Редиска Я• сегодня в 13:41
Сумне питання. Втрата домашньої тваринки.
Помирає морська свинка. Як вирішити питання з її похованням? Ми в маленькому містечку, десь поховати не можу бо земля мерзла. Вет.лікарня відмовилася допомогти. Просто на смітник не зможу.
Хтомолодець? Я!• сегодня в 13:43
для свинки яму 1*2 копати не треба, якось вже підкопаєте невеличку ямку і поховаєте
Мовчу, але хочу• сегодня в 13:43
Красиво упаковуєте і зберігаєте в морозилці до весни. У мене вже один хом´як там лежить.
Запасная спина• сегодня в 13:43
У нас котик вмер у лютому, також мороз був, поклали в коробку і в гараж відвезли. В гаражі також дуже холодно було. Як стало теплішати похоронили в тій же коробці на дачі
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:44
Ну как взять лопату и землю долбить, ей же не два метра глубина надо, ямку наковырять можно. Иди вы будете до весны дохлую свинку в доме держать?
Хтомолодець? Я!• сегодня в 13:44
Ответ дляЗапасная спина
ви серйозно?
Планшетница• сегодня в 13:44
Ну, я долбила сама могилку. Лопатой, как могла. Там важно на нормальную глубину , чтоб бродячие собаки не раскопали.
Если самой совсем никак- найдите просто какого-то олх
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:44
Ответ дляЗапасная спина
Пиздец)
Кукарикуууууу• сегодня в 13:45
Вирити ямку для свинки - така проблема?
Ми в Києві кота під деревом поховали, а ви проблему зробили
Любительница• сегодня в 13:46
Может горячей водой землю полить и попробовать раскопать...? Где-то у дома..
Хтомолодець? Я!• сегодня в 13:45
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Пиздец)
я в шоці, трупа кота в гаражі тримати. Не по православному.
Ms. Скромность• сегодня в 13:45
Ответ дляХтомолодець? Я!
По кОталически
Тепличная• сегодня в 13:47
якщо є машина і можливість - за містом десь розведіть багаття, земля трохи відтане зверху, а нижче вже не така мерзла, зможете викопати. Ви в квартирі я так розумію, це звісно складно. Або знайдіть хто видовбе ямку, в нас коли в мами собака померла (велика) а були дощі. грязь то вона шукала хто за гроші вириє яму в кутку двору.
Ms. Скромность• сегодня в 13:48
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так в морозилку наверное не поместился
Губки-уточкой• сегодня в 13:49
Ответ дляtanya.shy
Дивно що ветлікар не допоміг, є ж кремація домашніх тваринок
В кожному місті? В нас і для людей то кілька крематоріїв на країну
Мовчу, але хочу• сегодня в 13:49
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну тут справа в тому, що комахи всі сплять і ту свинку в неглибокій могилі бродячі собаки чи ворони розтащать.
Губки-уточкой• сегодня в 13:50
Ответ дляУдачная
Земля промерзлая чуть, выкопаете
Месяц морозы, неглубокие трубы лопают. Это где у вас ’промерзлая чуть’?
woman Warrior• сегодня в 13:51
Я выехала в лес и копала яму.
Немного потрудиться ничего с вам не станет.
Редиска Я
• сегодня в 13:51
Ответ дляТепличная
Ходила в ліс, там снігу багато і земля дуже мерзла. Спробую знайти чоловіка, щоб допоміг довбати, бо хоча й пісчаний грунт, та я лопатою не змогла.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:55
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну растащат и что, свинка не воскреснет, ей тело ни к чему уже.
Котогосподиня• сегодня в 13:57
Ми копали напівмерзлу землю. Не можете самі, може на кабанчику когось найміть?
Бо як по іншому? В крематорій відправляти? Він в Одесі.
Йосип_молодий• сегодня в 14:08
Закопайте в лісосмузі..це не на велику тварину копати..справитесь.
Редиска Я
• сегодня в 14:20
Ответ дляЙосип_молодий
Земля як камінь. Вночі -11. Віднесу просто подалі в ліс і залишу. Страшно звучить, але може стане на користь в такі морози для якоїсь іншої тваринки чи пташки голодної.
Йосип_молодий• сегодня в 14:21
Ответ дляРедиска Я
Дивно, але це ваш вибір.
Мовчу, але хочу• 2 часа назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
З такою логікою її можна і в смітник викинути, чого вже.
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Ответ дляМовчу, але хочу
Тоже земля из-за этого не остановится, всего лишь дохлая крыса