Пешеходик• 29 января в 06:50
Дівчата, хто зараз живе на локації в Амстердамі?
Які там реально умови на локаціях? Які кімнати, по скільки людей, що з кухнею, пранням? Цікавить саме Амстердам.
Тільки не пишіть що місць немає і т.д. Просто прошу, відгукніться, якщо хтось там живе і можете нормально поспілкуватись🙏
Вареничніца• 29 января в 14:18
Ответ дляГейСюда
Вам выше уже написали реальную картину в одном из общежитий
Или вы думаете что тем кто там живёт, не все равно кто у них будет сосед на этаже, украинец или афганец?
Я понимаю что всем хочется верить что нам ещё сочувствуют, помогают и ставят в приоритете выше выходцев из третьих стран, но увы, нас уже два года как уровняли и ко всем одинаковое отношение.
На примере той же Франции: у меня двоюродная сестра сюда приехала на азиль в 14-ом году и рассказывала как они ночевали по каким-то знакомым, которых нашли в центрах помощь, если не могли дозвониться по 115 или не было у них мест; как ели за чеки от красного креста: сейчас все тоже самое. А в 22 году она даже не скрывала зависти, как нам помогают и, образно говоря, кружат.
Более того, я об этом выше уже написала, я считаю что Франция на сегодня самая лёгкая страна для зацепиться и в перспективе получить пмж/гражданство, но! или за свои или через ужасные условия в общежитиях, а потом уповать что повезёт с расселением и городом/регионом.
пс: мы попали во Францию с волонтёрами, сестра мне никак тут не помогла, живём мы в разных регионах (ну чтобы не писали что вы знали куда, на что едете и вам помогли - нет, в моем случае мы все получали сами и мне реально повезло)
Не тільки Франція така.
У нас непогано склалося з Італією.
Притому що перші 4 місяці жили в соцжитлі, а потім нас виперли.
Але чоловік знайшов роботу по спеціальності.
І отримав робочі документи на 3 роки.
Вся родина разом з ним.
Я не знайшла поки роботу по спеціальності ( працюю онлайн), але склала мову на с1 і виграла грант на навчання в університеті.
Але ми дуже активно гребемо лапками.
Вже 3 роки повністю за свої і допомоги 0.
Це дуже організовує і вимагає швидко прогресувати.
Ну і дома було своє житло і хороші зарплати.
Тут оренда і звичайна зп, а ціни вищі
У нас непогано склалося з Італією.
І отримав робочі документи на 3 роки.
Вся родина разом з ним.
Але ми дуже активно гребемо лапками.
Тут оренда і звичайна зп, а ціни вищі
ГейСюда• 29 января в 16:01
Ответ дляВареничніца
Не тільки Франція така.
У нас непогано склалося з Італією.
І отримав робочі документи на 3 роки.
Вся родина разом з ним.
Але ми дуже активно гребемо лапками.
Тут оренда і звичайна зп, а ціни вищі
У нас непогано склалося з Італією.
І отримав робочі документи на 3 роки.
Вся родина разом з ним.
Але ми дуже активно гребемо лапками.
Тут оренда і звичайна зп, а ціни вищі
Автора, в тому числі, цікавлять безкоштовне проживання і виплати. В Італії такого немає.
І з роботою в Італії, як на мене важче.
А шр з житлом, куди розміщують нових біженців?
І з роботою в Італії, як на мене важче.
Вареничніца• 29 января в 16:08
Ответ дляГейСюда
І з роботою в Італії, як на мене важче.
Не знаю.
Ми жили в жахливих умовах.
Кімната на 10 людей з дітьми.
Але і їхати одразу в країну, де тебе не хочуть залишити, на мій погляд, дурість.
Бо податки огого
Ми жили в жахливих умовах.
Кімната на 10 людей з дітьми.
Бо податки огого
Щастя-здоровля• вчера в 01:50
Ответ дляПешеходик
В даному контексті ’локація’ мається на увазі, місце, де поселені українці, що знаходяться під тимчасовим захистом, це можуть бути: готелі, будинки блочного типу по типу нашої ’общаги’, тюрьми та інші будівлі.
Раньше это все называлось «лагерь для беженцев».(с 22 активно используется украинцами)
Откуда сейчас пошло понятие «локация»?
По определению само слов «локация» это не то же самое что «место проживания»
Так мне и интересно узнать кто придумал это слово использовать для обозначения «лагеря для беженцев»???
Это что бы не так страшно было туда ехать?
Откуда сейчас пошло понятие «локация»?
Пешеходик
• вчера в 11:40
Ответ дляГубка Боб
Живу на локації в Альміре, поблизу Амстердаму, місць реально нема
Якщо можете розкажіть які у вас умови: скільки людей в кімнаті,
чи окрема ванна кімната чи загальна на поверсі,
чи є у вас харчування, чи потрібно готувати самому, тоді це загальна кухня, холодильники загальні чи є в кімнаті,
де прати одяг
чи є фен
Тобто звичайні побутові умови на місці проживання мене цікавлять
Я до вас проситися не буду і випитувати місце локації не буду. Інших даних не потрібно, тільки умови.
де прати одяг
чи є фен
Намазюкана нішою• вчера в 21:55
Ответ дляПешеходик
де прати одяг
чи є фен
де прати одяг
чи є фен
Нидерланды не принимают