Чебураха з перцем• вчера в 13:23
Нормы труда детей.
Все знают про КЗоТ, о нормах труда взрослых. А за нормами детей в школе и ДЗ кто-то следит? Пример : дз в 10 классе должно занимать не больше 2х часов. Школа с 9 до 15, один день до 16. А теперь объем домашних заданий за один день.
Экспертиза• вчера в 13:47
Ответ дляЧебураха з перцем
Это Харьков.
Кроме’ прилежного’ учителя по мове/литературы,не вижу ничего критичного.Это же не сегодня на завтра?
Ответ дляЧебураха з перцем
Каждый день. Вот два дня подряд
Взагалі туди не заглядайте. Ппидумали собі клопіт
Учителю прясните - ви на роботі, вам треба ростити дитину. ВЧИТИ дитину - справа школи. Знайдіть собі серед батьків адекватних людей і нехай вчать ваших дітей в школі - вчителі. Як навчать, так і буде
Чебураха з перцем
• вчера в 13:49
Ответ дляЭкспертиза
Так каждый день такой объем. От перемены мест слагаемых сумма не меняется.
Экспертиза• вчера в 13:50
Ответ дляБольшой секретик
У вас зато классный дневник. У нас нихрена непонятно. Половину заданий надо искать в другом месте или вообще в вайбере. Дурдом. И заданий тоже дохрена.
Чего?В хьюман все видно и понятно
Ответ дляЧебураха з перцем
Та понятно , смысл такой нагрузки и учебы вообще?
Ніякого зараз сенсу ні в чому немає. Ми сенсів зараз бачити не можемо, бо не всі готові прийняти, яким буде наше завтра. Хочете валандстися, можете, але дитину сюди не приплітайте. Ми живемо ще по інерції, а нашим дітям інерція - до сраки. Виросте, розбереться, не дурочка ж у Вас. Розвивайте потрібні якості - допитливість, дотошність, наглість, пам‘ять, фізична витривалість, гнучкість, підлаштовуваність, розстановка пріотітетів. Шо за хуйня?! Література ! Ви впевнені що завтра - буде взагалі ця країна в тому вигляді, у якому ми іі зараз бачимо?
Экспертиза• вчера в 13:52
Ответ дляЧебураха з перцем
Литература 2 раза в неделю?
Чебураха з перцем
• вчера в 13:53
Ответ дляTeonaa
Мій клопіт що дитина за ноутом весь час, в неї апатія, вже нічого не хоче. Подружка вже до лікаря батьки звернулись, голова постійно болить . І замість того, щоб дітям в метро школі щось пояснити, в них там захист України цілий день, єдиний день офлайн і вони вчать гранати, кулемети , як стоя стріляти , як лежачі. Для своєї дитини я все вирішила вже . Але чому батьків це не бентежить ? Чи тільки моя дитина дурна і не тягне це все .
Пугачиха• вчера в 14:03
Мій просто не робить оці домашки. 8 клас, Харків. Три дні в підземці щось встигає вхопити, то й добре
ЦібаФу• вчера в 14:16
Ответ дляЧебураха з перцем
Ребенок к какому направлению тяготеет? Мой технарь, всю литру и прочую гуманитарку я ему делаю, даже не читаем ничего, спасибо святому гуглу. И вам так советую ) Ребенок делает сам то, что в дальнейшем ему понадобится, остальное подождет
Ответ дляЧебураха з перцем
Та я думаю теж бісяться
Просто є ждуни і терпіли. Вот ТАК НАДА, значить нада. Самі правда не знають нашо.
А яка Вам різниця до них? Дитині несладко зараз. Але щоб відірвати від компа, Ви сама повинні знайти час на це і план заходів. Що дитина Ваша любить?
Ответ дляЧебураха з перцем
Головне вияснити що донька хоче, і навіть якщо це хуйня повна, то щоб вона туди ходила, і це робила. Весна скоро. До весни маєте придумать ЩО. Буде нормальна погода, легше випхать морально буде дитину з дому.
За ким я буду?• вчера в 14:55
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нет. Ходят каждый день подвале посидеть
В подвале тоже уроки проводят .
Чебураха з перцем
• вчера в 15:00
Ответ дляTeonaa
Так вона не може відірватись від компа не тому, що не хоче. А фізично не вистачає часу через уроки. Просто пересратий день, я вибачаюсь. Якщо перший урок асінхронно, то вона спить. Якщо в середині якись урок випадає на самостійно вивчання- їсть. А якщо всі уроки, то до 15 голову ніколи підняти, а поти домашнє завдання. А з відключенням взагалі завал
Леннон_Жив!• вчера в 16:37
Ответ дляФенте Фря
Вы слишком ответственная. половиньте и делайте не все. у вас вообще уроки делают в школе? у моих знакомых полкласса- нет. У моего ребенка в лицее- еще и суббота была учебная. Я не верю в такие простыни, как вы выставляете. Раз в сколько урок? в неделю?
У меня двое детей и я знаю что задают очень много. Я не понимаю тех мамаш, кто доказывает, что за пол часа можно все домашние задания выучить.
Форточка• вчера в 17:00
Ответ дляБольшой секретик
Це Хьюман, дуже зручна платформа.Натискаєте на предмет і відкриваєте урок. Синя смужка - матеріал уроку,якщо синьо-жовта - прикріплено окремо д/з.
Ответ дляЧебураха з перцем
Я подумала клмпік - це ігри і хєрня всяка.
Ну якщо у Вас «сприймається» вимкнення світла як задовільна причина відсутності на занятті (ну бо я не розбираюся, моя в садку), то краще може тупо займатися лише тоді, коли є світло, щоб не дьоргатися, не перериватися