Оля_с_киркою• вчера в 18:22
Купівля квартири, якщо не сплачена комуналка за останній місяць?
Планую купити квартиру,угода на початок лютого. Але...за січень продавець ще не оплатив комунальні платежі, бо не отримав квитанції. Як себе убезпечити?
Оля_с_киркою
• вчера в 18:24
Ответ дляОдна_на_всей_планете
без нульовок нема продажу
Що це значить?
Луковая• вчера в 18:24
оспидя...
снимаете показатели-счетчики, берете квитанцию за прошлый месяц - оттуда квартплату, отопление шо там еще есть - и берете с владельца денежку
шо тут сложного?
90x60x90• вчера в 18:25
Попросить заплатить вам 3-4-5 тыс не вариант?
Или там миллионы за свет прийдут?
Одна_на_всей_планете• вчера в 18:25
Ответ дляОля_с_киркою
Що це значить?
Нульовки - що нема заборгованости
90x60x90• вчера в 18:25
Ответ дляЛуковая
оспидя...
шо тут сложного?
#мынеищемлегкихпутей
Не прохожу мимо• вчера в 18:25
Ой, навіть не знаю яких кумів з СБУ треба підключати , щоб не дати себе надурити на 3 тисячі гривень
Луковая• вчера в 18:25
Ответ для90x60x90
#мынеищемлегкихпутей
если для вас сложно такие элементарные вещи - как вы вообще живете? особенно в украине, особенно сейчас
Луковая• вчера в 18:26
Ответ дляМрії у вирії
Якась маячня і жлобство.
Чі там хороми ?
хоромы не хоромы, за прошлый месяц я заплатила почти 10 тыс грн коммуналки
Оля_с_киркою
• вчера в 18:26
Ответ дляМрії у вирії
Якась маячня і жлобство.
Чі там хороми ?
А чому я маю оплачувати повний минулий місяць? Ще й самий холодний
90x60x90• вчера в 18:26
Ответ дляЛуковая
Сложно автору ()
ЧупакабраЗеБест• вчера в 18:27
Ответ дляЛуковая
чего??????
KaterionOK• вчера в 18:30
Новий власник не несе відповідальності за борги попереднього власника, окрім випадку, якщо це не передбачено договором. Це позиція Верховного суду
Ну ниче се• вчера в 18:32
Ответ дляЛуковая
у вас дім 300 квадратів?
Луковая• вчера в 18:33
Ответ дляНу ниче се
у вас дім 300 квадратів?
нет, трешка в киеве
за отопление, которого нет - насчитали 3400
и это декабрь
про январь боюсь подумать
и это декабрь
про январь боюсь подумать
В шоколаде• вчера в 18:34
Так сложно посчитать по счетчикам на основании прошлых платежек и тарифов?
Приму в дар• вчера в 18:38
Тю, те що по лічильникам набіжить, порахуєте на листочку. Вам будуть передавати квартиру - знімете показники і тут же порахуєте. Постійні витрати - утримання, опалення і таке інше, візьмете з квитанцій минулого місяця. Ну набіжить може якась тисяча на опаленні, і то не факт. Квитанції за грудень подивіться раніше, щоб не було боргів. Можете по електронним кабінетам заборгованості перевірити. Це не складно.
Ну ниче се• вчера в 18:49
Ответ дляЛуковая
нет, трешка в киеве
и это декабрь
про январь боюсь подумать
и это декабрь
про январь боюсь подумать
у меня тоже трешка в Киеве, за декабрь коммунальные 4000 грн. У вас наверное квадратура большая, у меня 72 квадрата
Червона рута• вчера в 18:58
Как у вас хватило мозгов заработать на квартиру? Вот в чем вопрос...
Чарівне зіллячко• вчера в 20:04
Ответ дляНу ниче се
у вас дім 300 квадратів?
Киев, двушка 44м - коммунальные за декабрь пришли 6 тыс. И это без света еще
Только отопление 3.5 тыс
Все до блиску• вчера в 23:20
Ответ дляKaterionOK
Моя знайома так купила квартиру, як виявилось з боргом по газу від попереднього власника, коли приїхали відрізати газ то їм було по барабану що вже новий власник, а підключати наново дороге задоволення, тому сплатила борг аж бігом