любименькая• 27 января в 22:46
Як вам манікюр?
Цікавить саме якість роботи і скільки б заплатили?
Бутерброд и я• 27 января в 22:48
Не подобається на ваших руках така форма. Руки дуже гарні доречі.
любименькая
• 27 января в 22:51
Ответ дляБутерброд и я
Це моя робота, руки не мої. Але дійсно серед своїх клієнтів не часто зустрічаю такі вишукані руки .
Бутерброд и я• 27 января в 22:52
Ответ длялюбименькая
Такими бачу ці руки. Я тільки про форму.
Вам телефонограмма• 27 января в 22:53
Ответ длялюбименькая
Хорошая работа. Аккуратно сделано. Цен не знаю в Украине
Пищалка• 27 января в 22:55
Трішки форму треба зробити однаковою на всіх нігтях і є нерівності, але не критично, взагалі по 5ти бальній - хороша четвірка. Але ж видно тільки спереду, а щоб оцінити повністю, то треба дивитися із боку нігтів і під ними - чи добре випиляне чи ні
Гореотума• 27 января в 22:56
Мне нравится и форма и цвет, но над лунками еще нужно поработать, там видны огрехи
Пищалка• 27 января в 22:58
За весь час я потрапила тільки до двух майстрів, які дійсно роблять ідеально, бо іноді виходиш навіть з дорогого салону і просто в шоці з їхньої роботи, але це я прискіплива, бо сама роблю їх і бачу всі недоліки, але більшість дівчат їх навіть не помічають і думають що так і треба))
Не будь КакСвета• 27 января в 23:00
Мені не подобається як зроблена форма пластини. Кострубато і не професійно.
любименькая
• 27 января в 23:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Аккуратно, но форма некрасивая. Лопаты какие-то.
Ну з такою формою клієнтка ходить постійно, каже круглі, скошені, мигдаль це не її. Не хочу ніяку іншу форму
Пищалка• 27 января в 23:01
Ответ дляБутерброд и я
Тут ідеально все, але ж це ШІ)
Не будь КакСвета• 27 января в 23:01
Ответ длялюбименькая
Ви не розумієте. Вони криві, а не форма не гарна. Просто криві і не одинакові
любименькая
• 27 января в 23:01
Ответ дляПищалка
Таких фото нажаль немає. Випиляла норм і торець тонкий.
любименькая
• 27 января в 23:02
Ответ дляПищалка
Так тепер аж на фото бачу що один кут трохи забагато заокруглила
Пищалка• 27 января в 23:03
Ответ длялюбименькая
Ну ще цікаво як збоку кожен нігтик виглядає, чи не хвильками? Бо мізинчик наче б то трішки хвильками)
Трахтибидох• 27 января в 23:03
Ответ длялюбименькая
Це гель.
Не поняла, в каком смысле? Покрытие не гель-лак?
любименькая
• 27 января в 23:06
Ответ дляПищалка
Я лише починаю цей шлях. Бачу зараз косяки, і часто бачу косяки в своїх друзів які ходять на манікюр за набагато більші гроші, але їм подобається, вони не бачать цього, бо не знають просто всіх нюансів. Тому тут ви праві.
Я от фоткаю всіх, потім дивлюсь і розбираю свої помилки і намагаюсь їх виправляти і над ними працювати.
любименькая
• 27 января в 23:08
Ответ дляПищалка
Так мізинчик бачу. Там я донарощувала, бо був зламаний і як не крути не виходив ідеально. І вийшло так з напливом як не немагалась той апекс вистроїти