Завтра не пью• вчера в 20:33
Какой предмет выбрать для дочери?
На нмт надо выбрать четвертей предмет
А що таке?• вчера в 21:09
Ответ дляМама Чели
Дякую, зараз почитаю
Отака буде.
К1, к2, к3, к4 - це вагові коефіцієнти предметів (укр.м, матем, істор.Укр. і один на вибір відповідно), для кожної спеціальності свої, які саме - можна подивитися в додатках правил прийому 2026.
П1, п2, п3, п4 - це бали з укр.м, матем, істор і на вибір відповідно.
Тк і кт це для творчих спеціальностей з творчим конкурсом, для нетворчих вони дорівнюють нулю.
Оу це особливі умови, це лише для спеціальностей з особливою підтримкою держави з деякими умовами - їхній список також в додатках. У всіх інших воно теж =0.
А що таке?• вчера в 21:16
Ответ дляМама Чели
Дети в один день сдают 4 предмета?
Так. 2 години на укр.м і матем, перерва 20 хв, потім 2 години на історію України і предмет за вибором. Але 90% учнів пишуть швидше і уходять.
Мама Чели• вчера в 21:12
Ответ дляА що таке?
Отака буде.
Матінко рідна, дякую
Є чим зайнятись....
А що таке?• вчера в 21:14
Ответ дляМама Чели
Бедные наши дети...
Ніхто не обіцяв, що життя буде легким.
Зрештою, здати 4 предмети кожен по годині в один день краще, аніж ходити 4 дні і здавати кожен предмет по 3 години і виконувати в 3 рази більше завдань.
Завтра не пью
• вчера в 21:20
Ответ дляА що таке?
Ніхто не обіцяв, що життя буде легким.
Зате раніше краще перевіряли знання
А що таке?• вчера в 21:22
Ответ дляЗавтра не пью
Зате раніше краще перевіряли знання
Так. Але не все в житті ідеально.
Кишмишная Мая• вчера в 23:41
Ответ дляА що таке?
Зараз зовсім інша формула КБ, тому здавати те, що краще знаєш, вже неактуально
А что актуально? Моя здала норм потому что знала. Все.
А що таке?• вчера в 23:59
Ответ дляКишмишная Мая
Ваші поради автору здавати предмет, який дитина знає найкраще, неактуальні.
Ваша дитина здавала в той час, коли КБ рахували зовсім по іншій формулі, як до вас не дійде.
1) Якщо абітурієнт обирав англ.м. в 24 році і вступав на комп.науки маючи результати нмт 200-200-200-200, то його КБ=200,
2) якщо інший абітурієнт мав такі самі результати в 25 році 200-200-200-200, то його КБ=192,6,
3) а якщо інший абітурієнт матиме ті самі результати 200-200-200-200 26 року, то його КБ=185,7.
Всі троє мали відмінні знання, але за те, що в 26 році обираєш не профільний предмет, покарання мінус 15 балів від КБ.
От тепер все.
Завтра не пью
• сегодня в 00:03
Ответ дляА що таке?
От тепер все.
А чим зараз відрізняється формула за той рік?
А що таке?• сегодня в 00:11
Ответ дляЗавтра не пью
Я вже виставляла. Там в знаменнику в кінці замість середнього між К4 і Кмакс буде просто Кмакс.
Ой, блін, в попередньому скріні неправильно замалювала, от правильний
А що таке?• сегодня в 00:12
Ответ дляМама Чели
Дякую, зараз почитаю
Я на скріні неправильне замалювала, вибачте, буде от така формула
Дело было давно• сегодня в 07:04
Ответ дляМама Чели
Но без этого не поступают, если вы не в курсе
Де в Україні?
Теж фігня.
Вибачте звісно. Мої діти не вчаться в Україні.
Теж фігня.
Дело было давно• сегодня в 07:05
Ответ дляА що таке?
Для тої людини і освіта фігня
У мене дві освіти. Все нормально з цим
Але дітей своїх я так не мучаю
Мама Чели• сегодня в 07:14
Ответ дляДело было давно
Де в Україні?
Теж фігня.
Ну, вообще-то НМТ сдают в Украине , это украинский форум,причем здесь вы и ваши дети
Дело было давно• сегодня в 07:16
Ответ дляМама Чели
Написала російською 😂😂😂😂
Мама Чели• сегодня в 07:19
Ответ дляДело было давно
Написала російською 😂😂😂😂
И что? Что за бред опять мовный? Ваши украинчики за границей уже,вы быстренько спровадили, шо аж пятки сверкают, а мои русскоязычные в Украине работают. Так кто больший украинец?
Дело было давно• сегодня в 07:20
Ответ дляМама Чели
Ви провокуєте, а потім запитуєте?)
Я українка і діти українці.
А ви - питання.
Я українка і діти українці.
А ви - питання.
Мама Чели• сегодня в 07:21
Ответ дляДело было давно
Ви провокуєте, а потім запитуєте?)
Я українка і діти українці.
А ви - питання.
Я українка і діти українці.
А ви - питання.
Нет, это провоцируете
Де в Україні?
Теж фігня.
При чем здесь это в теме НМТ?
Де в Україні?
Теж фігня.
При чем здесь это в теме НМТ?
Дело было давно• сегодня в 07:21
Ответ дляМама Чели
Нет, это провоцируете
Де в Україні?
Теж фігня.
При чем здесь это в теме НМТ?
Де в Україні?
Теж фігня.
При чем здесь это в теме НМТ?
О, бачиш вміють українською якщо можуть)
Мої вітання
Мама Чели• сегодня в 07:23
Ответ дляДело было давно
Мої вітання
Вас несколько в палате?
это же ваше сообщение
Дело было давно• сегодня в 07:23
Ответ дляМама Чели
Вас несколько в палате?
это же ваше сообщение
Та я вже бачу що в палату попала до москалів) ну нічого ще трошки вам залишилося
Мама Чели• сегодня в 07:29
Ответ дляДело было давно
Перед ’що’ ставиться кома
’Дві освіти’
Дело было давно• сегодня в 07:30
Ответ дляМама Чели
Перед ’що’ ставиться кома
’Дві освіти’
Дякую. Українська не рідна мова.
Тому маю право на помилки.
Кишмишная Мая• сегодня в 09:57
Ответ дляА що таке?
От тепер все.
Какая большая разница между 25 и 26:):):). Если ребенок знает плохо смысла нет сдавать ни при каких расчетах. Надеюсь дошло?
Сдавала в 25 профильный предмет. Поэтому и знает, что идёт учиться по этому профилю.
Какая то каша у вас....
Завтра не пью
• сегодня в 10:40
Ответ дляАннуитет
географія - найпростіший
Куди з географією вступають?
Завтра не пью
• сегодня в 10:40
Ответ дляДело было давно
Написала російською 😂😂😂😂
Найбільше патріоти, як завжди, за кордоном