Одні думки• вчера в 21:43

Чи можна трекінгове взуття носити в школу?

Якщо купити таку демі пару взуття чи можна буде не лише по місту її вдягати (хоча по суті вона для походів), але й в школу на 5 годин в день?
Наразі мене цікавить як у приміщенні поведе себе саме це взуття.
Будь ласка, не пропонуйте інші варіанти (якщо треба я сама їх знайду). Поки розглядаю саме цю пару, бо продавець мною вже перевірений+розмір те що треба + ціна доступна для мене. В інших місцях і у інших продавців я не потягну ціни наразі.
P. S. : я знаю для чого трекінгове взуття 😁
Метелики на душі• вчера в 21:44
Конечно можно
И_В_офигительных_штанах• вчера в 21:45
Про помещение не скажу - не знаю. Минус такой обуви - подошва не рассчитана на асфальт. Все-таки она для походов.
Викупана• вчера в 21:52
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А милом для піськи руки мити не можна , ага
Сегодня не целуюсь• вчера в 21:52
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Интересно
Что значит не рассчитана?
Мелкому в этом году на зиму такие взяла - очень довольна
У мужа пару лет как такие - тоже нравится ему
Не скользят, не стерлись, не треснули.. что вы имеете ввиду?
волосатое стекло• вчера в 21:55
У меня терексы второй год. Нломальро и в помещении .и на улице . И по асфальту . Норм кроссовки . У мужа тоже. Берите и не парьтесь
Миловидна леді• вчера в 21:57
Носите, никто не снимет
Кумедна• вчера в 22:05
я в таких хожу. в минус 10 мороза - отлично себя чувствую,совсем не холодно. так что очень даже. мне кажется,они термо
Дона Ко Ко• вчера в 22:07
Самая лучшая обувь на любой случай, я покупала себе в походы, а в итоге до такой степени они мне понравились, носила просто везде где только можно 😄 хай тек.
Носки на подтяжках• вчера в 22:09
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Походы по камням и пересеченной местности.
Она крепче любой другой.
У меня такая уже 16 лет, сносу нет, как новая.
Зубожиння• вчера в 22:15
В них нет мембраны, т.е. дышимость прям так себе. Для подростка как одна пара может быть критично - завоняются довольно быстро, но все индивидуально. Сейчас закрыть вопрос на холода нормальное решение. Но сушилку простенькую я бы к ним прикупила тоже.
Пластилин_Колец• вчера в 22:16
Так дуже не дешево. Саме цю модель мінімум на тисячу можна дешевше знайти.
У вас діти в школі не перезуваються?
Чи це реклама вашого магазину? прям продавець перевірений і спецом ціну прикріпити
Малявка ще та• вчера в 22:37
Я ношу у школу трекінгові кросівки, сини мої теж.
Чоловік ходить у них на роботу.
Чому ні?
На осінь купила з мембраною, дуже зручно, якщо не можна калюжу обійти, то не страшно.
Виробник інший, теж перевірений.
Для походів потім використовуються старі кросівки. Для складніших походів є боти.