120-120-120 (не худею)• вчера в 19:34
Скажіть що тут є якась інша розшифровка крім очевидної..
Перекладала планшет доньки і трошки заглянула в повідомлення які висіли на головному екрані. Донці 15, це повідомлення від однокласника. Мене вже і в жар кинуло, і в паніку, і у що завгодно. Скільки разів зарікалася лізти в її гаджети, знаю ж що нічого хорошого там не знайду. Щось з цим робити?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Поговорити з донькою
Поговорити з хлопчиком
Забути як страшний сон
Інше
Зайканалужайке• 2 часа назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Питання якраз по темі. То що там з обговоренням з колегами? Відео інтимними обмінюєтеся? Дрочки обговорюєте? Чи то лише для чужих 15 річних дітей ок?
Для всех подростков - это ок. Как и внезапная агрессия😂
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMacOS-ница
А я в 25 народила, після того як вивчилась. Ви серйозно думаєте, що такі розмови впливають на те, хто в скільки народжує і починає сексуальне життя? Мені смішно с таких як ви, у вас є підлітки?
А абортів скільки зробили? Тільки ж правду не напишете)
Я правда вважаю, що ніякі інтимні відео і розмови про дрочку з ’просто однокласниками’ неприпустимі у 15 років. Я вважаю, що у 15 років мають бути інші пріоритети у житті.
Окрема розмова про матюки і грамотність повідомлень. Обом не завадило б граматику трохи повчить замість інтимних відео. Це якраз за віком і на іспитах знадобиться.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMacOS-ница
Думаєте то через розмови?
Розмови - це наслідок, це те, що лежить на поверхні.
Дівчата хочуть здаватися дорослими і крутими. Вони думають, що зароблять авторитет, якщо будуть ’зустрічатися’ з популярним хлопчиком, якого треба ’утримувати’ сексом. Це причина. В їх невпевненості, бажанні самоствердитися, завоювати авторитет однолітків. А розмови і все, що за ними йде - то наслідок. І так, оці загравання з відео з боку хлопця то спосіб перевірити чи вийде ’уламати’ дівчину на секс. Якщо дівчина не ведеться, він втрачає до неї інтерес і шукає іншу дурепу. Це навіть не дитячі почуття, це просто використання дівчини. А вона в силу віку того не розуміє.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMacOS-ница
А ваші колеги сміються зі слова «многочлен» наприклад? А 15-річні сміються
Боже, дякую за дітей, що подужали математичну школу, чули ’многочлен’ з молодшої школи і адекватно його сприймали. Ви пишете дивні речі, наче паралельний світ. Невже існують настільки примітивні діти?