Гидроусилитель руля• сегодня в 08:05
Гілка ялини випустила пагони
Купила на новий рік гілки, поставила у воду. А вони он що вчудили. Коренів нема. Це діло реально вкорінити?
Гидроусилитель руля
• сегодня в 08:15
Ответ длядамаАмстердама
Где корни? Как укоренять собрались?)
А де можуть бути корені?)
сЛАдКОежКА• сегодня в 08:23
Ялинка гілками не розмножується, вірогідність, щоб гілка пустила корені менше 1 %, і то...дуже сумніваюся що стільки.
А що вас дивує по фото? Пуп´яни ялинка заклада ще в літку. Ті, що на весні почнуть давати пагони. Взимку у ялинки вегетитивний сон (відбуваєься за температури менше 10 градусів). Ви, коли занесли гілки в тепле приміщення, вивели її з цього сну і вона ’думає’, що вже прийшла весна і можна активувати свої пуп´яни, пустити пагони...гілка ще ж жива...