Тану на сонці• вчера в 16:12
Дівчата, чи є у вас досвід одруження з СЗ
Хто з вас одружився з чоловіком с СЗ? Можливо, були серйозні знайомства/стосунки з іноземцем на fdating?
ХикориДикори• вчера в 16:13
Познакомилась с мужем на СЗ (украинец). Уже 5 лет вместе
Было скучно и пошла с ним на кофе
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:14
да:)
я встретила своего мужа именно на СЗ, она тогда назывался ОНона что ли. он кстати был первым кто мне написал.
С тех пор я верю в судьбу.
ЦібаФу• вчера в 16:16
Я одружилась з іноземцем.
Подруга одружилась з іноземцем, я познайомилась на Ябаду, вона на тіндері
Царевна в уггах• вчера в 16:15
Мій син познайомився з дівчиною на СЗ. Дуже гарна і характер хороший. Збираються жити разом поки що, а там буде видно. Я дуже за них рада.
Дон Пэдро• вчера в 16:16
Есть, сайт уже не помню, я зарегилась на 5-6 за вечер, в тот же вечер будущий мужмне и написал. Через 2 недели он прилетел в Киев на 3 дня, через месяц я к нему на 1,5 недели
Забобонний фрукт• вчера в 16:16
Да. На мамбе познакомились. Поженились.
Сейчас за границей на сз познакомилась. Тоже женимся
Сумка з негодою• вчера в 16:17
Ответ дляНалитое яблочко
Мы с мужем познакомились на бигмир. Уже 20 лет женаты
Ого, мені аж спогадами пахнуло. bigmir )))
Аноним_1857• вчера в 16:18
Моя подруга так познакомилась с мужем. Они прожили некоторое время, родили ребенка. А потом он поехал в другую страну на заработки и загулял. И уехал туда насовсем. Теперь у него другая семья.
Пластилин_Колец• вчера в 16:19
Познайомились на сз, одружилися через 2 роки. Народили 2 дітей. Розлучилися через 5 років, бо він в реалі знайшов собі іншу одружену жінку. Починалося все красиво - їздив до мене з іншої області кожних вихідних, а тепер навіть аліменти не сплачує.
Вероятненько• вчера в 16:19
Лично я с мужем не на СЗ познакомилась. Но, моя сестра познакомилась с мужем на СЗ, брат мужа с девушкой тоже на СЗ познакомился. Кум со своей первой, второй и третьей женой тоже на СЗ познакомился. Кума с иностранцем (США) на СЗ познакомилась еще до войны и вышла за него замуж за месяц до войны. Подруга 10 лет назад с итальянцем на СЗ познакомилась и вышла за него замуж
Аноним_1857• вчера в 16:19
Ответ дляЦібаФу
Я одружилась з іноземцем.
Гав, вы?
Налитое яблочко• вчера в 16:20
Ответ дляСумка з негодою
Та да...
Області пітьми• вчера в 16:23
познайомилась на сз в 2023 р. 43 роки .+ 2 дітей . вже заміжня)))як в раю живу.
Маргарита и Мастер• вчера в 16:23
Познайомилися на СЗ з чоловіком. Український сайт, український чоловік.
15років тому
Ну ниче се• вчера в 16:24
Именно на fdating нет, несколько лет там сидела, очень много мошенников и постояльцев. Нудно искать, чтоб платный был для мужчин, тогда точно серьезно.
Но мне пока не везет
Байрактарна• вчера в 16:26
Є. Я
Знайомі близько 9 років. Разом 4 .
Він найкращий чоловік в моєму житті.
Знайомі близько 9 років. Разом 4 .
Він найкращий чоловік в моєму житті.
Злюсь до кипіння• вчера в 16:26
Ответ дляИграю у края
Да, а тиндер познакомились
Можна питання? Я після розлучення дуже скута.
Хоча в житті непогано виглядаю, працюю.
Але як і про що спілкуватись геть не розумію
Чи є в мене шанси?
Хоча в житті непогано виглядаю, працюю.
Чи є в мене шанси?
КокошинЭль• вчера в 16:29
Я думаю, що СЗ - це лотерея. Кому як повезе.
У мене був досвід знайомства (зараз це olx сайт), а раніше він називався slando.
Наскільки я памятаю, там майже весь Київ сидів )))
Я познайомилась там з чоловіком, то ми прожили 10 років разом.
КокошинЭль• вчера в 16:30
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хоча в житті непогано виглядаю, працюю.
Чи є в мене шанси?
Хоча в житті непогано виглядаю, працюю.
Чи є в мене шанси?
У кожного є шанси! І кожна жінка заслуговує бути щасливою!
Злюсь до кипіння• вчера в 16:31
Ответ дляКокошинЭль
Я більш про те які секрети спілкування, які фото виставляти. Бо я на фото і в житті дві різних людини
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:33
Ответ дляЗабобонний фрукт
Да. На мамбе познакомились. Поженились.
а первый в курсе?
Забобонний фрукт• вчера в 17:43
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а первый в курсе?
Первый тоже за границей