дякую. Українська не рідна мова.
Тому маю право на помилки.
Румунська рідна?
Завтра не пью
• вчера в 10:44
Ответ дляМама Чели
Нет, это провоцируете
Де в Україні?
Теж фігня.
Вибачте звісно. Мої діти не вчаться в Україні.
При чем здесь это в теме НМТ?
Де в Україні?
Теж фігня.
При чем здесь это в теме НМТ?
Есть такие люди которым обязательно надо за что-то зацепиться, это она может бесится, что такая «патриотка» не в Украине
А що таке?• вчера в 11:42
Ответ дляКишмишная Мая
Какая большая разница между 25 и 26:):):). Если ребенок знает плохо смысла нет сдавать ни при каких расчетах. Надеюсь дошло?
Сдавала в 25 профильный предмет. Поэтому и знает, что идёт учиться по этому профилю.
Какая то каша у вас....
Ясно, ви ані рахувати, ані читати не здатні.
Каша у вас. Спочатку радили автору здавати предмет, який найкраще знає, тепер перевзулися на профільний предмет.
Галя-краля• вчера в 13:17
Ответ дляМама Чели
Я смотрю на формулы прошлого года и нифига не понимаю
Просто виберіть спеціальність, на яку теоретично плануєте вступати і дивіться, який четвертий предмет дає найкращі коефіцієнти. Отут можна просто погратися і зрозуміти, чому часом 150 з профільного дають кращий конкурсний ніж 170 з непрофільного це калькулятор. + є регіональні коефіцієнти (універитети в Одесі, Полтаві, Харкові), а ще є підготовчі курси при університетах, які часом дають аж +1- балів о конкурсного (не всі. але в деяких на деякі спеціальності), а при такій формулі - це як виграти знижку на квартиру 50%
Галя-краля• вчера в 13:19
Ответ дляА що таке?
Дивіться на цьогорічну, вона легша
що знову змінили?
госпАді, реформатори потужні... Уже в дорозі! мої вже студенти, обоє за першими пріоритетами, більше я в це не хочу лізти, минулоріч награлися в розрахунки і прогнози
Галя-краля• вчера в 13:20
Ответ дляМама Чели
А с какого класса нужно готовится? С 10 или 11? Или по ребенку смотрят?
Дивлячись, які знання початково і які предмети готувати. Іноземну бажано знати до того, щоб в 11 суто підтягнути специфіку тестів. Математику геть з нуля не вивчиш, якщо не вчив до того, хіба підтягнуть до якогось рівня, історію в 11 реально, якусь географіб, літературу та навіть хімію в 11, дехто за пів року норм підтягував
Галя-краля• вчера в 13:22
Ответ дляМама Чели
Дети в один день сдают 4 предмета?
так і якщо до того тривога - байдуже. закінчитьс ядо початку - твої проблеми як ти під ракетами їдеш у центр тестування
У цкнтрі при цьому аб бігаєте в підвал (і тоді буває що пишуть до 7 вечора з самого ранку, бо пів дня фактично сидять у підвалі з пляшкою води і одним бутербродом), або пишуть весь тест у підвалі, тоді не бігають, але до кінця 4-ї години кисню практично немає. діти втрачають свідомість, як там має мозок працювати - хз
Галя-краля• вчера в 13:25
Ответ дляЗавтра не пью
Куди з географією вступають?
на економіку він дає хороший коефіцієнт, але там бюджетних місць майже немає, якщо орієнтуєтеся на контракт, то варіант
Кредитная• вчера в 13:56
если ребенок средненький логично, что укр.лит или географию легче выучить, чем физику с химией
А що таке?• вчера в 14:17
Ответ дляГаля-краля
що знову змінили?
Ну так минулого року трохи пом´якшили середнім арифметичним вплив Кмакс, бо багато хто вже готував 4й предмет розраховуючи на стару формулу, а цього року вже ввели по повній
Самохвалова• вчера в 16:21
Ми вибирали англійську, бо вона на майбутнє потрібна. Толку з тої географії чи фізики (якщо її не потрібно на обраній спеціальності)
Кишмишная Мая• вчера в 17:53
Ответ дляА що таке?
Так той що дитина знала той і здавала, відповідно і вступала по цьому профілю. Що нелогічно?
А що таке?• вчера в 18:21
Ответ дляКишмишная Мая
Тема про те, який краще обрати предмет дитині автора, а не про те, як поступала ваша донька.
А що таке?• вчера в 18:21
Ответ дляСамохвалова
Яка спеціальність?
Галя-краля• вчера в 20:55
Ответ дляА що таке?
Минулого року Кмакс був, середнє для попередніх років
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляГаля-краля
Ні, ви помиляєтеся.
Показую порівняння формул 2022-2025 років.
За 2025 рік червоним виділено в знаменнику (К4+Кмакс)/2. Це називається середнє арифметичне між К4 і Кмакс.
В 22-24 роках ніяких середніх арифметичних не було.
В 2026 році на місці середнього арифметичного (К4+Кмакс)/2 буде просто Кмакс.
Кишмишная Мая• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Напишіть ваш неймовірний здобуток в своїй темі. Хоча грант отримують ті, яким не вистачило балів поступити на бюджет.
Кишмишная Мая• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
Галя-краля• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Ні, ви помиляєтеся.
Вони знову змінили за пару днів до реєстрації чи цього разу раніше? Бо минулого щось довго не шатаерддували, а потім оп - вітаємо. І різниця була прямо буде відчутна, діти, що гірше склали у 2024, але могли радувати за старою формулою, опинялися над тими, хто склав краще , але в 2025, тепер це буде знов з випускниками 2026
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
Ні, оця формула, що буде в 26 році мала б були ще в 2025, але після хвилі обурень зробили ’перехідний варіант’ з середнім арифметичним. Тому для вступників цього року все очікувано. А стосовно 25 року ви праві - то був неприємний сюрприз в кінці грудня (коли зареєстрували проєкт). Прийняли його в квітні, але що він таким буде стало відомо у грудні, просто змі про це масово не писали.
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляСамохвалова
Управління IT продуктами
Я так розумію, це F3 комп´ютерні науки. Думаю, ви бачили, найбільший ваговий к-т не англ.м. , хоча дійсно, в професії згодиться.
Самохвалова• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Ми на бюджет не претендували, грант є і добре)