120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Скажіть що тут є якась інша розшифровка крім очевидної..
Перекладала планшет доньки і трошки заглянула в повідомлення які висіли на головному екрані. Донці 15, це повідомлення від однокласника. Мене вже і в жар кинуло, і в паніку, і у що завгодно. Скільки разів зарікалася лізти в її гаджети, знаю ж що нічого хорошого там не знайду. Щось з цим робити?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Поговорити з донькою
Поговорити з хлопчиком
Забути як страшний сон
Інше
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Що це за теми з хлопчиками..
я не знаю що вона відповіла, у що ця тема далі переросте.
Так а що за відео були?
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляЗайканалужайке
У вас половое созревание после замужества только началось?
Или вас слово бля повергло в шок?
А ви з колегами чоловіками чи сусідами теж обговорюєте у переписці хто кому дрочив?
Сито для думок• 1 час назад
Блін, що за набір букв, чому вони всі зараз на такій гамадрильській спілкуються?
120-120-120 (не худею)
• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Так а що за відео були?
На планшеті пароль, нема можливості подивитися переписку, видно тільки випливаючі повідомлення
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
У ваших інтересах подивитися що за відео. Вам тут понаписують про довіру, що секс у 15 то ок, і т.д. Але якщо її розвели на інтимні відео, то цілком можуть потім ними шантажувати, і це стане вашою проблемою. Якщо вона завагітніє - це також буде вашою проблемою. У 15 років мізків мало, про наслідки мало хто думає. Значно легше упередити проблему, ніж розгребти її наслідки. Донька має більше перейматися навчанням, і своїм майбутнім - де далі вчитися, чим займатися у житті. Розмовляти про дрочку у 15 - це не ок. Тим більше з лівим пацаном, який їй ніхто по суті. Як би мала не наробила дурниць, намагаючись виглядати дорослою.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляСито для думок
Не всі, не перебільшуйте. Моя дитина зараз за кордоном
Батьки привозять 15-річних у кіно чи на концерт, потім забирають. Рідко кого пускають на громадському транспорті, хоча до школи ці самі діти їздять на громадському транспорті.
Батьки ж контролюють час в інтернеті, діти не вважають це чимось надзвичайним. Ось прийняли закон, що до 15 років будуть заборонені всі соцмережі. І ніхто не бунтує.
Якби показать батькам оцю переписку - вони б зразу заборонили дитині спілкуватися з учасниками переписки. У шкільному чаті, де лише діти, матюків нема,дуже рідко хто не стримається з хлопців. Але отакого щоб на 4 слова 2 матюки навіть у дорослих нема. Тому це зовсім не норма, така переписка.
Сито для думок• 1 час назад
Мене ще лякає, що тут всі запевняють, що це нормально
Ну, мені 35, наче не 105, і я не уявляю собі такої переписки між своїми однокласниками в 15 (не парою тим більше)
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
З мого досвіду - ми не знаємо які наші діти поза домом. Як не виховуй, за межами родини там зовсім інша особистість.
Нет. Личность и стержень всегда одни. Поведение может отличаться. Но внутреннее наполнение нет.
И да, в 15 лет бывает у людей петтинг. И ладно, подростки часто называют эти вещи грубо
Сито для думок• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Я не знаю, як закордоном, можу сказати лише про Україну, повальна тенденція останніх років
Інакше спілкуються лише діти інтелігенції справді високого рівня, а основна маса звичайних підлітків - саме так, як в дописі автора, так, як зовсім недавно ще було прерогативою лише геть відвертих маргіналів(
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну так за кордоном может и матюков толком нет. Вон в английском кроме фак и щит толком и не выругаешься.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляпостою_послушаю
Але є загальноприйняті ’брудні слова’. Та їх вживати вважається не ввічливим, нема культури казати на одне звичайне слово один матюк.
Хлопаю ресницами• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Цей хлопчик з таких, за яким бігає пів школи, боюся щоб його увага не затьмарила донці здоровий глузд. Аби там не почався розвод на фотки чи щось інше.
але і якщо зізнаюся що рилася в її гаджетах - це буде той ще скандал.
Я колись сину говорила, що якщо раптом шле Дік-Піки, то щоб не можна було опізнати, що то він.
MacOS-ница• 58 минут назад
Ответ для100%
А чого боїтесь власне?
Щоб однокласник правду не дізнався
MacOS-ница• 54 минуты назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Діти просто розважаються в переписці, а ту вже секс їм приписали, вагітність
MacOS-ница• 54 минуты назад
Ответ дляСито для думок
В мене колись і не така була
Помилуйте мадам• 50 минут назад
Ответ дляMacOS-ница
Класні розваги у 15річних)
Якщо можна дрочити один на одного, чому б лялю не забацати?
Ви особисто з колегами по роботі чи начальником теж так розважаєтеся? Бо для мене то інтимні теми, не для друзів/знайомих. А то я просто ’відстала від життя’? Зараз вже в ліфті обговорюють хто де з ким і в якій позі? Чи може на батьківських зборах у школі?
MacOS-ница• 49 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Класні розваги у 15річних)
Не обговорюю, але в підлітковому віці, так, було. І ніхто ні на кого не дрочив незважаючи на це. Я уявляю я би вас шокували мої розмови з подругою в 13-14 років, та й мене теж шокували би вони зараз
MacOS-ница• 46 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Класні розваги у 15річних)
А може дітей не такий розум як у дорослих?
Помилуйте мадам• 45 минут назад
Ответ дляMacOS-ница
У мене була одна однокласниця, з розмовами як у вас, напевно. У 16 вже й дівчинку народила. Поки ми в інститутах вчилися, вона плакала дома з малою, ні освіти, ні роботи, чоловік злився. Не завжди отакі розмови закінчуються розмовами.
120-120-120 (не худею)
• 44 минуты назад
Ответ дляMacOS-ница
Я уявляю такі розмови між дівчатками або між хлопчиками. Я з подружками секс теж обговорювала підлітком. Але коли це тема між хлопчиком та дівчинкою - трошки бентежить.
Зайканалужайке• 43 минуты назад
Ответ дляПомилуйте мадам
А вы на работе тоже такие глупые и не по теме вопросы задаете?
Помилуйте мадам• 41 минуту назад
Ответ дляЗайканалужайке
Питання якраз по темі. То що там з обговоренням з колегами? Відео інтимними обмінюєтеся? Дрочки обговорюєте? Чи то лише для чужих 15 річних дітей ок?