Пешеходик• 1 час назад
Дівчата, хто зараз живе на локації в Амстердамі?
Які там реально умови на локаціях? Які кімнати, по скільки людей, що з кухнею, пранням? Цікавить саме Амстердам.
Тільки не пишіть що місць немає і т.д. Просто прошу, відгукніться, якщо хтось там живе і можете нормально поспілкуватись🙏
Замулена ріка• 1 час назад
зараз там 6 ранку. думаєте, хтось відгукнеться крім заздрісних троляк, які напишуть ’місць нема’?
Губка Боб• 1 час назад
Ответ дляЗамулена ріка
Живу на локації в Альміре, поблизу Амстердаму, місць реально нема
Пешеходик
• 1 час назад
Просто прошу написати умови, якщо хтось там, якщо вам не складно писати текст. Про місць немає просила не писати. Я не знаю як ще пояснити...
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляЗамулена ріка
Сподіваюсь пізніше хтось відпишеться
Губка Боб• 1 час назад
Кухня, це ви звісно насмішили
Одинаків якщо і селили то в общаги по 4-6 людей в кімнаті(а то й більше), кухні нема, на сніданок і обід канапки, електроприлади не можна
Губка Боб• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
А що ви хочете почути? Ви розумієте, що на різних локаціях різні умови? І як ви збираєтесь поселитись, якщо всі розподільчі центри давно закриті?
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляГубка Боб
Кухня, це ви звісно насмішили
Електроприлади - то типу чайник? Фен хоч можна?
Губка Боб• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
І чайник і все інше, а чим ви збираєтесь харчуватись? Багато людей в тиху користується мультиварками, але це якщо вас сусіди не здадуть або самі охоронці не вилучать електроприлади
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляГубка Боб
Якраз те і хочу почути які умови на різних локаціях в Амстердамі для українців під тимчасовим захистом, це все.
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
А у Вас фен не электро?
Губка Боб• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
В Нідерландах місць немає вже давно, а тим більше в Амстердамі. Більшість людей приїхали сюди як на заробітки, щоб відкласти грошей і купити житло в Україні. Спочатку проживання було безплатним, зараз якщо працюєш то треба по 500€ платити(комунальні + їжа, але їжа там жахлива і прийдеться додатково ще купляти їсти, + прання там часто теж платне)
Щодо інтеграції, то це повний 0, якщо в інших країнах працюючи можна податись на ВНЖ, то тут його можна получити лише якщо ти висококваліфікований мігрант, зі звичайною роботою там нікого не залишать
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляГубка Боб
Якщо ви жили там на якійсь локації чи живете зараз, то могли б розповісти саме про побутові умови? Загалом ситуацію я знаю. Дякую за адекватні відповіді.
Скляна миша• 53 минуты назад
Ответ дляПешеходик
Тогда будет пустая тема))
ГейСюда• 51 минуту назад
Ответ дляСкляна миша
Тогда будет пустая тема))
Я так понимаю в Швейцарию племянник уже не едет, ищут места в Амстердаме
ГейСюда• 45 минут назад
Ответ дляЗамулена ріка
Вы правы, в Европе по прежнему все зашибись, просто выехавшие не хотят конкуренции, поэтому пишут ’чуш и лош’, только чтобы никто сюда не ехал и не забирал кусок пособия и не болтался под ногами, когда работодатели стоят в очереди.
Пешеходик
• 35 минут назад
Ответ дляГейСюда
Судячи по профільним темам тут і в фб, то так і є. Начебто я зараз приїду і когось попруть із його насидженого місця, щоб мене заселити і його роботу мені віддадуть і фінансову допомогу... Тут навіть родичі такі, що виїхали, нічого не спитаєш...
Альдебаран• 30 минут назад
Ответ дляГубка Боб
Автору не интересна правда 😂
ГейСюда• 29 минут назад
Ответ дляГубка Боб
Для окончательной эмиграции на сегодня реально зацепиться во Франции, где и рабочий титр можно получить работая на конвеере на заводе или убирая а гостинице или податься на Азиль (субзащита).
Но опять таки, бесплатно - это общаги с арабами и соответствующие условия (тараканы не самое страшное что может быть), интеграция - как повезёт с регионом расселения и потом инспектором в Франстравай или все самостоятельно за власний кошт.
Пешеходик
• 22 минуты назад
Ответ дляАльдебаран
Автору не интересна правда 😂
Жодної конкретної відповіді на своє конкретне запитання я так в не отримала. По загалям я і сама знаю. Так, знаю що ’місць немає’, що ’не приймають’, що ’все там тяжко’. А я просто прошу описати побутові умові в яких людина живе на локації: скільки людей в кімнаті, де митися/їсти/прати, чи безпечно там (який контингент). Хіба що ці люди не заходять в цей форум, бо живуть собі нормально, спокійно і не шастають тут.
ГейСюда• 7 минут назад
Ответ дляПешеходик
Увы, но реалии именно такие, как пишут.
Что вам даст мой опыт, если я выехала в марте 22 года и попала и на соцпрограммы с первичным расселения (блин, я жила с детьми, сами!, в двухэтажно домике в котеджном посёлке где не было ни одного араба), а потом получила соцжилье (не путать: во Франции соцжилье платное, просто аренда немного ниже рыночной в основном старый жилой фонд, стремные районы и соответствующий контингент), и на интеграцию, когда под украинцев каждый квартал делали специально языковые группы и потом можно было пойти на какие-то профкурсы и ещё получать стипендию (половина минзп), и когда работодатели закрывали глаза на незнание языка/низкий уровень.
Сейчас программа помощи украинцам - это единственный оставшийся центр в Париже и тот не каждого ещё поселит к себе на раскладушку.
Интеграционные программы - для всех на равных основаниях, а если учесть что мы выходцы не из их бывших колоний, то с большой долей вероятности интегрироваться вы будете сами искать возможности, ибо получить поофкурсы со стипендией для нас практически всегда нет мест (для изучения языка вам дадут онлайн платформу и учите самостоятельно).
И так сейчас практически везде.
Но люди дальше ´как было´ не хотят читать, поэтому едут, а потом почти каждый день в группах темы на кшталт ’мать с тремя детьми приехала в Париж, её центр беженцев не принял, что делать?’, а то что этой матери месяц назад рассказали актуальную ситуацию она уже забыла и рассказывает что ’мне говорили что с детьми приоритет и дадут квартиру’ 🤦♀️, эабыв уточнить что ей писали про 22 год
И так сейчас практически везде.
Пешеходик
• 1 минуту назад
Ответ дляГейСюда
Увы, но реалии именно такие, как пишут.
И так сейчас практически везде.
Розумію звісно, що тоді було по іншому, сама виїздила в березні 22го. Але наразі мені потрібна саме така інформація - про умови проживання саме в Амстердамі. Та вже розумію, що ця тема, як і багато інших тем, будуть просто висіти для любителів писати ’висери’...
Дякую що поділились своїм досвідом.