Колдунья-вещунья• 28 января в 14:54

Чи обов´язково носити ортез після зняття гіпсу з руки

Вітаю. Поділіться будь ласка своїм досвідом. Сьогодні зняли гіпс. Перелом без зміщення. Сказав купити ось такий ортез. Дорого мені. І чи є сенс в ньому.
Лупаю цю скелю• 28 января в 15:04
З фіксацією комфортніше, кістка ще заживає. Купіть еластичний бинт і мотайте аналогічну ортезу форму. Купувати саме цей ортез нема необхідності. Чоловіку влітку лікували складний перелом зі зміщенням, лікар порадив еластичний бинт, показав як мотати.

автор Колдунья-вещунья • 28 января в 15:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
Дуже вам дякую. Поки сама забинтувала еластичним бинтом.
Але є і простіші варіанти бандажів. Просто лікар дав листівку з цього сайту, написав там свої данні. Я так думаю це просто частина заробітку....
БЦАшка• 28 января в 15:09
Купила на тему за 40 грн, очень мне помог, а так да, бинт хорошо тоже наматівать, оберегает от резких движений.
автор Колдунья-вещунья • 28 января в 15:09
Ответ дляБЦАшка
Дякую. А можете показати який саме?
БЦАшка• 28 января в 15:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дякую. А можете показати який саме?
на кисть, фиксация большого пальца, недостатки , что синтетика, запах резині и периодически чешется, но держит хорошо
автор Колдунья-вещунья • 28 января в 15:11
Ответ дляБЦАшка
Зрозуміла. ❤️
andrey_spec• 28 января в 16:12
З Китаю на жаль довго чекати. Таке можна купити в україні на олусі за 250-500 грн або нове китайське, або якесь вживане. Не обов´язково щось дороге брати, щоб місяць поносити.

автор Колдунья-вещунья • 28 января в 16:37
Ответ дляandrey_spec
Дякую.