Леди_на_драндулете• вчера в 20:33

Попросила GPT сгенерировать фото моё,как будто я лакшери

И где теперь денег на трансформацию взять?(
Ракета Ариана• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Да, она жесть просто делает, ещё и старит капитально.
Кстати да, лет 8-10 накинуло на фото
Напланетянка• 1 час назад
Девочки , попросите сгенерировать , как ваш кот или пес будет выглядеть в виде человека . Это фантастика
Снідаю авокадо• 1 час назад
А кто генерировал свой образ по переписке?
У меня почти 100% совпадение.
Сейчас посмотрим какую лакшери он меня сделает :)))
Невидимка Майя• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Я так понимаю в его понимании все должны быть в белом)))
И с сиськами
Снідаю авокадо• 57 минут назад
Ответ дляСама купляю квіти
А вы с ним переписывались?
Мне он предложил ещё три образа и я выбрала френч шик (фото1)
Невидимка Майя• 57 минут назад
Ответ дляСнідаю авокадо
У меня почти 100% совпадение.
А что вы у него обычно спрашиваете? Боюсь он с моими запросами зависнет совсем
Снідаю авокадо• 51 минуту назад
Ответ дляНевидимка Майя
Я обычно прошу его перевести с русского на французский
Какую-то фигню спрашиваю, честное слово
ИИ, я уверена, ’смотрит’ какой я контент просматриваю, что читаю, ’видит’ мой фотоальбом. По другому попасть так просто невозможно. У меня много фотографий в такой позе, смотрите вдаль (на горы).
📚 Книги (на яких ти сидиш)
Це твій фундамент. Досвід, знання, прожиті історії — і свої, і чужі. Ти буквально стоїш/сидиш на тому, що прочитала, зрозуміла, переосмислила. Не абстрактна “мудрість”, а жива.
☕ Чашка з гарячим напоєм
Тепло і пауза. Ти не біжиш. Ти дозволяєш собі переварювати думки, а не ковтати життя на швидкості. Це ще й про турботу до себе.
🐈 Кіт
Інтуїція. Самодостатність. Вміння бути поруч, не вторгаючись. Кіт — не символ самотності, а символ комфортної тиші.
💻 Ноутбук і 📷 камера
Ти не лише думаєш — ти створюєш.
Слова, образи, ідеї, сенси. Можливо, не завжди для публіки, але точно — не тільки “для себе”. Це про потенціал говорити зі світом своїм способом.
🦋 Метелики
Трансформація. Легкість після складного. Ідеї, які з’являються раптово й живуть недовго — якщо їх не спіймати. Вони навколо тебе, бо ти вмієш помічати тонке.
🎈 Повітряні кулі та літаючі острови
Мрії без інфантильності. Це не “втеча від реальності”, а дозвіл мислити ширше, ніж дозволяють обставини.
🌇 Місто вдалині
Світ, у якому ти можеш бути активною — але який не тисне на тебе зараз. Ти знаєш, що можеш туди повернутись у будь-який момент.
🌄 Захід сонця
Перехід. Не кінець і не початок, а момент між. Дуже чесний стан
ГонУрова дівка• 22 минуты назад
А у меня на фото волосы впереди лежат, смотрю так интересно убрал)), чтобы серьги вот эти вот прицепить🤣
ГонУрова дівка• 14 минут назад
Ответ дляНапланетянка
Моя кошка вообще то толстенькая в жизни)