Щепотка_совести• сегодня в 12:06

Дівчата допоможіть провести одну махінацію…

В чоловіка раптово в інстаграмі зʼявилась дівчина в друзях за 4 роки . Сторінка якась мутна в неї знаєте як з сайту знайомств. Я спросила в нього хто це , він почав казати , що реально з нею знайомий і це давно дуже давно було років 8 так точно. Каже що вона додалася сама , я питаю як вона додалась сама , якщо в нього на сторінці навіть немає фото . Ну я наче і забула за все , але вона мені постійно випливає . Я маю доступ до його телефону. Але щось не дає спокій мені це. На початку відносин були в нас сварки через його жінок. Що можна таке їй написати , щоб зрозуміти знає вона хто під його сторінкою і зрозуміти чи спілкувалися вони? Бо він мені каже що вона напевно і не знає до кого додалася . Щось тут не те серце чує.. Підкажіть.
к.Буланова• сегодня в 12:08
Спільних друзів нема? В неї в друзях яка стать переважає? Може написати комусь з її друзів, запитати чи вона в активному пошуку
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:08
Тільки не пишіть навіщо мені це . Бо краще знати і піти ніж сидіти як дурна
Агент Пинкертона• сегодня в 12:08
Вы параноичка. Вы из-за каждого такого пустяка будете изводить себя и его?🤦‍♀️
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:08
Ответ дляк.Буланова
Та ніхто ж не скаже . Спільних немає
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:09
Я думаю взяти його телефон і просто написати привіт ти як)?
Куплю орехи• сегодня в 12:09
Ответ дляЩепотка_совести
Та куда вы там собрались. Деньги откладывайте пока.
Никто просто так не появляется сам по себе, сама она там добавилась, ага
Пожмаковна• сегодня в 12:09
Ответ дляЩепотка_совести
Варіант
Куплю орехи• сегодня в 12:10
Ответ дляЩепотка_совести
Напишить
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:10
Ответ дляКуплю орехи
Ну вот я хочу и понять а если она сама добавилась то в инстаграме как понять ?
Пожмаковна• сегодня в 12:10
Ответ дляКуплю орехи
Конечно он врет
Пожмаковна• сегодня в 12:11
Ответ дляЩепотка_совести
А он подписан на нее?
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:11
Ну так я и хочу понять врет он или нет
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:12
Ответ дляПожмаковна
А он подписан на нее?
Не
Швендяю містами• сегодня в 12:12
В иг можно подписаться только. Там нет друзей. И подписаться может кто угодно.
Освічую темряву• сегодня в 12:13
Ответ дляЩепотка_совести
А далі? Це ж випливе . Він дізнається . Що далі? Шкандаль ?
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:13
Я ему сказала что бы удалил , он удалил в тот же день . Но врет чувствую врет . Такую тупую историю знакомства с ней говорит
Пожмаковна• сегодня в 12:15
Ответ дляЩепотка_совести
Так сейчас он ее удалил? А вы запомнили ее акк?
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:15
Девочки ну подождите если он сидит где-то на сайте знакомств нахер он нужен или пишет им что-то .
Асталависта бэйби• сегодня в 12:15
Це Ви так розважаєтесь?
Якщо що, не ця, так інша буде. Не тратьте сил
Пиши-пропало• сегодня в 12:15
Підказати можу тільки одне - ’чоловіче, тікай’
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:15
Ответ дляПожмаковна
Она начала попадаться мне как возможные знакомые и ему тоже висит на стр
Пиши-пропало• сегодня в 12:16
Ответ дляЩепотка_совести
Не підете Ви нікуди
Семенівни сусідка• сегодня в 12:16
Якби мій був помічен на чужій жінці, валіза з його речами вже стояла б за порогом.
А ви ще щось хочете махінувати.
Гола з конопель• сегодня в 12:16
Якщо маєте доступ до тлфто просто заблокувати її.
Пожмаковна• сегодня в 12:17
Ответ дляЩепотка_совести
А, поняла. Ну вы ж понимаете, что если он узнает что вы писали, а он узнает скорее всего, будет горе. Вы готовы?
автор Щепотка_совести • сегодня в 12:17
Ответ дляПиши-пропало
Не підете Ви нікуди
Я не буду вам щось доказувати. Питання не в тому піду я чи не піду це моя справа мені треба знати правду
Освічую темряву• сегодня в 12:17
Ответ дляЩепотка_совести
Недовіра вбиває стосунки . Або довіряєте і не шниряєте по телефону ( це ж особисте , Вам би було приємним, аби він лазив по Вашому телефону?) або розходьтесь вже і не псуйте життя один-одному .
волосатое стекло• сегодня в 12:17
Ответ дляЩепотка_совести
нахер так жить, чтоб везде видеть измену и предательство
Чебураха з перцем• сегодня в 12:18
Ответ дляЩепотка_совести
Яку? Що то його коханка? Ну то все може бути. Йдіть вже
Гола з конопель• сегодня в 12:18
Ответ дляЩепотка_совести
Тобто якщо не спілкуватися до цього, то після вашого привіт-почнуть. Геніальний план