Бабка-байкерша• вчера в 19:16
Помилка виїхавших
Отож. Ви живете 4-5 років в чужій країні, витрачаєте своє життя на економіку тої країни. Але в результаті ви там особа нижчого рівня. Третьосортна людина. Яка ніколи не буде мати тих же прав, що й корінні жителі
І при бажанні, країна в будь-який момент випре вас. Не давши взамін нічого
Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її. Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю
І це єдино правильний шлях
Так, я зараз в Європі. З гарною візою і доходом. Але навіть при такому варіанті це фігня. Пмж мені не дасть нічого. Крім сидіти тут поки рашка не прийде
Громадянство дуже малоймовірно, що хтось отримає. Відсіють собі найкращих, так уж і бути. Всі інші на вихід
І це єдино правильний шлях
Khmelnichanka• вчера в 19:35
Я ніде не відчувала себе третім сортом: ані раніше в Україні, ані зараз в Німеччині.
Що не вдома - так, є таке відчуття.
Але аж ніяк не третій сорт.
І від місцевих як на рівні людей, так і на рівні держави відчуваю всебічну моральнуі матеріальну підтримку.
І медичну допомогу, і соцпослуги, і просто гідне ставлення.
Розумію, що я тут тимчасово.
Але в даний момент - є безпека і мирне життя.
Що не вдома - так, є таке відчуття.
Але аж ніяк не третій сорт.
Розумію, що я тут тимчасово.
Новопоштинская• вчера в 19:36
Ответ дляБабка-байкерша
Короче. Немає ніякої свободи і демократії
В украине- да.
Хватит завидовать, пусть люди живут счастливо в тех странах.
Дівчина Гілмор• вчера в 19:36
Ответ дляМЧСница
Ну что вы усложняете?
А автор цю говнотєму нашо створила, троліха галіма. Велком ту Кієв, чи слабо!?
МЧСница• вчера в 19:37
Ответ дляДівчина Гілмор
Так, создала, чтоб срач развести, а не чтоб переехать)
Триндю-бриндю• вчера в 19:37
Ответ дляБабка-байкерша
Немає гарантіі, шо я отримаю тут паспорт через умовні 5-10 років
От Португалія раз і підняла час з 5 до 10 років. А через 5 років вирішить, що й цього мало
А в мене час обмежений
Ті, хто одразу виїхав, тут вже 4 роки, до 5 залишилося трошки, за умови, що людина працювала. Отримайте зараз ПМП, це теж непагано. У мене такий план. Раніше теж пливла за течією, чекала закінчення війни. Але бачу, що кінця краю немає цьому жахіттю, а я вже 3,5 років плачу пенсійні внески чужій країні.
Мольфарочка• вчера в 19:37
То, давайте:
’Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її.’
Леплю из пластилина• вчера в 19:38
У меня все прекрасно, выучила язык до уровня с1, вторым и тем более третим сортом себя не чувствую.
Бабка-байкерша
• вчера в 19:41
Ответ дляКокосиха
Так уже зажили. Мой ребёнок очень доволен, что в свои 18 лет получил 600 евро рождественского бонуса)
Ціна питання. Норм
Кокосиха• вчера в 19:42
Ответ дляТриндю-бриндю
Класс! Вы знали язык?
Я только год плачу налоги. Решила получить гражданство через замуж - так быстрее))
Бабка-байкерша
• вчера в 19:43
Ответ дляКокосиха
Вы уже собрали чемодан? У меея есть желающие на ваше место.
З чогг ви взяли, що ваші бажаючі підійдуть саме на моє місце. Без мого місця немає їм місця в тій Європі?
Флюорография гуся• вчера в 19:43
Я жила в Німеччині в довоєнний час, то багато знаю чого, де і як, ця країна перед кацапами впаде аж бігом. Це я навіть не кажу про кількість русні там ще після розвалу совка
Бабка-байкерша
• вчера в 19:44
Ответ дляКидаю курити
Многовато в вас рефлексии. Сорта людей, перспективы. А люди живут в тепле, путешествуют и радуются жизни.
Ну мені мало цього. Я хочу не зря потрачені роки і вклад в свою пенсію
Борщик• вчера в 19:45
Вы попались на словах, пмж не даст ничего, и раша придет
Те люди, которые давно живут за границей, понимают, что пугалки про рашу временные и что с рашей тут никто никто не собирается воевать
Кокосиха• вчера в 19:45
Ответ дляБабка-байкерша
Так вы ж уезжаете. Но вы же патриотка, неужели не захотите помочь украинцам, которые нуждаются в работе и передать им своё место?
Бабка-байкерша
• вчера в 19:46
Ответ дляKhmelnichanka
Що не вдома - так, є таке відчуття.
Але аж ніяк не третій сорт.
Розумію, що я тут тимчасово.
Що не вдома - так, є таке відчуття.
Але аж ніяк не третій сорт.
Розумію, що я тут тимчасово.
Я це відчула після аналізу, що я отримаю коли поживу тут умовні 5 років і отримаю пмж. По факту нічого. Це не дасть мені свободи переїхати вільно на пмж в іншу країну. Привязана до країни
Кидаю курити• вчера в 19:46
Ответ дляБабка-байкерша
Не люблю эту банальщину, но в Украине пенсии вменяемые у депутатов и прокуроров. У остальных скорее всего не очень.
Тро Нью-Йорку• вчера в 19:49
Ответ дляБабка-байкерша
Спитайте себе, якщо ви емігрант. Ви за кращим життям поїхали, чи за гіршим
Спитайте себе, що ви забули в Україні, де зараз війна?!
Ось закінчиться війна, тоді люди і вирішать, чи варто їм вертатися чи ні
Тому непотрібно тут змушувати людей повертатися - прийде час і кожен сам вирішить, що йому робити
Скільки вам за цю тему заплатили?
Эта_Шикарна)• вчера в 19:47
Ответ дляБабка-байкерша
О, а ще є - де народився, там і пригодився
На м´ясо при штурмі чи роботодавцю до краю сил , поки можеш вджобувати? Для чого пригодився? Кажуть, людина створена для щастя. Але це не точно. Навіть до війни відсоток щасливих був значно нижчий, ніж в інших країнах. А старі, хворі та маломобільні в цій країні взагалі за людей не рахуються, бо вже ні до чого не пригодяться, лише видатки на них
Бабка-байкерша
• вчера в 19:48
Ответ дляФлюорография гуся
Отож
Бабка-байкерша
• вчера в 19:49
Ответ дляКидаю курити
Так, тому що люди за це не боролись
Кокосиха• вчера в 19:49
Ответ дляБабка-байкерша
Вы не в ес?
З родзинкою• вчера в 19:49
Я, яка три з половиною роки живе на німецькі пособія відчула себе винною, коли прочитала ’витрачаєте своє життя на економіку іншої країни’
Бабка-байкерша
• вчера в 19:49
А чому ця тема має бути на заказ. Що за такий заказ, що би що?
Тро Нью-Йорку• вчера в 19:51
Ответ дляБабка-байкерша
А в Україні у вас буде гарна пенсія
Вертайтеся
Эта_Шикарна)• вчера в 19:53
Ответ дляБабка-байкерша
Так, тому що люди за це не боролись
Правда? А як треба боротися і коли? У вільний від роботи час чи замість? А скільки часу треба було/буде боротись - всі 35 років чи трошки менше/більше, вае життя і заради прийдешніх поколінь? Боротись з ким - ви зараз пропонуєте боротись з теперішньою владою чи з тою, яка буде після?
Мааарковная• вчера в 19:52
Щось якось у вас не клеїться: як це ПМП (ПМЖ) не дасть нічого, якщо це останній крок до громадянства? Чого вас мають з ним виганяти? Люди живуть у цьому статусі по півжиття, ніхто їх не чіпає.
І взагалі, посил якийсь провокаційний з перших строк. Так і кортить замість довгого коментаря написати просто ’Амінь’
Бабка-байкерша
• вчера в 19:53
Ответ дляЭта_Шикарна)
З кожною, яка робить не на благш народу
Тро Нью-Йорку• вчера в 19:54
Ответ дляБабка-байкерша
З кожною, яка робить не на благш народу
А чому ви досі не повернулися, щоб боротися?
Бабка-байкерша
• вчера в 19:54
Ответ дляМааарковная
Який посил