Ms. Dolly• вчера в 22:04
Плями на шкірі в області нижньої білизни
Коричневі, заходять на ногу, тобто, білизною не сховаєш.
Такі в мене іноді зʼявлялись на сонце- на шиї, під руками. Не памʼятаю, яка мазь з ними справлялась дуже швидко(
Можливо, хтось з таким стикався- буду вдячна за поради.
Квітка папороті• вчера в 22:06
Это лишай и сниженый иммунитет. Мажьте согласно инструкции, пройдет
Ms. Dolly
• вчера в 22:06
Ответ дляКвітка папороті
Дякую
Лепешечка• вчера в 22:08
У чоловіка виявили цукровий діабет 2 типу, теж були темні плями в районі паху та під руками, на ліктях.У вас з цим все норм?
Ms. Dolly
• вчера в 22:12
Ответ дляЛепешечка
Так, недавно робила чекап, все здавала
Виправлялочка• вчера в 23:42
Ответ дляКвітка папороті
Такой Лигай чешется? У меня такого нет, но хочу узнать больше что это за пятна.