Леди_в_ночи• вчера в 09:33

Троя как планируете пережить морозы?

я уже начинаю немного паниковать, в квартире плюс 8, нагреваю когда дома до 12 и это без мороза.
Что в мороз делать вообще без понятия
Паспортний стіл• вчера в 19:33
Ответ дляСірничок
На тиждень, доки морози, можна знайти, куди. За свій рахунок, і робота почекає.
а хто буде іі хату рятувати?
Паспортний стіл• вчера в 19:35
Ответ дляКондуктор трамвая
фигня - это ваше нытье.
у нас ни отопления, ни горячей, во многих домах и холодной нет, и запрет на использование канализации
и у вас в квартире +8!
курорт.
свет нам включают не больше вашего, но почему-то Теремки трассы не перекрывают, еле выбив две палатки дснс на 20 человек каждую, но троя ж самая страдающая. Тут даже один посты от троещинок.
так чего вы сидите? лета ждете? троя ноет, поэтому и получают хоть что-то
Паспортний стіл• вчера в 19:37
Ответ дляCopy-Paste
пунккты незламности - для зарядки телефонов, пункты потужности- чтобы просраться.
Страна мечты от зеленого имбецила
а че от зеленого? ахметка точно не зеленый
Паспортний стіл• вчера в 19:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Я вас понимаю отлично, у меня с 9-го нет.
Но дан приказ сверху: все на трою и все о трое.
Терпим, потому что Правый берег замечать ни властям, ни медиа нельзя, наши главы рда - не из комеди клаба.
какой приказ? не чудите. вы куда-то о себе заявляли кроме фб?
ТониСопрано• вчера в 20:26
Ответ дляБілий Лосик
А мне стало интересно как она эти дрова из леса из под снега разжигать будет. Я бы посмотрела
Мокрые дрова спокойно можно разжечь в печи там много ума нн надо. Достаточно подложить тряпку и накидать орехов обычных, они горят отлично и просушивают мокрые дрова быстро) просто надо вовремя подкидывать дрова, не ожидая, когда жар спадет)
Распутница• вчера в 20:38
Девочки, читаю в новостях что Трамп попросил неделю не обстреливать энергетику нашу
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Анонім Секретар• вчера в 20:45
Ответ дляРаспутница
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Нет, не можно. Вот когда пройдёт эта неделя с морозами, вот тогда можно будет выдохнуть и то, совсем немного
Argesha• вчера в 21:10
Ответ дляРаспутница
Типа лично попросил
Это можно на неделю выдохнуть?
Это правда? Как думаете?
Правда.
Красавица писяная• вчера в 21:47
Ответ дляКоварная Зая
Таке враження, що тільки Троя без тепла. У мене також на Севастопольській пл немає опалення з 20 січня. Але нам пункти обігріву ніхто не будує. Частині будинків підключили опалення, а про нас то забули, то трубу прорвало. Обігрівач замовила ще минулого тижня, досі не вислали. Я захворіла і вже просто відчай накриває, особливо вночі, коли кашель спати не дає, а завтра знову морози. Я не знаю як, іноді здається, що 10 днів трималися, і далі витримаємо, але сьогодні я не виспалась, тому думки не веселі.
При мучающем кашле ,который не давал жить и спать. Я на ночь пила антигистамин + если совсем дело плохо Но-шпа или Спазмалгон. В мокрый не переходил. Три недели с ним возилась . Выздоравливайте!
Коварная Зая• вчера в 22:22
Ответ дляКрасавица писяная
Дуже Вам дякую, схожу завтра за антигістамінним. Сьогодні взяла якусь мазь від кашлю та льодяники, сподіваюсь, буде краще
Голубка миру• вчера в 22:33
Ответ дляПаспортний стіл
а хто вашу хату рятувати буде? є кому?
А навіщо її рятувати? Стоїть і стоїть
Teonaa• вчера в 23:12
Ответ дляВсе і одразу
Лікарняний фіктивний коштуватиме шалених грошей.
Нічого він не коштуватиме. Прийшов поскаржився на нежить з кашлем. Лікарі питають - треба лікарняний? Да, треба
Дуб береза• вчера в 23:18
Ответ дляЗубожиння
Выезжать?
Нет, замерзнут трубы, максимально греть квартиру. У нас на Теремках рвет трубы в пустых квартирах. Трубы в холод замерзли, а потеплело и прорвало.
Астановитесь• вчера в 23:22
Ответ дляБелая котичка
кто себе купил газовый обогреватель, есть отзывы?
я купила, але от тільки отримала, ще не користувалася. Треба щоб чоловік балон заправив та зібрав все до купи
Коварная Зая• сегодня в 01:07
Ответ дляПросериарила молодость
Світло хоч не часто вимикають?
Купити обігрівач самій в магазині?
До вчора вмикали тільки вночі. А сьогодні є цілий день, бо вже ніби дійшло до них прозріння, що тим, у кого немає тепла, не можна вимикати світло. Обігрівач обрала такий, що сподобався і на довго, його на стіну вішають і підтримує тепло постійно, але вже сьогодні як вирішила купити будь-який, подзвонили з магазину, обіцяють завтра відправити. Поки печу пироги, щоб зігріти квартиру, і коли є світло, прогрівається підлога у вітальні, а якщо є вимкнення світла, вона не встигає зігрітися, знаходиться глибоко під стяжкою.
Все і одразу• сегодня в 01:37
Ответ дляTeonaa
Зазвичай дають градусник і якщо менше ніж 37,2, то ніхто лікарняний не дає. Нежить з кашлем також не з´імітуєш. Тим паче лікарняний це максимум 5 днів, на п´ятий день треба йти на очний прийом. Тобто в понеділок йти відкривати , у п´ятницю на прийом, і не факт, що подовжать.
Невже десь лікарі так просто лікарняні роздають?
Teonaa• сегодня в 07:29
Ответ дляВсе і одразу
Та роздають. Добробут. Прийшов, скиглиш, - питають чи треба буде.
Темп не міряють. Питають ж скарги. Кажеш вранці було, я збила🤷‍♀️ скільки? 38
Просериарила молодость• сегодня в 07:52
Ответ дляКоварная Зая
То вам добре - є світло, не замерзнете без опалення.
Бо в нас без опалення, а вимикають регулярно, по 18 годин без світла на добу. Йдуть морози більше 20, то не знаю , як ми цей тиждень переживемо.
Белая котичка• сегодня в 08:54
Ответ дляАстановитесь
я очень хочу. но у нас пока отопление есть, а денег нет) пусть быб был
Коварная Зая• 46 минут назад
Ответ дляПросериарила молодость
У нас теж так було до вчора. Дзвоніть на 1551, вони повинні мати звернення на контролі про те, що будинок без опалення. У нас люди дзвонили раніше, але на момент мого дзвінка активних звернень не було.