Крайня невістка• 29 января в 21:06
ФОПи - єдинники, хто ще заповнює паперову річну декларацію, хелп
Чомусь в новому бланку немає рядка, куди вписувати квартальні суми сплаченого ЄП:( Куди його писати?
Крайня невістка
• 29 января в 21:39
Ответ дляФима Собак
А що вам заважає електронно здати?
А якщо я щось неправильно заповню в електронній, мені хтось вкаже на цю помилку?
Фима Собак• 29 января в 21:41
Ответ дляКрайня невістка
Вона сваритися буде, якщо не заповните всі розділи.
Потім перевірите всі нарахування, сплату, і побачите що помилок немає.
Крайня невістка
• 29 января в 21:41
Ответ дляФима Собак
Не просто ’всі’, але якщо неправильно заповню. Або не той, що треба мені?
Всех в сад• 29 января в 21:42
Ответ дляКрайня невістка
Так, в квитанції написано, де помилка.
Фима Собак• 29 января в 21:42
Ответ дляКрайня невістка
В інеті є відео як заповнювати. Чому не подивитесь?
Крайня невістка
• 29 января в 21:43
Ответ дляФима Собак
В мене немає електронного підпису.
Фима Собак• 29 января в 21:44
Ответ дляКрайня невістка
В мене немає електронного підпису.
То зробіть. Як ви перевіряєте чи вірно оплатили, зарахування?
Крайня невістка
• 29 января в 21:46
Ответ дляФима Собак
В мене там все просто
Фима Собак• 29 января в 21:47
Ответ дляКрайня невістка
В мене там все просто
Просто, бо навіть не перевіряєте?)
Крайня невістка
• 29 января в 21:55
Ответ дляФима Собак
Просто, бо навіть не перевіряєте?)
Просто, бо все стале. Змінюється тільки сума ЄП. Ну і якщо буваю в податковій, звіряюсь.
Alexandra0311• 30 января в 08:01
В ютубі є канал Смоковича він все добре розказує і показує, і не бійтесь здавати в електронному вигляді - це так зручно! Якщо Ви клієнт, наприклад, ПриватБанка, ключ можна зробити не виходячи з дому
Крайня невістка
• 30 января в 11:16
Ответ дляAlexandra0311
Дякую. Мені вдалось заповнити бланк в кабінеті, але немає ніякої кнопки типу ’відправити’. Як це зробити?
Alexandra0311• 30 января в 21:23
Ответ дляКрайня невістка
Є два варіанти:1. Після заповнення звітності ви її зберігаєте, вискакують віконця де пропонує зберегти звітність без відправлення та з відправленням.
Alexandra0311• 30 января в 21:25
Ответ дляКрайня невістка
2. Зайти в розділ введення звітності, поставити галочку навпроти звіту який збираєтесь відправляти, зверху меню нажати підписати звітність, а далі нажати відправити
Alexandra0311• 30 января в 21:27
Ответ дляКрайня невістка
Спочатку прийде квитанція 1, потім якщо все добре то прийде квитанція 2, і ваш звіт буде підсвічений зеленим кольором. У випадку якщо квитанція 1 буде червоним кольором значить звіт неправильний його треба виправити і подати знову
Крайня невістка
• 30 января в 21:48
Ответ дляAlexandra0311
Дуже вам дякую!