Огірок та Помідорчик• вчера в 13:43

А ви це вже усвідомили?

9 законів світобудови:

1. Закон подоби:
Ми завжди притягуємо саме таку людину у своє життя, якою є по суті самі.
Якщо вас не влаштовує ваше оточення, загляньте у свою душу.
Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, це лише тому, що ви самі таким є.
Тому якщо ви хочете залучити до свого життя гідну людину, станьте такою людиною.

2. Закон причини і слідсства:
Що віддаємо, те й одержуємо.
Поводьтеся з партнером так, як ви хотіли б, щоб він (-вона) поводився з вами.

3. Закон кохання:
Всі ми: і чоловіки, і жінки, дуже потребуємо кохання.
Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і відповідати,
надійність, безкорисливість, щедрість.
І що більше ми виявляємо ці якості,
то більше отримуємо натомість.
Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції,
контроль, претензії, закиди, руйнують стосунки та жодного відношення до кохання не мають.

4. Закон сили слова:
Ви знаєте, яку силу мають слова. Словом можна зцілити, можна і вбити.
Слідкуйте за тим, що кажете. Ярлики, образи, закиди створюють у душі рани, які важко залікувати.
Вони мають необоротну дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина,
яка відчуває страх бути відкинутим. Бійтеся недооцінити свою здатність завдати йому болю.
Використовуйте силу слова лише для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

5. Закон довіри:
Довіра життєво важлива для істинно любовних стосунків.
Без неї людина стає підозрілою, тривожною і сповненою побоювань,
а інша почувається в емоційній пастці,
їй здається, що їй не дають вільно дихати.
Ревнощі - це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе.
Довіра – це невід´ємний елемент справжнього кохання.

6. Закон щирості:
Люди часто припускають, що якщо любиш когось, то це вже все попереду життя, повне щастя.
Але насправді любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яка або росте і цвіте, або в´яне та вмирає.
Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити.
Говоріть один одному про свої бажання, потреби, своє ставлення і почуття.
Давайте знати своєму партнеру, що ви його любите та цінуєте.
Ніколи не бійтеся сказати три чарівні слова: "Я люблю тебе".
Не сприймайте хороше ставлення до вас як само собою зрозуміле.
Говоріть про свої почуття, не бійтеся перехвалити партнера.
Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки.
Тому що в кожному з нас живе внутрішня дитина, якій життєво необхідне схвалення та прийняття.

7. Закон дарування:
Любити означає дарувати частину себе, без оплати і застережень.
Якщо ви хочете отримати кохання, вам потрібно тільки дарувати його.
І що більше ви даруєте, то більше отримуєте.
Кохання схоже на бумеранг, воно завжди повертається назад.
Може бути не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться.
І повернеться сторицею. При цьому важливо пам´ятати, що запас кохання у нас необмежений.
Ми не втрачаємо її, коли даруємо.
І єдиний спосіб втратити кохання всередині нас — це не віддавати його іншим.
Одна з причин, чому люди рідко відчувають кохання, — вони чекають,
коли їх спочатку покохає хтось інший. Але це схоже на музиканта, який каже:
«Я гратиму музику, тільки коли люди почнуть танцювати».
Або чекати від багаття тепла, не поклавши туди дров.
Справжнє кохання беззастережне, воно нічого не просить натомість.
Воно не терпить бартеру. Таємна формула щасливих стосунків
на все життя полягає в тому, щоб завжди звертати увагу не на те,
що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.

8. Закон дотику:
Дотик — це один із найпотужніших проявів кохання, що руйнує бар´єри та зміцнює взаємини.
Доторкнутися до людини означає доторкнутися до її душі.
Можливо тому, коли ми ображені на когось, кажемо: «Не чіпай мене!»
Найчастіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки.
Дослідники провели експеримент в одній із клінік Лондона.
Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів увечері перед операцією,
щоб відповісти на запитання та пояснити загальний характер операції.
А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта кілька хвилин, які він розмовляв з ним.
Ці пацієнти одужували втричі швидше за інших.
Коли ми дбайливо торкаємося когось, змінюється і наша, і його фізіологія – зменшується рівень гормонів стресу,
розслаблюється нервова система, покращується стан імунної системи, емоційний стан.
Існує думка, якщо за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби.
Дотик, як ніщо інше, красномовно говорить про прояв любові.

9. Закон свободи:
Якщо ми любимо когось, то треба дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення,
вільним жити так, як він хоче, а не так, як ми хочемо.
Кожному з нас потрібен наш особистий простір.Людям треба бути вільними у взаєминах,
бо інакше вони почуваються у пастці.
Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання та потреби.
Не завжди легко відпустити на волю того, кого любиш, але іншого шляху нема.
Життєва мудрість каже нам: що більше свободи ми даємо іншому, то ближче він до нас.
З інтернету.
Алина-1240• вчера в 13:44
Бред
ЛюблюДевчонок• вчера в 13:46
Ответ дляАлина-1240
Бред
плюсую
Пишна молодиця• вчера в 13:46
Така маячня. Особливо коли жінка віддає всю себе чоловіку, любить, а аін витирає ноги об неї
Кусман Сиру• вчера в 13:47
могу оспорить каждый пункт
автор Огірок та Помідорчик • вчера в 13:47
Ответ дляАлина-1240
Бред
Якщо ви не чуете музику, то це не означае що її не існує.
Алина-1240• вчера в 13:48
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Музыка есть разная)))
Мerida• вчера в 13:49
Какой теоретик тут у нас
Файна пані• вчера в 13:50
Що це за маячня з одноглазників?
Мрії у вирії• вчера в 13:50
Кто мі такіє чтобі споріть с огірком та помідорчіком
Londa___• вчера в 13:51
Автор посыл наверное у вас хороший. Но можете своими словами передать что хотите сказать? Длинные тексты такие нет энтузиазма читать. Пардон
Потішаюся• вчера в 13:52
Ага, класний текст.
Роздрукувати і повісити в шелтері для жертв домашнього насилля.
Нічна ненажера• вчера в 13:52
Ответ дляМerida
Какой теоретик тут у нас
Теоретик тырит из интернета. Сама бы она такую ерунду никогда бы не написала.
ЛюблюДевчонок• вчера в 13:53
Седьмая вода на киселе
Марафетчица• вчера в 13:53
вовсе нет.
В Европе мужчины уважают женщин, потому что закон и государство стоят на стороне женщины, а не какие-то мифические світобудови
Мerida• вчера в 13:55
Ответ дляНічна ненажера
В надежде, что у нее всебудетпадругому
Парасюха• вчера в 14:00
По поводу ’мы притягиваем таких как сами’ - не согласна. Всю жизнь притягивала таких как сама - было идеально. Последние лет 5-7 притягиваю полную противоположность себе - для меня это ад. Общаться нереально.
Поняла что мы должны притянуть и тех и тех людей для сравнения. Все познается в сравнении.
SARA Abramovнa• вчера в 14:04
Ответ дляПарасюха
Чей-то?Как раз подобное притягивает подобное.Який їхав,таку- здибав, народна приказка.
Парасюха• вчера в 14:06
Ответ дляSARA Abramovнa
Эту приказку придумали недалёкие бабёнки. В реальной жизни все немного иначе. От создателей ’во всем, чтобы ни случилось - виновата женщина. А мужик никогда ни в чем не виноват’.
Соседушка• вчера в 14:06
Учить тут безчувственных женщин занятие неблагодарное)
SARA Abramovнa• вчера в 14:08
Ответ дляПарасюха
Ой,только не надо рассказывать про реальную жизнь. У каждого своя реальность)
Света С Приветом• вчера в 14:08
Чем дольше живу, тем больше верю только в закон Мерфи.
Чижик Пижик• вчера в 14:33
Ответ дляАлина-1240
Бред
Согласна!
Но это гораздо меньший бред, чем то, что постите Вы.
И.О. человека• вчера в 14:36
Ответ дляСвета С Приветом
Закон подлости?
Скорая помощь• вчера в 14:38
Ответ дляКусман Сиру
могу оспорить каждый пункт
Оспорьте, хочу почитать
МЕСТО_Встречи• вчера в 14:39
Закон причини і слідства на пекельних борошнах
Швендяю містами• вчера в 14:50
’якщо за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби’
Я за всю жизнь столько людей не обнимала...
АгатаХристя• вчера в 14:59
Ответ дляШвендяю містами
Ага , мне про хирурга понравилось . Представила , как я хожу по фирме и несколько минут держу за руку каждого , кому собираюсь начислить зарплату . Или директор перед сдачей годового баланса .
Злюсь до кипіння• вчера в 14:58
Не верю ни в какие законы и карму,посмотрите на сильных мира сего,или на маньяков например,им всем как с гуся вода
Мая твая не панимать• вчера в 14:58
это чтото из прошлой жизни довоенной устаревшая мораль. для наивных людей живущим в безопасности и тепле
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 15:06
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Меня трудно найти и легко потерять