Леди_в_ночи• вчера в 09:33
Троя как планируете пережить морозы?
я уже начинаю немного паниковать, в квартире плюс 8, нагреваю когда дома до 12 и это без мороза.
Что в мороз делать вообще без понятия
Паспортний стіл• вчера в 19:33
Ответ дляСірничок
На тиждень, доки морози, можна знайти, куди. За свій рахунок, і робота почекає.
а хто буде іі хату рятувати?
Паспортний стіл• вчера в 19:35
Ответ дляКондуктор трамвая
фигня - это ваше нытье.
у нас ни отопления, ни горячей, во многих домах и холодной нет, и запрет на использование канализации
и у вас в квартире +8!
курорт.
свет нам включают не больше вашего, но почему-то Теремки трассы не перекрывают, еле выбив две палатки дснс на 20 человек каждую, но троя ж самая страдающая. Тут даже один посты от троещинок.
и у вас в квартире +8!
курорт.
так чего вы сидите? лета ждете? троя ноет, поэтому и получают хоть что-то
Паспортний стіл• вчера в 19:37
Ответ дляCopy-Paste
пунккты незламности - для зарядки телефонов, пункты потужности- чтобы просраться.
Страна мечты от зеленого имбецила
а че от зеленого? ахметка точно не зеленый
Паспортний стіл• вчера в 19:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Я вас понимаю отлично, у меня с 9-го нет.
Но дан приказ сверху: все на трою и все о трое.
Терпим, потому что Правый берег замечать ни властям, ни медиа нельзя, наши главы рда - не из комеди клаба.
какой приказ? не чудите. вы куда-то о себе заявляли кроме фб?
ТониСопрано• вчера в 20:26
Ответ дляБілий Лосик
А мне стало интересно как она эти дрова из леса из под снега разжигать будет. Я бы посмотрела
Мокрые дрова спокойно можно разжечь в печи там много ума нн надо. Достаточно подложить тряпку и накидать орехов обычных, они горят отлично и просушивают мокрые дрова быстро) просто надо вовремя подкидывать дрова, не ожидая, когда жар спадет)
Распутница• вчера в 20:38
Девочки, читаю в новостях что Трамп попросил неделю не обстреливать энергетику нашу
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Анонім Секретар• вчера в 20:45
Ответ дляРаспутница
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Нет, не можно. Вот когда пройдёт эта неделя с морозами, вот тогда можно будет выдохнуть и то, совсем немного
Красавица писяная• вчера в 21:47
Ответ дляКоварная Зая
Таке враження, що тільки Троя без тепла. У мене також на Севастопольській пл немає опалення з 20 січня. Але нам пункти обігріву ніхто не будує. Частині будинків підключили опалення, а про нас то забули, то трубу прорвало. Обігрівач замовила ще минулого тижня, досі не вислали. Я захворіла і вже просто відчай накриває, особливо вночі, коли кашель спати не дає, а завтра знову морози. Я не знаю як, іноді здається, що 10 днів трималися, і далі витримаємо, але сьогодні я не виспалась, тому думки не веселі.
При мучающем кашле ,который не давал жить и спать. Я на ночь пила антигистамин + если совсем дело плохо Но-шпа или Спазмалгон. В мокрый не переходил. Три недели с ним возилась . Выздоравливайте!
Коварная Зая• вчера в 22:22
Ответ дляКрасавица писяная
Дуже Вам дякую, схожу завтра за антигістамінним. Сьогодні взяла якусь мазь від кашлю та льодяники, сподіваюсь, буде краще
Голубка миру• вчера в 22:33
Ответ дляПаспортний стіл
а хто вашу хату рятувати буде? є кому?
А навіщо її рятувати? Стоїть і стоїть
Дуб береза• вчера в 23:18
Ответ дляЗубожиння
Выезжать?
Нет, замерзнут трубы, максимально греть квартиру. У нас на Теремках рвет трубы в пустых квартирах. Трубы в холод замерзли, а потеплело и прорвало.
Астановитесь• вчера в 23:22
Ответ дляБелая котичка
кто себе купил газовый обогреватель, есть отзывы?
я купила, але от тільки отримала, ще не користувалася. Треба щоб чоловік балон заправив та зібрав все до купи
Коварная Зая• сегодня в 01:07
Ответ дляПросериарила молодость
Світло хоч не часто вимикають?
Купити обігрівач самій в магазині?
До вчора вмикали тільки вночі. А сьогодні є цілий день, бо вже ніби дійшло до них прозріння, що тим, у кого немає тепла, не можна вимикати світло. Обігрівач обрала такий, що сподобався і на довго, його на стіну вішають і підтримує тепло постійно, але вже сьогодні як вирішила купити будь-який, подзвонили з магазину, обіцяють завтра відправити. Поки печу пироги, щоб зігріти квартиру, і коли є світло, прогрівається підлога у вітальні, а якщо є вимкнення світла, вона не встигає зігрітися, знаходиться глибоко під стяжкою.
Все і одразу• сегодня в 01:37
Ответ дляTeonaa
Нічого він не коштуватиме. Прийшов поскаржився на нежить з кашлем. Лікарі питають - треба лікарняний? Да, треба
Зазвичай дають градусник і якщо менше ніж 37,2, то ніхто лікарняний не дає. Нежить з кашлем також не з´імітуєш. Тим паче лікарняний це максимум 5 днів, на п´ятий день треба йти на очний прийом. Тобто в понеділок йти відкривати , у п´ятницю на прийом, і не факт, що подовжать.
Невже десь лікарі так просто лікарняні роздають?
Ответ дляВсе і одразу
Та роздають. Добробут. Прийшов, скиглиш, - питають чи треба буде.
Темп не міряють. Питають ж скарги. Кажеш вранці було, я збила🤷♀️ скільки? 38
Просериарила молодость• сегодня в 07:52
Ответ дляКоварная Зая
То вам добре - є світло, не замерзнете без опалення.
Бо в нас без опалення, а вимикають регулярно, по 18 годин без світла на добу. Йдуть морози більше 20, то не знаю , як ми цей тиждень переживемо.
Белая котичка• сегодня в 08:54
Ответ дляАстановитесь
я очень хочу. но у нас пока отопление есть, а денег нет) пусть быб был
Коварная Зая• 46 минут назад
Ответ дляПросериарила молодость
У нас теж так було до вчора. Дзвоніть на 1551, вони повинні мати звернення на контролі про те, що будинок без опалення. У нас люди дзвонили раніше, але на момент мого дзвінка активних звернень не було.