Леопардові панчохи• сегодня в 00:51

Про экономию и не обязательные траты

Доход семьи существенно снизился. Приходится урезать не обязательные траты. Что для вас не приоритетное в тратах, от чего вы отказались в первую очередь? А от чего не откажитесь никогда?
Я отказалась от походов на маникюр, педикюр, покраски в салоне, от косметолога, еды в не дома, от доставки пиццы, суши- научилась дома готовить пиццу, печь торты, мясо в духовке, от всяких развлечений отказалась, поездок - не до них сейчас, нет желания.
Важно для меня, не отказалась- иногда с подругой посидеть в кафе за чашкой кофе, от минимального шоппинга, люблю новую одежду и косметику, от репетиторов ребенку, на продукты траты -20 тыс в месяц- в меньше на 3-х не могу уложиться.
Нет настроения, будущее тревожит, а как у вас?
Бабця в мештах• сегодня в 09:53
Ответ дляБлакитне небо
Ви на 6 тисяч купили цукру, олії та круп?
Тоді, так, на пів року потягне. Якщо брати м´ясо, рибу, овочі, фрукти, молочку - то це разова закупка на тиждень
Всього по трошку, і крупи теж. Олії в мене в рік десь йде 1 л +/-, цукор теж мало використовуємо - 1 кг на 2-3місяці, купила восени 5 кг по 25 грн, на рік вистачить.
Бабця в мештах• сегодня в 09:52
Ответ дляСтрекозей
Это когда сын просит бутерброд с колбаской-сыром и творог, а ты ему: не выпендривайся и жри суп?
Ні, роблю бутерброд з м´ясом. З творога запіканку, сирники приготувати. Супи не готую, бо не люблять.
БеллаДонна• сегодня в 09:53
Ответ дляНевгамовна Бу
Може там третій підліток, а не шестирічка)
Якби підліток, то 33 грамами шоколаду і жменькою цукерок там би автор не обійшовся
Бабця в мештах• сегодня в 09:55
Ответ дляБеллаДонна
Чому так, ми взагалі цукерки ніколи не купуємо, двоє дітей.
БеллаДонна• сегодня в 09:59
Ответ дляБабця в мештах
А можна з авокадо і креветками - це не так дорого.
Можна. Бо авокадо лише у двічі дорожче за нинішні груші. Шість груш заважили 170 грн. А можна було купити 3-4 авокадо. Креветки теж можна взяти раз у тиждень на вагу по 2 шт, при бажанні.
Бабця в мештах• сегодня в 10:04
Ответ дляБеллаДонна
Купила 3 авокадо, немаленькі, заважили на 111 грн, мені на тиждень вистачило. Креветки по 299 в Сільпо смачнііі, купила 3 кг і, коли треба швидка вечеря - виручає, за 10 хвилин готова нихькокалоріцна білкова їжа.
БеллаДонна• сегодня в 10:04
Ответ дляНебоброїдка
Что можно? Урезать бюджет на еду? Чи просто пиздонуть какая богатая?
Ви точно знаєте, яка ціна на авокадо, креветки і навіть на устриці з гребінцями, які можна купити по 25 гривен за штуку, а кг гребінців 400 гривен. То сім´я автора би їх місяць.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 10:05
Ответ дляБеллаДонна
Найдорожче в олів´є це ковбаса по 540 гривен
я уже давно на куре-дуре делаю
Бабця в мештах• сегодня в 10:06
Ответ дляБеллаДонна
Не знає, мабуть, вона краще ковбаси накупить.
Бабця в мештах• сегодня в 10:07
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я уже давно на куре-дуре делаю
Я теж або на грудці - швидкий, дешевий варіант, а частіше на ескалопі - трішки довше варити треба.
БеллаДонна• сегодня в 10:07
Ответ дляБабця в мештах
М´ясо по 250 смачніше
Я олів´є готує двічі на рік, але тільки з молочною ковбасою.
З м´ясом салати люблю інші, з ананасом, грузинський чи з цибулевий прошарками.
Ашолюдискажуть• сегодня в 10:07
Ответ дляНевгамовна Бу
Якщо шестирічка, то навіщо репетитори? то повинен бути таки підліток.
Бабця в мештах• сегодня в 10:08
Ответ дляБеллаДонна
Я так само, але виключно на м´ясі, інший чоловік не їсть.
БеллаДонна• сегодня в 10:09
Ответ дляСтрекозей
я аж бутербродом з ковбасою вдавилася, бо суп не варила з грудня.
БеллаДонна• сегодня в 10:14
Ответ дляБабця в мештах
Знаю.
У моїх дітей така однокласниця, живемо в одному домі. Їі мама, тобтоинаша сусідка, коли заходить до нас, каву з молоком п´є, але від солодкого завжди відмовляється, цукерки, тістечка, печиво бо їхня сім´я правильно харчується. Розумію, поважаю. Але, коли її мала у нас сама, то їсть усе те, від чого мама відмовила всю сім´ю
Бабця в мештах• сегодня в 10:14
Ответ дляБеллаДонна
Ото не треба в себе сміття пхати, щоб не давитися.
Кузякин• сегодня в 10:17
Ответ дляБабця в мештах
Не настільки.
настільки
Бабця в мештах• сегодня в 10:21
Ответ дляБеллаДонна
Знаю.
Ми не відмовили, просто малі знають, що там пальма, тому питання немає. Але коли цукерки в дім попадають, то ніхто їх жадно не їсть, іноді викидаю, бо вони довго валяються. Діти, якщо і їдять, то всяку гидоту - типу смоктушок, желейних (((. Чорний шоколад з хорошим складом, без пальми, 70-90% беру, якщо бачу хорошу ціну, по 10-20 плиток, зберігаю в кладові, якщо хтось в сім´ї хоче солодкого, то знає, де його шукати, там же і запаси печива без пальми. Ці всі запаси місяцями лежать, ніхто не накидається на них і не виїдає за тиждень-два. Ну я і печу весь час щось солодке, що люблять.
БеллаДонна• сегодня в 10:21
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я уже давно на куре-дуре делаю
Якщо я на раз для салату візьму 400 г ковбаси на 200 гривен або ж 2 курячих філе на 150, то це значна економія на ваш погляд?
Советничаю тут• сегодня в 10:22
Ответ дляБабця в мештах
А ви готувати не пробували?
У меня всегда на обед суп, или битки +гарнир+салат и ужин рыба+гарнир. У вас нет просто двух сыновей 1.80 растущих.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 10:23
Ответ дляБеллаДонна
такую дешевую колбасу брать очкую.
Бабця в мештах• сегодня в 10:23
Ответ дляСоветничаю тут
Є двоє підлітків трішки менших ще, але які весь час питають, що є поїсти.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 10:23
Ответ дляСоветничаю тут
реально смшено читать такие советы.
БеллаДонна• сегодня в 10:26
Ответ дляБабця в мештах
Ви це зараз з голодухи мені написали, чи тому, що самі купуєте в сільпо яловичину по 3000, а я на бутерброд кладу сміттєву ковбасу і балик
Бабця в мештах• сегодня в 10:27
Ответ дляБеллаДонна
Ні, я хорошо поснідала, а вам пишу, бо дійсно сміття і ковбаса, і балик.
БеллаДонна• сегодня в 10:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
такую дешевую колбасу брать очкую.
Очкуйте і далі, вона одна з самих смачних в маркеті, якщо не брати до уваги їхню спеццех
Советничаю тут• сегодня в 10:31
Ответ дляБабця в мештах
Ну вот. Вы меня понимаете, а мне написали,не пробовала ли я готовить. Вместо того, чтобы полежать и посмотреть сериал, я должна запеканку на перекус готовить и сырники,помимо обеда и ужина. Открыли парни холодильник ,сделали бутеры, запили ряженкой или йогуртом и на час свободны
Чумачечая Весна• сегодня в 10:31
вот как муж пошел служить, и наш доход уменьшился на 100+, так я и питаюсь экономить. Пока безуспешно( Но в феврале планирую дать себе обещание ничего из одежды и обуви себе не покупать. Для начала так.
БеллаДонна• сегодня в 10:34
Ответ дляБабця в мештах
Ну, ок, може комусь варьонка по 500 гривен, то сміття, але чим вам балик не вгодив, в якому лише відбірна частина м´яса, часник, гірчиця і нітрітова сіль?
Чим з цього всього можна отруїти організм?
Советничаю тут• сегодня в 10:36
Ответ дляБабця в мештах
Сектанты?