Кумедний ґудзик• вчера в 00:56
Мамы близнецов как вы различали детей
Если они одинаковые, как не перепутать где кто. Особенно когда совсем крохи
Треба ось так• вчера в 09:58
Ответ дляЗавжди недо...
Близнюки теж різні. І не лише для мами.
Однояйцеві близнюки однакові, в них днк однакова.
Завжди недо...• вчера в 10:32
Ответ дляТреба ось так
І що?
Вони все одно відрізняються один від одного.
КарамбОлька• вчера в 11:48
Ответ дляБаба_Воля
Ого, аж 2 пари близнюків! Це по роду з вашої сторони чи у чоловіка сестри близнюки є?.. Можливість зачати близнюків часто спадкова
Не повірите. Це у дружини брата сталося два рази так. І у неї в роду теж були один раз, але аж 4 покоління назад, потім жодного. Плюс ЕКЗ перші, також гормональне лікування. Ось такий сюрприз стався вдруге. До речі, у нас теж є ця спадковість. Ми самі з двійнят і ще є в роду, але то далекі родичі
КарамбОлька• вчера в 11:48
Ответ дляХвець-тець
Ваша сім´я щаслива !
2 пари близнюків - це супер
Дякую
Мадам Подлинник• вчера в 12:26
моим уже по 17 лет, мы с мужем могли иногда их попутать, когда мельком гдянули не всматриваясь. а вот дочка старше братьев на 1г4м никогда их не путала.